Įkraunama...
Įkraunama...

[Rekomendacija] Rekuperatorių oro filtrai

Sveiki, prieš kelis metus į namus įsistačiau Renovent 400 rekuperatorių ir filtrus keisdavau maždaug 1 kartą į pusantrų metų, nes vis praplaudavau ir dėdavau atgal. Tačiau pastebėjau, kad su laiku pradėjo didėti elektros suvartojimas, mažiau pradėjo padavinėti švaraus oro į namus ir nesupratau kas vyksta.
 
Kreipiausi į kelis specialistus, pasakė, kad čia dėl to, jog filtrus keičiu retai ir rekomendavo keisti filtrus du kartus į metus. 
Kreipiausi į Komfovent dėl filtrų, filtrai puikūs ir kaina gera, tačiau įsigyjimo procedūra dėl kelių filtrų labai nepatogi.. reik skambint, važiuot, ieškot.. 
 
Todėl prieš kelias dienas pradėjau ieškoti kur įsigyti filtrų ir radau - filters4.eu elektroninę parduotuvę. Kiek supratau ji specifikuojasi tik filtrų pardavime įvairiems rekuperatoriams. Savo rekuperatoriui radau tiek originalius, tiek analogus filtrus. Aišku nelabai supratau, kuom jie skiriasi, nes aprašymai panašūs, o kainos skiriasi, todėl pasiskambinau pasiteirauti ir gavau tikrai informatyvią konsultaciją. Tad po jos įsigijau 2 komplektus internetu ir vakar jau jos gavau Omniva paštomatan, o papildomai dar gavau 5% nuolaidą. Kaina tikrai kaip pas patį Komfovent ar net dar mažesnė, pristatymas tikrai greitas, konsultavimas tikrai labai geras, o filtrai tai tokie patys kaip Komfovent - originalūs. 
 
Tikrai rekomenduoju šią el.parduotuvę:
 
 
Nijolė.
Atsakyti
QUOTE(NijoleKum @ 2020 02 26, 14:24)
nes vis praplaudavau ir dėdavau atgal.

O pampersų praplaut nebandei, reklamščike? biggrin.gif
Atsakyti

Pabandžiau snickers bet tampax geriau:)

Atsakyti
QUOTE(NijoleKum @ 2020 02 26, 13:24)
Kreipiausi į Komfovent dėl filtrų, filtrai puikūs ir kaina gera


Kaina gera blink.gif

Čia turbūt pagal savo reklamuojamos firmos kainą sprendžiat. Gyvenime už tokią kainą pas jumis nepirkčiau, nes net komfovente pigiau nusipirksi, ir ten originalą, o ne kažkokią podelką.

Beje, specialiai pažiūrėjau, paskutinį kartą pirkau, tai 25€ sumokėjau už F7 klasės filtrus su pristatymu iki namų durų, o reklamuojamoje parduotuvėje teigiama, jog su 30% nuolaida už M5 klasės filtrus (o tai reiškia ženkliai prastesnius) prašoma tokia pat kaina, plius dar pristatymo kaina viršaus.

Žiauriai brangi parduotuvė.

O ir firmos internetinis adresas kelia abejonių tokios firmos patikimumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 27 vasario 2020 - 21:40