Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 31, 19:26)
Limoncelo su apelsinu.
Radau toki faina receptuka deserto, kur reikejo limoncelo, bet jo dar daug liko, tai negi leisi, kad sugestu lotuliukas.gif


Fainai biggrin.gif Limoncelo dar žinau ir aš kur yra likę smile.gif
Kažkaip neprieinu iki desertų gaminimo, tiiingiu...bet vis tiek smalsu koks desertas su Limončelo?
Atsakyti

Limoncelo su apelsinu.
Radau toki faina receptuka deserto, kur reikejo limoncelo, bet jo dar daug liko, tai negi leisi, kad sugestu lotuliukas.gif

Mes irgi Limoncello emem vanoti jau kelios dienos. :D

Atsakyti
Alkaskes biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 31, 21:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72639136" data-time="1585675585"><div><p>Limoncelo su apelsinu.
Radau toki faina receptuka deserto, kur reikejo limoncelo, bet jo dar daug liko, tai negi leisi, kad sugestu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mes irgi Limoncello emem vanoti jau kelios dienos. biggrin.gif
</p>

Dezinfekuojates lotuliukas.gif


Kristina, receptas
https://m.delfi.lt/m...php?id=83912513
Tik apie skoni nieko pasakyt negaliu, zinok, as jo dar nepadariau lotuliukas.gif tikiuosi, liks is ko daryti biggrin.gif
Papildyta:
Cambala, prisijunk biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Davem triusiui pliusini arkli pazaist, tai isp...so ji doh.gif lotuliukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 31, 20:50)
Davem triusiui pliusini arkli pazaist, tai isp...so ji doh.gif lotuliukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka



Na ir pramogos pas jus naktinės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Žiauriai skaniai man atrodo tas kremas!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 31, 20:50)
Davem triusiui pliusini arkli pazaist, tai isp...so ji doh.gif lotuliukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Visalaik is draugu pasakojimu zinau, kad triudiai p* suoliai biggrin.gif .
Pas tave uw lempa dega? ( antrinis vaizdas)
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 03 31, 22:06)
Visalaik is draugu pasakojimu zinau, kad triudiai p* suoliai biggrin.gif .
Pas tave uw lempa dega? ( antrinis vaizdas)

Ne, cia LED lemputes su besikeicianciom spalvom.

Skaitau apie bezdziones ir ju lyt organus biggrin.gif
Nu tai tip top, kaip vyru elgesys. Agresyvus, konkurencingas elgesys "del tos vieninteles" susijes su mazyt gerybem, o pas ka dideli turtai, anie atsipalaidave, nekonkuruoja, ir pateliu daug gauna ax.gif

Taip issivyste todel, kad tarp skirtingu rusiu bezdzioniu vyrauja du skirtingi konkurencijos budai. Vienos kaunasi tarpusavyje, kad laimetu patele ir ja apvaisintu, kitos draugauja tarpusavyje ir poruojasi, o visa lenktyniu darba atlieka sperma link kiausinelio. Tam ir reikia dideliu seklidziu. O penio dydis skiriasi apie 3 kartus! Ir zmogaus is visu bezdzioniu rusiu didziausias biggrin.gif (mano interpretacija- gal mes patiriam daugiausia malonumo? biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 31 kovo 2020 - 22:02
QUOTE(cambala @ 2020 03 31, 14:35)
Po kuek ir kokios talpos?
Turiu 5 l dezinfekcinio, galvoju dar nusipirkt. Nes purskiu ne tik rankenas, bet ir batus, virsut drabuzius ir maisto produktus.
Camelijos vaistinej yra po 100 ml apie 2 eur. Bet brangu jau
.

o dieve, nieko nepiur6kiu..kartais jei išeinam kažkur, rankas specialiu pasitrinu ir viskas. Na rankenas buto pavalau kartais...
Papildyta:
Aš pirmadienį proseko padauginau, vakar gaivaliojausi, tai nuo vakar nebegeriu biggrin.gif
Atsakyti

Po kuek ir kokios talpos?
Turiu 5 l dezinfekcinio, galvoju dar nusipirkt. Nes purskiu ne tik rankenas, bet ir batus, virsut drabuzius ir maisto produktus.
Camelijos vaistinej yra po 100 ml apie 2 eur. Bet brangu jau
.

Nepurškiu nieko tokiais kiekiais.Ir tokių sumų nesiruošiu mokėti.Vos ne 10 kartų pasikėlė kainas.Ir dar neaišku ką ten tie purškikliai veikia.Parsinešiau iš darbo, ir tik rankenas namie dezinfekuoju.Mašinoje vairą, ir pavarų svirtį.Nieks mano mašina daugiau nesinaudoja.

Pijokavote vakar, ane? O man tai nepasiūlėte? a035.gif

Atsakyti
Gal kartais zinosit, kaip sitas patiekalas vadinasi?
Cia ukrainietiskas, lyg tai nacionalinis (o gal ir ne), isskobta duona, o ten viduj darzoves sultiny ir surio daug, ar tai grietineles. Ziauriai skanu, bet kadangi rusiskai nemoku, tai labai sunku gogolej rasti ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rinkis, koks labiau patinka.

https://www.youtube....

Raktine paieskos fraze "запеканка в хлебе".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 01 balandžio 2020 - 18:18