Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 09:27)
Svesit Velykas namie? Mus tai mama kviecia i svecius, tipo sode, grynam ore tik, be artimu kontaktu biggrin.gif nu bet as vis tiek nelinkus pasirasyt sitam dalykui. Nors per daug nekontaktuoju, bet gal be reikalo  perdedu? g.gif


Iš kur žinote, kad nesate apsikrėtusi besimptomė ir mamai karūnos nepadovanosit?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 04 06, 10:36)
Iš kur žinote, kad nesate apsikrėtusi besimptomė ir mamai karūnos nepadovanosit?

Su zmonem kontakta turiu 1k i savaite, parduotuvej. Daugiau viskas. Bet taip, is tiesu as 100 proc nezinau. Ir nezinau, ar man neperduos. Todel esu linkusi likti namie.
Plius, mano intravertiskoji puse (tai kokie 90 proc manes biggrin.gif ) dziugauja, kad nereiks niekur vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 06 balandžio 2020 - 09:45
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 08:27)
Svesit Velykas namie? Mus tai mama kviecia i svecius, tipo sode, grynam ore tik, be artimu kontaktu biggrin.gif nu bet as vis tiek nelinkus pasirasyt sitam dalykui. Nors per daug nekontaktuoju, bet gal be reikalo  perdedu? g.gif

O kur gi kitur?
Sunaus karantinas baigesi, dvi savaites sedejo savo bute. Jokiu simptomu nejaute. Bet dar sakiau kad kelias dienas palauktu, nevaziuotu pas mus.
Vakar i turgu isvaziavom. Kiausai balti ukrainietiski, paprastu buroku negavau.
Tas musu diedelis kaimietis kol kas nieko neparduoda
Saugosi turbut.


Gal zinot balto / rudo kekso recepta?
Papildyta:
Gal ne strazdas tas paukstis, kur klausiau kas naktim ciulba.
Vnz visa savaite jau plysauja. Bet graziai plysauja. Nakti ir paryciais. Dar vakare kartais.
Ant kaimynu namo stogo arba ant vienos obels tupi melodijas leidzia. Juodas toks, mazesnis uz balandi. Vargselis, visa savaite poros nesusiranda biggrin.gif .
Atsakyti
Jo... Bijau, kad praėjus savaitei po Velykų Lietuvoje turėsime susirgimų ir mirčių šuolį...
Atsakyti

Cambala, pažiūrėk, jei įmanoma kokios spalvos jo snapas.Jei ryškiai geltonas, tai tikrai juodasis strazdas.

Jo... Bijau, kad praėjus savaitei po Velykų Lietuvoje turėsime susirgimų ir mirčių šuolį...

Nebūtinai.Saulė kyla,uv spindulių daugėja, manau ir virusui nėra palanku daugintis.O, beje, ar atkreipėte dėmesį?Nėra užregistruota nei vienos mirties asocialų tarpe.Jie tai jau tikrai karantino nesilaiko.Ir rankų neplauna į dieną 15 kartų.Matomai ugninis vanduo daro teigiamą įtaką.Čia, šiaip, pamąstymas.

Atsakyti
Per Velykas laikausi karantino taip pat kaip ir ne per Velykas. Bus dar tų Velykų.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 04 06, 11:25)
Nebūtinai.Saulė kyla,uv spindulių daugėja, manau ir virusui nėra palanku daugintis.O, beje, ar atkreipėte dėmesį?Nėra užregistruota nei vienos mirties asocialų tarpe.Jie tai jau tikrai karantino nesilaiko.Ir rankų neplauna į dieną 15 kartų.Matomai ugninis vanduo daro teigiamą įtaką.Čia, šiaip, pamąstymas.
</p>

Bet Ispanijoj silta ir sauleta. O serga baisiai.
O kas tirs tuos asocialus? Jei nugriuna kur pakampej - tai niekam jis neidomus.
Atsakyti
Cambala, man razinos nelabai patinka, bet, pasirodė, visai įdomus.
Kitus produktus keksui va panašius dedu.
Ir, jei šviesus keksas, būtinai įtarkuoju apelsino arba citirnos žievelių ir žiupsnį muskato, būtent žievelės citrusinių man yra tai, kas keksui suteikia aromato.

https://www.beatosvi...s-su-razinomis/
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 04 06, 11:56)
Cambala, man razinos nelabai patinka, bet, pasirodė, visai įdomus.
Kitus produktus keksui va panašius dedu.
Ir, jei šviesus keksas, būtinai įtarkuoju apelsino arba citirnos žievelių ir žiupsnį muskato, būtent žievelės citrusinių man yra tai, kas keksui suteikia aromato.

https://www.beatosvi...s-su-razinomis/

O, sitas dar labiau tiks nei juoda / balta. Razinos rome biggrin.gif - skaniai turetu gautis.
Saldumynu nemegstu, bet Velykom reiks kazka kept
Velyku boba kazkada kepiau - valgyt neimanoma, o sakocio dabar pirkt bijau, gal apkosejo kepeja.
Reikes vyrui uzduoti duot - nupirkt romo.


Atsakyti
As lengva jogurtini braskiu tortuka darysiu. Kelis kiausus nusidazysim ir bus gana. Pernai labai graziai su ciberzole gavosi ir melynu kopustu wub.gif

Cambala,
Skaiciau kazkada apie kiausus, ukrainietiski vieni is prasciausiu, salygos baisios ju ten, todel tokie pigus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 08:27)
Svesit Velykas namie? Mus tai mama kviecia i svecius, tipo sode, grynam ore tik, be artimu kontaktu biggrin.gif nu bet as vis tiek nelinkus pasirasyt sitam dalykui. Nors per daug nekontaktuoju, bet gal be reikalo  perdedu? g.gif

mes su niekuo nesitinkam.
Per jos laidotuves turbūt irgi toliau stovėtum? Pakentės be Velykų.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 13:10)
As lengva jogurtini braskiu tortuka darysiu. Kelis kiausus nusidazysim ir bus gana. Pernai labai graziai su ciberzole gavosi ir melynu kopustu  wub.gif

Cambala,
Skaiciau kazkada apie kiausus, ukrainietiski vieni is prasciausiu, salygos baisios ju ten, todel tokie pigus  unsure.gif

As raudonu svogunu lukstais dazysiu.


Fui fui, skaiciau apie tuos ukrainietiskus kiausus. Ten vistos dveslenos, plikos, plunksnom krentanciom ir joms vietos tiek kiek A4 lapo formatas.
Jau geriau mysu rudi.
Atsakyti