Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Is namu iseit nebijau. Begiojam kasryt. I parde kiek galima stengiuos neeit, siunciu vyra. O ko turguj bijot? Su kauke, su akiniais nuo saules, dar treningo kapisona ant galvos uzsimaukslinu( kad plauku po kiekvieno isejimo nereiktu plaut). Turguj nera tiek daug zmoniu kaip anksciau. O Kalvariju turguje dideles erdves, zymiai maziau prekiautoju ir pirkeju. Darzoves, vaisiai grynam ore.
Papildyta:
Oh, siandien vakare sukom ratus siaip pasivazinet. Miestas tustokas, bet prie MC onalds prie gelezinkelio gal 15 auto eilej stovejo...

As turguje nenoriu lankytis, nes kiekvienas surio gabalelis rankomis apciupinetas. Neperku db sveriamos mesos, suriu ir pan.

Kiek kilometru begat?

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 06, 21:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72641930" data-time="1586198714"><div><p>Is namu iseit nebijau. Begiojam kasryt. I parde kiek galima stengiuos neeit, siunciu vyra. O ko turguj bijot? Su kauke, su akiniais nuo saules, dar treningo kapisona ant galvos uzsimaukslinu( kad plauku po kiekvieno isejimo nereiktu plaut). Turguj nera tiek daug zmoniu kaip anksciau. O Kalvariju turguje dideles erdves, zymiai maziau prekiautoju ir pirkeju. Darzoves, vaisiai grynam ore.
Papildyta:
Oh, siandien vakare sukom ratus siaip pasivazinet. Miestas tustokas, bet prie MC onalds prie gelezinkelio gal 15 auto eilej stovejo...</p></div></blockquote><p>As turguje nenoriu lankytis, nes kiekvienas surio gabalelis rankomis apciupinetas. Neperku db sveriamos mesos, suriu ir pan.
</p><p>Kiek kilometru begat?
</p>

Sveriamos mesos pakuotes ( maiselius) nupurskiu, mesa verda . Surio is turgaus neperku.
1- 2km. Su kangoo batais nebesokineju. Neidomios on line treniruotes. Man zmoniu realiu reikia. Ir bendravimo realaus.
Atsakyti

Sveriamos mesos pakuotes ( maiselius) nupurskiu, mesa verda . Surio is turgaus neperku.
1- 2km. Su kangoo batais nebesokineju. Neidomios on line treniruotes. Man zmoniu realiu reikia. Ir bendravimo realaus.

Nu gerai, kai Lt litrais dezinfekcini pardavineja. Pas mus po 100 ml ir manau artimiausiu metu geriau nebus.

Man tai reikia i baseina. Su tokia nostalgija prisimenu kai galedavom kiekviena sekmadieni praplaukti. 

O siaip tai man sitas karantinas ne tragedija. As supratau, kad esu namiseda ir man namie geriausia. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 06, 21:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72641957" data-time="1586202089"><div><p>Sveriamos mesos pakuotes ( maiselius) nupurskiu, mesa verda . Surio is turgaus neperku.
1- 2km. Su kangoo batais nebesokineju. Neidomios on line treniruotes. Man zmoniu realiu reikia. Ir bendravimo realaus.</p></div></blockquote><p>Nu gerai, kai Lt litrais dezinfekcini pardavineja. Pas mus po 100 ml ir manau artimiausiu metu geriau nebus.</p><p></p><p>Man tai reikia i baseina. Su tokia nostalgija prisimenu kai galedavom kiekviena sekmadieni praplaukti. </p><p></p><p>O siaip tai man sitas karantinas ne tragedija. As supratau, kad esu namiseda ir man namie geriausia. </p>


Aš irgi baseino pasiilgau..Dar į ežeriuką net man, mėgstančiai ankstyvą sezoną, negreitai..
Och, taip, tas supratimas, kad esu stipriai namisėda irgi toks pažįstamas. Nors gal aš tiesiog prisitaikau prie skirtingų aplinkybių greitai.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 06, 21:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72641957" data-time="1586202089"><div><p>Sveriamos mesos pakuotes ( maiselius) nupurskiu, mesa verda . Surio is turgaus neperku.
1- 2km. Su kangoo batais nebesokineju. Neidomios on line treniruotes. Man zmoniu realiu reikia. Ir bendravimo realaus.</p></div></blockquote><p>Nu gerai, kai Lt litrais dezinfekcini pardavineja. Pas mus po 100 ml ir manau artimiausiu metu geriau nebus.</p><p></p><p>Man tai reikia i baseina. Su tokia nostalgija prisimenu kai galedavom kiekviena sekmadieni praplaukti. </p><p></p><p>O siaip tai man sitas karantinas ne tragedija. As supratau, kad esu namiseda ir man namie geriausia. </p>

Nzn
..
Mes lb artimus draugus Juodkrantej turim. Kviecia/
Klausia " kada pas mus" ( nes kiekviena pavasari ir rudeni pas juos). Kol kas Ne dabar...
Buvom rezervave Kolka backeles( jau antra sezona) - atsaukem.

Oi, sitas duos per keliones, NT nuomos, pardavimus, smulkuji versla.
Nors NT rinkoj sodybu/ sodu kainos kyla.
Atsakyti

Aš irgi baseino pasiilgau..Dar į ežeriuką net man, mėgstančiai ankstyvą sezoną, negreitai.. Och, taip, tas supratimas, kad esu stipriai namisėda irgi toks pažįstamas. Nors gal aš tiesiog prisitaikau prie skirtingų aplinkybių greitai.
Kokiose situacijose pastebejai, kad prisitaikai prie aplinkybiu?  As daug gyvenime keiciau, visur labai lengvai pritapdavau, prisitaikydavau ir dziaugdavausi.  Kalbant apie sali, miesta, kalba, klimata, maista. Mes alkoholinius gerimus geriam tuos, kurie skanus tame regione. :D As jauciuosi siek tiek moteris-chameleone. Tik ekstravertes is manes nepadarysi. :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 06 balandžio 2020 - 22:09

Nzn
..
Mes lb artimus draugus Juodkrantej turim. Kviecia/
Klausia " kada pas mus" ( nes kiekviena pavasari ir rudeni pas juos). Kol kas Ne dabar...
Buvom rezervave Kolka backeles( jau antra sezona) - atsaukem.

Oi, sitas duos per keliones, NT nuomos, pardavimus, smulkuji versla.
Nors NT rinkoj sodybu/ sodu kainos kyla.

Kiek suprantu NT kainos kris ir labai dziaugiuosi tuo. :D 

Kelioniu pas draugus teks palaukti.:) Man labai gaila, kad tevai neatvaziuos. Labai grazus oras, nuostabi gamta, kai kurios vietos kaip is pasakos. Ir nuplauke viskas...

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 04 06, 22:49)
Aš irgi baseino pasiilgau..Dar į ežeriuką net man, mėgstančiai ankstyvą sezoną, negreitai..
Och, taip, tas supratimas, kad esu stipriai namisėda irgi toks pažįstamas. Nors gal aš tiesiog prisitaikau prie skirtingų aplinkybių greitai.

O as siulau pabandyti ezera smile.gif gaila neberandu straipsnelio, gan smulkiai raso kaip pasiruost.
Rytoj bandysiu lysti vel. Nes sirgau, po to dar savaite kentejau, tada savaitepo saltu dusu, dabar jau galima i ezera. Be to ryt sako +19 bus smile.gif
Atsakyti
oras tobulas, išvedžiau šunį, tai norisi bastytis bastytis bastytis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 06, 22:06)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kristi_na" data-cid="72641960" data-time="1586202569"> Aš irgi baseino pasiilgau..Dar į ežeriuką net man, mėgstančiai ankstyvą sezoną, negreitai.. Och, taip, tas supratimas, kad esu stipriai namisėda irgi toks pažįstamas. Nors gal aš tiesiog prisitaikau prie skirtingų aplinkybių greitai.</blockquote> Kokiose situacijose pastebejai, kad prisitaikai prie aplinkybiu?  As daug gyvenime keiciau, visur labai lengvai pritapdavau, prisitaikydavau ir dziaugdavausi.  Kalbant apie sali, miesta, kalba, klimata, maista. Mes alkoholinius gerimus geriam tuos, kurie skanus tame regione. biggrin.gif As jauciuosi siek tiek moteris-chameleone. Tik ekstravertes is manes nepadarysi. smile.gif


Man neteko keisti šalies, bet tikrai nemažai keliauju darbo reikalais ir asmeniškai, kai parašei apie alkoholinius gėrimus, prisiminiau kaip aš prisitaikydavau kiekvienoje šalyje prie kavos/arbatos gėrimo įpročių, ir ne tai, kad prisitaikau, bet nuoširdžiai mėgaujuosi-Italijoje mažulyčiais espresso, Indijoje juoda arbata su pienu, Turkijoje jų arbata, etc. Ir turbūt keliaujant man yra lengva-man patinka gražus viešbučio kambarys, bet patinka ir koks paprastas būstas, kuriame turi jaukintis daiktus ir kažką net ne tokio malonaus atrandi-man tai yra atradimo džiaugsmas ir viskas, niekada nesiilgiu savo lovos, savo puodelio ar savo kultūros, priešingai, atrandu kitus dalykus, kurie man lygiai taip pat kelia džiaugsmą, na, ar tiesiog pasijuokiu iš jų. Ir su kitais dalykais gyvenime panašiai. Nors ne, oras minusinis man nepatinka, bet čia gal fiziologija. Yra toks "big five" testas, jame yra įvardintas "atvirumas patirčiai", man atrodo, kad čia dar ir apie tai.

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 22:39)
O as siulau pabandyti ezera smile.gif gaila neberandu straipsnelio, gan smulkiai raso kaip pasiruost.
Rytoj bandysiu lysti vel. Nes sirgau, po to dar savaite kentejau, tada savaitepo saltu dusu, dabar jau galima i ezera. Be to ryt sako +19 bus smile.gif


Mylimuke, mes kaime turim tokį šaltą upeliuką, tai dažniausiai ten būna mano pirmos maudynės-greitai įlendu kelis kartus, tada nusišluostau ir greitai apsirengiu šiltai šiltai. Panašiai ir su ežeru-kažkaip man svarbu po to ir prieš tai turėti kokią šiltą erdvę, tada galiu lįsti. Ir tas labai fainas jausmas kaip organizmas suaktyvėja visas, išsijudina...
Gal ir aš šiandien arba ryt pabandysiu-tokios puikios dienos, palėksim iki savo gamtos, nes paskui savaitgalį sėdėsim Vilniuje jau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 14:10)
As lengva jogurtini braskiu tortuka darysiu. Kelis kiausus nusidazysim ir bus gana. Pernai labai graziai su ciberzole gavosi ir melynu kopustu  wub.gif

Kaip dazai? man kazkada nesigavo, meciau ta reikala. dabar tik svogunu lukstais ir gelytem, lapelias dazom. buvom vienais metais per velykas prie juros Lenkijoje. nusiveziau svoguno lukstu, prisirinkom pajury zoleliu ir dazem. turbut graziausi gavosi biggrin.gif

QUOTE(Kristi_na @ 2020 04 06, 17:37)
Mačiau maximoje merginą, kuri atsistojusi prie svogūnų sau į maišelį laupėsi svogūnų lukštus taip elegantiškai ir ramiai  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 06, 17:41)
Dirbate is namu, kas galite?

jau is namu, kaifuoju. aisku, darbu daug, bet jau planuoju virtuves baldus persidazyt bigsmile.gif biggrin.gif pabandymui. nes remontas nusimato gal sia, gal kita vasara, tad sakiau isbandysiu beprotiskiausias spalvas biggrin.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 18:17)
Zuzu,
Aciu uz tinginiu tortuko recepta, koks skanus wub.gif

i sveikata 4u.gif parasyk cilio su kakava receptuka 4u.gif

QUOTE(Kristi_na @ 2020 04 07, 09:00)
Man neteko keisti šalies, bet tikrai nemažai keliauju darbo reikalais ir asmeniškai, kai parašei apie alkoholinius gėrimus, prisiminiau kaip aš prisitaikydavau kiekvienoje šalyje prie kavos/arbatos gėrimo įpročių, ir ne tai, kad prisitaikau, bet nuoširdžiai mėgaujuosi-Italijoje mažulyčiais espresso, Indijoje juoda arbata su pienu, Turkijoje jų arbata, etc. Ir turbūt keliaujant man yra lengva-man patinka gražus viešbučio kambarys, bet patinka ir koks paprastas būstas, kuriame turi jaukintis daiktus ir kažką net ne tokio malonaus atrandi-man tai yra atradimo džiaugsmas ir viskas, niekada nesiilgiu savo lovos, savo puodelio ar savo kultūros, priešingai, atrandu kitus dalykus, kurie man lygiai taip pat kelia džiaugsmą, na, ar tiesiog pasijuokiu iš jų. Ir su kitais dalykais gyvenime panašiai. Nors ne, oras minusinis man nepatinka, bet čia gal fiziologija. Yra toks "big five" testas, jame yra įvardintas "atvirumas patirčiai", man atrodo, kad čia dar ir apie tai.

drinks_cheers.gif skaitau, kaip apie mane parasyta proc. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 07 balandžio 2020 - 08:39
Retas turbut kuriam nepatiktu keliauti ir pazinti naujus dalykus, bet vis tik manau, kad ilgiau gyvenant ir nukritus roziniams akiniams (kaip santykiuose biggrin.gif ) gali pradet erzint kai kurie dalykai smile.gif


Kristina, tai viska puikiai supranti, na is esmes ir reikia pries sokant i vandeni gerai susilus buti, o po to staigiai apsirengti. Dar skaiciau, kad nusirenginet reik pradet nuo apacios, o apsirengt nuo virsaus. Matyt taip kunas maziau silumos atiduoda smile.gif

Zuzu,
Troskinys labai paparastas
https://www.beatosvi...cili-troskinys/
MB buvo suzavetas, bet man gal per daug mesiskas ir sunkus rolleyes.gif
Atsakyti