Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Karts nuo karto prasmezuoja fb sienoj Murauskiene su savo komentarais. Sikart apie mokytojus,su zodynu "durniai, kales, neadekvatai". Kokie ji isterike siaubas, bet gryn ubuntiene i ja nesa, pasisakymai tip top.
Atsakyti

Nevisu tos kojos o formos.
Ziurek fotkej tas kur is kaires - grazus sudejimas ir kojos grazios ax.gif
https://www.15min.lt...uoti-24-1293424

Nu ne visi tikrai kreivom kojom.

Man tik siaip sportininkai niekada netrauke. Norisi ir intelekto daugiau ir pastovumo. Ju zmonos finansiskai daznai priklausomos buna ir man cia visiskas peilis butu. :)

Atsakyti

Karts nuo karto prasmezuoja fb sienoj Murauskiene su savo komentarais. Sikart apie mokytojus,su zodynu "durniai, kales, neadekvatai". Kokie ji isterike siaubas, bet gryn ubuntiene i ja nesa, pasisakymai tip top.

Man ji atrodo pilna neapykantos ir pagiezos, bet maskuoja visa tai vertybemis. Primena Sirinskiene pagal sita savybe. Ir Jurga Lago.

Kaip apskritai toks zmogus gali dirbti psichologu, tai as isvis neisivaizduoju.

Atsakyti

Man ji atrodo pilna neapykantos ir pagiezos, bet maskuoja visa tai vertybemis. Primena Sirinskiene pagal sita savybe. Ir Jurga Lago.

Kaip apskritai toks zmogus gali dirbti psichologu, tai as isvis neisivaizduoju.

Stengiuosi neskaityti tokių asabų pasisakymų.Laikausi informacinės higienos.Vis tiek aš nieko nepakeisiu.Todėl apeinu.

Važiavau su šunėmis miškan,priešais važiavo karo policijos mašina,kažkokia lengvoji.Nusuko ten, kur yra aikštutė, kur mūsų trasos pradžia.Pravažiavau,kažkaip nemalonu pasidarė.Reiks per fb pasižiūrėti,kas ten pas mus dedasi.Gal karas prasidėjo?

Atsakyti
Ruosiasi vaikyt susiburimus.
Savaitgali dar saugiau kareiviu bus, ribojami judejimai is miestu. Bet lb idomu kaip visa tai atliks. Juk prie kuekvieno sunkelio policijos ar kariu nepastatysi. O nepaisanciu karantino ir vaziuojanciu i sveciys tikrai bus.

Eisiu pomidorus sodint i siltnami. 6 atrinkau su besimezganciais ziedais. Idomu kas bus is mano tokiu manevru🤣. Bet daigu turiu belenkiek, tai eksperimentuot galiu.
Atsakyti
Siandien prie Zaliuju stovejo pasienieciu busikas, bet pareigunu nesimate. Parkingas pilnas, bet zmones issislapste.
Vakar MB is teniso aiksteles policija isvaike smile.gif
Jurga man irgi nepatinka, Sirinskienes as kazkaip neuzfiksavus ir neseku, nekelia jokiu emociju.

Murauskiene jau yra pasizymejus neapykanta homoseksualams. Ir jo, tokia pilna pagiezos atrodo. Neisivaizduoju, kad pas ja gali eit konsultuotis, tokia labai nemaloni atrodo.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 07, 10:09)
Troskinys labai paparastas
https://www.beatosvi...cili-troskinys/
MB buvo suzavetas, bet man gal per daug mesiskas ir sunkus  rolleyes.gif


Esam išbandę dar ikikarūniniais laikais, šeimai patiko, tik man tai - visiškai savaitgalinis patiekalas, kai yra daugiau laiko.
Atsakyti

Stengiuosi neskaityti tokių asabų pasisakymų.Laikausi informacinės higienos.Vis tiek aš nieko nepakeisiu.Todėl apeinu.

Važiavau su šunėmis miškan,priešais važiavo karo policijos mašina,kažkokia lengvoji.Nusuko ten, kur yra aikštutė, kur mūsų trasos pradžia.Pravažiavau,kažkaip nemalonu pasidarė.Reiks per fb pasižiūrėti,kas ten pas mus dedasi.Gal karas prasidėjo?

As irgi tokiu neskaitau. Kazkada Jurga sekiau FB, bet kai kiekvienas postas pasidare pagiezos persunktas, nustojau ja sekti.

Ir cia SM, taip smagu uzsukti. 

O ka jus veikiate per dienas? (As bandau nusukti tema nuo koronos ir karantino, nes jau bloga). 

Atsakyti


O ka jus veikiate per dienas? (As bandau nusukti tema nuo koronos ir karantino, nes jau bloga). 

Kadangi aš negaliu dirbti savo darbo, tai persikvalifikavau į namų darkytoją.Tiesa, šnd nukirpau kaimynę,bet ne už pinigus,ji man pataisė,pasiaurino treningų galus.Kadangi važiuoju tik į parduotuvę, tai suknių ir sijonų kaip ir nereikia, teko prisiminti,kad spintoje, nuo karo laikų liūdi treningai.

Per dieną bekelia  nueinu po 7-9 km.Man tai gana, šunys iš viso negyvi guli.

Va,pyragą išmokau kepti.Vnž,visokių darbų prisigalvoju.Sėdėti rankas sunėrus ir liūdėti neturiu laiko.

Žinių nežiūriu, nes nesibaigiančios temos apie tą,kurio pavadinimo  nesinori minėti.

Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 04 07, 18:17)
Esam išbandę dar ikikarūniniais laikais, šeimai patiko, tik man tai - visiškai savaitgalinis patiekalas, kai yra daugiau laiko.

Kad didzioji dauguma gamybos laiko- palikti ramybej troskintis smile.gif
O ka jus namie paprastai gaminat, kad butu greita?
Atsakyti

Kad didzioji dauguma gamybos laiko- palikti ramybej troskintis smile.gif
O ka jus namie paprastai gaminat, kad butu greita?

Man greitas patiekalas yra nebent makaronai. 

As labai ilgai gaminu visada, nes naudoju daug darzoviu ir visada svieziu. Pjaustymas vien kiek uztrunka. Zinau, kad kiti nesicackina, perka saldytas, suvercia ir basta. As saldytus tik zirnelius naudoju.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 07, 22:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72642387" data-time="1586279868"><div><p>Kad didzioji dauguma gamybos laiko- palikti ramybej troskintis vartotojo įkelta nuotrauka
O ka jus namie paprastai gaminat, kad butu greita?</p></div></blockquote><p>Man greitas patiekalas yra nebent makaronai. 

</p><p>As labai ilgai gaminu visada, nes naudoju daug darzoviu ir visada svieziu. Pjaustymas vien kiek uztrunka. Zinau, kad kiti nesicackina, perka saldytas, suvercia ir basta. As saldytus tik zirnelius naudoju.</p>

Mane uzmusa parasymai receptuose "gamybos laikas 10 min", o realiai turi supjaustyt kalna darzoviu, viska pakepint, o kartais net ir atskirai, nu ir paskui kazka sumakaluot dar ant galo. Tai uztrunki valanda biggrin.gif
Atsakyti