Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 05 25, 09:59)
<p>Jei liga buvo nustatyta paskutinės stadijos,tai tradicinė medicina nieko nebebūtų padėjusi.Nors mirė chemijos neišsekinta.</p>
[right][snapback]72663221[/snapback][/right]

tai paprastai tokiems tikintiems i sarlatanus, ligs ir nustatomos paveluotai, nes i gydytojus tai nesikreipia....
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 05 25, 06:26)

Bet tai galėjo dar gyvent ir gyvent, va pavyzdys, kaip tradicinės medicinos atmetimas lemia mirtį...



Bet gi chemoterapija irgi negarantuoja simtaprocentinio pasveikimo.
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 05 25, 16:00)
Bet gi chemoterapija irgi negarantuoja simtaprocentinio pasveikimo.

Tai geriau rinktis dar mazesne garantija, nes 100proc nera vis tiek?
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 05 25, 15:00)
Bet gi chemoterapija irgi negarantuoja simtaprocentinio pasveikimo.


Tai žinoma, geriau nė nebandyt biggrin.gif
Dar lazdų reikia toms, kurios į treniruotę ateina kvepalų prisipylusios, košmarazzzzz
Atsakyti

Tai žinoma, geriau nė nebandyt biggrin.gif
Dar lazdų reikia toms, kurios į treniruotę ateina kvepalų prisipylusios, košmarazzzzz

Oooooo taiiiiip. Kokiu sirupu apsilieja nuo galvos iki kojų, o man net akis graužia.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 05 25, 17:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72663393" data-time="1590420011"><div><p>Tai žinoma, geriau nė nebandyt vartotojo įkelta nuotrauka
Dar lazdų reikia toms, kurios į treniruotę ateina kvepalų prisipylusios, košmarazzzzz</p></div></blockquote><p></p><p>Oooooo taiiiiip. Kokiu sirupu apsilieja nuo galvos iki kojų, o man net akis graužia.</p><p></p>

Mane net pykint ėmė šian. Košmaras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 05 25, 14:43)
Tai geriau rinktis dar mazesne garantija, nes 100proc nera vis tiek?


Mano nuomone, zmogus pats turi rinktis, kas jam atrodo geriausia, o ne tai, kas kitiems atrodo geriau. Visgi tai jo/s gyvenimas 4u.gif


QUOTE(Montekrista.back @ 2020 05 25, 16:20)
Dar lazdų reikia toms, kurios į treniruotę ateina kvepalų prisipylusios, košmarazzzzz


To ir as nesuprantu. Ir dar vakarinio makiazo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 05 25, 20:11)
Mano nuomone, zmogus pats turi rinktis, kas jam atrodo geriausia, o ne tai, kas kitiems atrodo geriau. Visgi tai jo/s gyvenimas  4u.gif

Tai žinoma, žmogus pats renkasi mažesnę pasveikimo tikimybę. smile.gif
Atsakyti

Mano nuomone, zmogus pats turi rinktis, kas jam atrodo geriausia, o ne tai, kas kitiems atrodo geriau. Visgi tai jo/s gyvenimas 4u.gif

Jei žmogaus kritinis mąstymas ne(be)veikia, jis nesuvokia, ką renkasi.

Atsakyti

Zmogus visada pats renkasi, bet jam turetu buti suteikiama teisinga informacija. Alternatyvios medicinos fanai daznai meluoja, nutyli, pritempineja. Tai cia ir beda. :)

Atsakyti
Ejakuliacija 5 ir daugiau kartų per savaitę trečdaliu sumažina prostatos vėzio tikimybę.kuri pasiryžus dėl vyro sveikatos? biggrin.gif

Motinos, kurios nėščios valgė jautieną kasdien, 3 kartus padidino būsimų sūnų nevaisingumo tikimybę.
Atsakyti

Zmogus visada pats renkasi, bet jam turetu buti suteikiama teisinga informacija. Alternatyvios medicinos fanai daznai meluoja, nutyli, pritempineja. Tai cia ir beda. :)

Bet jis taip pat renkasi, ką "girdėti" ir kur gilintis, o ką iš karto nurašyti kaip neteisingą/nevertą dėmesio. Va dėl to sakau, kad kritinis mąstymas čia groja pagrindiniu smuiku.

Atsakyti