Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Terezza @ 2020 05 26, 15:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72663778" data-time="1590499837"><div><p>O ką reiškia vertas gyventi? Kaip tigras nusprebdžia, kuri stirna iš bandos verta gyventi?
</p></div></blockquote><p></p><p>Na, su tigrais ir visais kitais plėšrūnais viskas labai paprasta: iš bandos jie renkasi patį silpniausią - sergantį, sužeistą, dar nesustiprėjusį ar jau nusilpusį - tą, kuris turi mažiausiai šansų pabėgti ar pasipriešinti.</p>

Gak nesirenka, o tiesiog sumedžioti tokį lengva. Toks lėtesnis.
Atsakyti

Gak nesirenka, o tiesiog sumedžioti tokį lengva. Toks lėtesnis.

Na, parkų reindžeriai pakankamai pripasakojo, kaip plėšrūnai stebi ir renkasi aukas. Nedurni jie, nesivaiko to, kas tikriausiai pabėgs.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 05 26, 17:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72663806" data-time="1590502581"><div><p>Gak nesirenka, o tiesiog sumedžioti tokį lengva. Toks lėtesnis.</p></div></blockquote><p></p><p>Na, parkų reindžeriai pakankamai pripasakojo, kaip plėšrūnai stebi ir renkasi aukas. Nedurni jie, nesivaiko to, kas tikriausiai pabėgs.</p>

Aa, nu nebent
Jėzau, ta mamaša, kuri mažylį paliko vieną krlioms paroms-dar svarstoma, ar iš jos aitimti vaiką unsure.gif pzdc kvadratu
Atsakyti

Aa, nu nebent
Jėzau, ta mamaša, kuri mažylį paliko vieną krlioms paroms-dar svarstoma, ar iš jos aitimti vaiką pzdc kvadratu

Jokiu būdu negalima vaiko atimti.Net vaiko pinigus reikia padidinti.

Oi, būtų mano valia, aš tokias ir tokius priverstinai sterilizuočiau.

Sakysite, nehumaniška?O su vaiku taip elgtis nieko tokio? Ir dar už mūsų visų pinigus?Rašė, lyg ir dar kelis vaikiukus turi. :( Ir dar klausimas.O kur tėtušis?

Ai, nusidūzgusi per dieną,pavargusi,esu pikta :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 26 gegužės 2020 - 19:16
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 05 25, 16:20)
Dar lazdų reikia toms, kurios į treniruotę ateina kvepalų prisipylusios, košmarazzzzz


Ar jusu sporto klube dusai veikia?
Atsakyti

Sakysite, nehumaniška?

Jungiuosi prie nehumaniškų.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 05 26, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72663524" data-time="1590443123"><div><p>Oi, bet bucinys geras buvo, prispaude stipriai prie sienos ir taip aistringai buciavo vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Aš cia issitraukiau nedamusta knyga pries karantina, tai skaitineju.
Pasirodo,kieeeek mes turim irodymu, kad vis tik monogamija yra palyginus visiskai naujas ir zmonems dirbtinai primestas ismislas. Kaip ir iki siai dienai garsios teorijos apie vos gyva moteru libido. vartotojo įkelta nuotrauka
Garsai sekso metu, geismas, orgazmai, daugybiniai orgazmai, sugebejimas myletis non stop, isoriniai vaisingumo pozymiai, gebejimas myletis bet kuriuo ciklo metu, ir ttt. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Papasakok ka nors apie moteru libido. As esu tik maciusi pranesimu apie stereotipus ir ju itaka, bet daugiau ta tema nieko nezinau.
</p>

Buvo atlikti keli tyrimai, vienas is ju 200 000 tiriamuju, paaiskejo, kad vyrus ir lesbietes su aukstu libido trauke praktiskai tik moterys, o stai moteris abi lytys, kuo stipresnis ju libido buvo.

Dar eksperimentas buvo, rode visokius sex vaizdelius, dviese, grupinius, solo, nuogybe be sekso, net bezdziones. Tai hetero vyrus jaudino tik kur buvo moterys, tiek prijungti sensoriai ta patvirtino, tiek ju paciu deklaravimas.
Homo vyrus jaudino tik vyrai
O stai moteris jaudino viskas, net bezdzioniu seksas bigsmile.gif tiesa, samoningai jos to pripazinti nelabai norejo, bet sensoriai, matuojantys kraujo pripludima i lyt organus, ta patvirtino.
Taigi reiskia, kad moterys tokios ivairialypes, ir kad jeigu nepatiria malonumo, tai greiciausiai reiskia, kad jo tiesiog dar neatrado. ax.gif

Irodytas rysys tarp auksto libido, suksniu sekso metu, daznesnes partneriu kaitos - bet tas ir taip manau arba aisku, arba galima numanyti.

Nzn ka cia dar papasakot mastau.gif
Atsakyti

Bet juk pats geriausias irodymas apie moteru libido yra tai, kad nors visi kaip susitare tvirtina, kad jis mazytis, tukstancius metu, nuo mediku iki baznycios, visi aktyviai stengesi ji nuslopinti, nustumti i uzribius, uzklijuoti baisias etiketes. Ir tai nepavyko.
Sitiek pastangu slopinti toki silpna? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 05 26, 20:14)
Ar jusu sporto klube dusai veikia?

Aišku. Bet paprastai maudosi PO treniruotės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 05 26, 21:15)
Bet juk pats geriausias irodymas apie moteru libido yra tai, kad nors visi kaip susitare tvirtina, kad jis mazytis, tukstancius metu, nuo mediku iki baznycios, visi aktyviai stengesi ji nuslopinti, nustumti i uzribius, uzklijuoti baisias etiketes. Ir tai nepavyko.
Sitiek pastangu slopinti toki silpna?  bigsmile.gif

biggrin.gif geras
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 05 26, 20:17)
Aišku. Bet paprastai maudosi PO treniruotės biggrin.gif


Oi, ne todel klausiau ax.gif

Tiesiog drauge skundesi, kad pas juos neveikia, tai man taip idomiai susiskaite. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild DreaMer: 26 gegužės 2020 - 22:51
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 05 26, 22:50)
Oi, ne todel klausiau  ax.gif

Tiesiog drauge skundesi, kad pas juos neveikia, tai man taip idomiai susiskaite.  unsure.gif

Veikia, bet kas antras. Pirtys neveikia, bet man dzin, baseine plaukiot laisvai galiu
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 05 26, 20:15)
Jokiu būdu negalima vaiko atimti.Net vaiko pinigus reikia padidinti.


Jo, ir dar spiegti, kad vaikus atiminėja ir reikalauti panaikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą beigi "Šakalienės vaikų atiminėjimo įstatymą"
Atsakyti