Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 05 27, 19:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72664326" data-time="1590597492"><div><p>Kada nors, kai išmirs senoji karta.
</p></div></blockquote><p>Pala,pala, o ką skaitai senąja karta?Nuo kiekos metų?
</p><p>Aš augau ir brendau sovietinėje santvarkoje.Tada sekso nebuvo, o populiariausias kontraceptikas buvo 'Nedavė" arba "Spi odin".Prezikų nelabai buvo, o be to retas kas naudojo.
</p><p>.Aš tik už tai,kad būtų normalus lytinis švietimas, prezikai irgi gerai.
</p>

Tu ne valdžioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 05 27, 21:08)
Nuo senų laikų žinojau, kad jokia gydytoja negimdžiusiai nerekomenduoja spiralės, todėl pikta, kad bandoma tokį reikalą prastumt. Aš būčiau už nehormonines priemones, lai nemokamai dalina, kad tik naudotųsi. Blogiausia, kad problemą dažnai vis dar  bandoma išspręsti jos neigimu.


Ir nezinau kodel nerekomenduoja negimdziusioms, tiesa sakant. gal senos kokios buvo, kur gimda galejo pazeisti, bet dabartines mazulytes, ir galima ir merginoms jas naudoti.

tai as is esmes uz. blogai tik, kad spirales nesaugo nuo lytiskai plintanciu ligu. tam reikalingas prezikas. Beeet prezikais paaugliai nemoka/nenori naudotis, tad... geriau tuomet spirale, nes geriau sifilis, nei sifilis + abortas.
Atsakyti
Aš manau, kad tartasi su medikais buvo, galima negalima tokių spiralių jaunoms. Aš už tokią galimybę, kišti galvą į smėlį ir aiškinti, kad sexas tik po vestuvių-naivu.
Atsakyti

Laba diena. Tai vyksta net Londone. Vis dar.

Skaiciau, kad Europoje imigrantai bando islaikyti tradicija. O ka UK valdzia daro, kad uzkirstu kelia? 

Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 05 28, 10:11)
Ir nezinau kodel nerekomenduoja negimdziusioms, tiesa sakant. gal senos kokios buvo, kur gimda galejo pazeisti, bet dabartines mazulytes, ir galima ir merginoms jas naudoti.

tai as is esmes uz. blogai tik, kad spirales nesaugo nuo lytiskai plintanciu ligu. tam reikalingas prezikas. Beeet prezikais paaugliai nemoka/nenori naudotis, tad... geriau tuomet spirale, nes geriau sifilis, nei sifilis + abortas.

Tarkim, dydis nekenkia. O hormonai? Spirales siulys nuo 15 metu. Vis tiek nemanau, kad tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 05 28, 10:49)
Tarkim, dydis nekenkia. O hormonai? Spirales siulys nuo 15 metu. Vis tiek nemanau, kad tai gerai.

hormonu itin mazos dozes ir jos veikia vietiskai.

siaip as irgi linkusi geriau hormonu nenaudoti, net ir itin mazu doziu. bet tai geriau, nei netiketi nestumai..

prezai butu idealu, bet kad ju nenaudoja paaugliai. tiesiog. prisiskaito, kad su prezu, kaip buciuotis per stikla, kad ne kieta, kad spes istraukt, be to turi stabtelt, issitraukt ta preza, uzsidet, ko daznas nemoka... o su spirale nieko daryt papildomai nereikia.

Atsakyti
man už spiralę geriau tik vazektomija D
Atsakyti

Tarkim, dydis nekenkia. O hormonai? Spirales siulys nuo 15 metu. Vis tiek nemanau, kad tai gerai.

Kodel tu taip nusiteikusi pries hormonus? :)

Atsakyti

man už spiralę geriau tik vazektomija D

Yra, beje, kontraceptikai, su kuriais pertrauka darai kas 3 menesius. Tai menesines buna 4is kartus per metus. Galima pamirsti, kad jos isvis yra.

Atsakyti
Sukeltas šaršalas lygioje vietoje:
1. Kontraceptinių priemonių taikymas yra laisvas žmogaus pasirinkimas.
2. Atsakomybę už nepilnamečius ir jų veiksmus (priemonių naudojimas taip pat) yra priskiriamas tėvams. Jie sprendžia ar nuvesti nepilnametę pas gydytoją.
3. Visas erzelis kilo, kad bus 100% kompensacija riboto amžiaus grupėje.
4. 18 metų sulaukusi mergina, turi pilną teisę ir valstybės spręsti kaip ji nori / nenori saugotis.
5. Aukščiau nurodyti amžiaus mergina, turėdama galimybę apmokėti už paslaugą, pasirinks pati.

Ką manau? Nieko nemanau. Kai tenka susidurti su tam tikrų asociacijų nariais, kurie kliedi apie lytinį švietimą kaip apie skatinimą turėti kaip įmanoma anksčiau lytinius santykius - einu gėlytes paišyti į kamputį.
Va, prie SADM’o patvirtino Šeimų tarybą ir kos narius, taip, kad vis dar gyvensime tamsioje gūdumoje, besiremdami religinėmis dogmomis.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 05 28, 10:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72664532" data-time="1590655044"><div><p>man už spiralę geriau tik vazektomija D</p></div></blockquote><p>Yra, beje, kontraceptikai, su kuriais pertrauka darai kas 3 menesius. Tai menesines buna 4is kartus per metus. Galima pamirsti, kad jos isvis yra.
</p>

Man jau neaktualu biggrin.gif mes saugūs
Atsakyti

Man nesuprantama hormoninių kontaceptikų baimė.Juos naudojau visą gyvenimą.Ir vaikų nepageidaujamų nebuvo,nei abortų neturėjau,nei svoris,nei barzda augti nepradėjo.Ten naujojosios kartos piliulėse yra itin mažas kiekis hormonų.

Atsakyti