Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

ab11f5b8cdab.jpgKuriai gėlių reikėjo ar nereikėjo?Ir kvepia taip stipriai bijūniškai.b4959dd0cf42.jpg

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 05 30, 16:09)
Prisiminiau savo klasiokes mama. Sutikau po poros metu po mokyklos baigimo, pradejo pasakot kaip jos vaikam sekasi. Sunus vedes, tai uosviai pasake, kad kol nebus nupurktos skalbykles( tais laikais tos naujoviskos), jie pas duora su zentu i namus neuzeis.
Sake nupirko jie ta skalbykle jaunimui, bet ka as zinau, man taip keista pasirode toks santazas biggrin.gif .

Nanau, kad šmutkes kartu sumetus, susituokus, tėvai neturėtų vaikų išlaikyt. Ar tokius daiktus pirkt. Moka susituokt-tegu moka ir save išlaikyt.
Atsakyti
Na galima padet jaunai seimai, jei yra is ko.
Tik va su tokiais tevu reikalavimai is principo nesutikciau.
Papildyta:
Kiek tu slyksciu dideliu vabalu daug, pilnas siltnamis
Slykstu net su pirstinem paimt, su kastyveliu rankioju. Fui
Bet simet kazkaip uodu mazai. Nors tiek gerai, o tai mane jie labai valgo.
Atsakyti

Na galima padet jaunai seimai, jei yra is ko.

Ir jei ta jauna šeima priima pagalba.

O gal jie nori viską susipirkti savarankiškai.Jei atvirai, tai nesuprantu tokių tėvų.

Negalėjau pakęsti, kai man reguliavo ką pirkti ir kam taupyti, ir  įsivaizduoju kaip tai nepatiktų sūnaus šeimai.

Atsakyti

Kokius tu vabalus ten rankioji? Ar kurkliai užpuolė?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 05 30, 16:42)
<p>Kokius tu vabalus ten rankioji? Ar kurkliai užpuolė?
</p>

Nzn kaip vadinasi, bet slykstus, dideli, rudi su juodu su kazkokiais sepeciais ir kojom isikimba( miegame ant lango yra tinklelis, tai tie vakareisikimba savo slykciom kojom,, dar taip lengvai nenubaidysi).
Is siltnamio isrinkt reikia, nes jie pades savo kazkokiu slyksciu baltu suraitotu kirmeliu, kurios es saknis.

Papildyta:
Pagooglinau kurkli, ne, ne toks.
Nu jie visasa tokiu metu buna, ypa vakarais dabar skraido, burzgia.
Atsakyti
O ka esat gavusios is tevu ar uosviu kai tekejot ar ka dovanojot kai vaikai vedesi?
Nes mano vienis klientes sunus tuoj ves, tai sake pirma 500 dave, kad lova nusipirktu ir dar 1500 i atvirute ides.
Atsakyti

Gal karkvabaliai tave puola?https://lt.wikipedia...iki/Grambuoliai

O ka esat gavusios is tevu ar uosviu kai tekejot ar ka dovanojot kai vaikai vedesi?
Nes mano vienis klientes sunus tuoj ves, tai sake pirma 500 dave, kad lova nusipirktu ir dar 1500 i atvirute ides.

Sūnui per vestuves su mama dėjome į vokiuką pinigus, na ir prie buto pirkimo prisidėjom.Nors vaikas sakė,kad nieko nereikia, kad ir taip daug jam davėm.

O aš tuokiausi dar sovietiniais laikais,kai apie vokus net didžiausios akiplėšos nedrįsdavo pagalvoti.Nebuvo tokios mados.Na ir gavau 'gėrio' :oh:Liustrą, kurios taip ir nepakabinom, nes buvo baisi kaip karas.Kelis paveikslus,tradiciškai bent kelis patalynės komplektus(baisius).Nes buvo tamsūs, o man nepatinka tamsi patalynė.Kelis vienodus ir durnus kavos sevizus,laikrodį,idiotišką paveikslą.

Tik viena dovana sužavėjo,pusseserė padovanojo tais laikais labai madingą ir sunkiai gaunamą Jiesios gamybos servizą dviems asmenims.Va šituo daiktu ir dabar žaviuosi.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 05 30, 17:34)
O ka esat gavusios is tevu ar uosviu kai tekejot ar ka dovanojot kai vaikai vedesi?
Nes mano vienis klientes sunus tuoj ves, tai sake pirma 500 dave, kad lova nusipirktu ir dar 1500 i atvirute ides.

Nepamenu jau, bet perkant butą garažui davė, žo, tikrai kai galėjo, prisidėjo.
Atsakyti
Taip, siti baisuokliai. O pas jus nera tokiu?
Na va, mataiLisiteja, tu prie buto pirkimo prisidejai
As manau kad daugelis tevu jaunai seimai padeda ir nebutinai tai buna reguliavimas ka pirkt.

Aciu diev vestuviu servizus ir patalynes vokeliai pakeite. Is tevo gavom trp pinigu, mama auksinius zieda, vyrui grandine padovanojo, anyta irgi ziedeli, o visi kiti prinese visokii baisybiu kuriuos erdovanojau ar ismeciau. Vieni vieninteliaii sveciu sidabriniai irankiai yra, bet tie grazus ir naudojami.

Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 05 30, 17:58)
Nepamenu jau, bet perkant butą garažui davė, žo, tikrai kai galėjo, prisidėjo.

Mes kai savo buta pikom, tai dujine ir tv nupirko, ai, dar mano pirmam masiniukui puse pinigu dave.

Tai va, sakau oad visi tevai vaikam padeda kazkaip.
Atsakyti

Taip, siti baisuokliai. O pas jus nera tokiu?
Na va, mataiLisiteja, tu prie buto pirkimo prisidejai

Kaip gi neprisidėsi,gi pareiškė,kad paskolos neims,taupys kol susitaupys.Nesituoks tol,kol neturės kur žmonos parsivesti.Nekokia perspektyva senbernį namuose laikyti. :lol:Žinoma čia juokais parašiau.Marčios tėveliai irgi prisidėjo prie buto.Aš ir dabar padėčiau, jei reikėtų, ir vaikai sutiktų.

Aha,yra pas mus tų karkvabalių.Bet gi jie visai nebaisūs. Kai mokiausi mokykloje, prisirinkdavom jų, ir rusistei ant stalo paleisdavom.Kol išsirėkdavo, kol auklėtoją,kol dyriką atsivesdavo, tai skaityk, tą dieną pamokos ir nebūdavo.Bijojo labai :lol:

Atsakyti

O ka esat gavusios is tevu ar uosviu kai tekejot ar ka dovanojot kai vaikai vedesi?
Nes mano vienis klientes sunus tuoj ves, tai sake pirma 500 dave, kad lova nusipirktu ir dar 1500 i atvirute ides.

Visi mano amziaus is tevu gauna pinigu. Duoda, kiek gali. Kai kurie per vestuves tiek padovanoja, kad praktiskai vestuves padengtos buna. :) 

Atsakyti