Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 06 01, 14:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72665824" data-time="1591013026"><div><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://vaikodiena.lt/pasaka-apie-rupuze-kuri-atstos-psichologo-konsultacija/'>https://vaikodiena.lt/pasaka-apie-rupuze-ku...o-konsultacija/</a>
uzuot begiojus pas tokia pat atskirai su vyru miegancia psichologe.
</p></div></blockquote><p>Beje,mano seneliai,kiek pamenu miegojo skirtinguose kambariuose.Ii buvo labai gražiai sutarianti šeima.Pragyveno kartu gal 60 metų.
</p><p>Perskaičiau pasaką.O kiek moterų gyvena su tokiais rupūžiais?
</p>

ir jaunystėj miegodavo atskirai?
Pilna tokių moterų, tik manau, kad tas buvimo su rupūže laikas trumpėja smile.gif
Atsakyti

As pazistu viena pora, kurie miega atskirai. Moteris uzaugusi labai saltoje, toksiskoje seimoje, todel nemegsta prisilietimu, kito zmogaus buvimas lovoje ja erzina, negali pakesti savo kuno, nesugebetu nusirengti pries savo vyra sviesoje. Seksas karta i metus, santykiai is esmes klaikus, skyrybos - laiko klausimas.

Man atrodo miegas atskirai kaip po toks nereiskia blogu santykiu. Svarbiausia, kodel miegama atskirai. Ir ar tas artumas kompensuojamas kazkaip kasdieniniame gyvenime. Jei kartu nemiegi, ir pabudus nesilieti, nesibuciuoji daznai, nesiglostai, tai as manau, kad cia tiesus kelias i skyrybas. :)

Mums su MB miegas kartu reikalingas kaip oras. Sunkiai uzmiegame vienas be kito. Kai teko be jo gyventi, reikejo prisipratinti. Visada einame kartu miegoti. As neprisimenu nei vieno karto, kad mes butume atsigule skirtingu metu, per n gyvenimo kartu metu.

Atsakyti
Mes neinam kartu, aš l anksti gultis mėgstu, o jis-vakarotojas. Ateina naktį biggrin.gif paglosto ir knarkia biggrin.gif o rytais išglosto, taaaip saldu nubusti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 06 01, 12:16)
<p>Peržiūrėjau filmuką.Ir man kyla abejonių,kad 40 metų ten niekas nieko netvarkė.Teoriškai šita sistema gali veikti, o praktiškai tai labai abejoju.Ar atkreipėte dėmesį,kad nėra jokių supuvusių,nunykusių augalų fragmentų?Net jei ta tradeskantė auga po 1 cm per metus.Nemanau,kad tokių būna.Ir indo sienos per švariai atrodo,tokioje drėgmėje nėra nei samanų, nei dumblių.</p>

Cambala jau paaiškino, nunykus zaluma puna, gaminasi CO2, is to minta nauji augalai. Su vandeniu irgi ciklas :garuoja is zemes, kondensuojasi ant stiklo ir vel nuvarva i zeme. Todel nera poreikio laistyt, nes vanduo niekur nedingsta.
Pries sudedant i buteli viskas sterilizuojama, zeme, akmenukai aukstoj tempoj,kas su visokiais gyviais nepatektu. Augalus galima set, galima sodinukus sodint.
Atrodo idomus eksperimentas smile.gif
Atsakyti
http://www.lietuviai...t/represuotieji
Atsakyti
Jau mačiau, superinis dalykas...
Atsakyti

Cambala jau paaiškino, nunykus zaluma puna, gaminasi CO2, is to minta nauji augalai. Su vandeniu irgi ciklas :garuoja is zemes, kondensuojasi ant stiklo ir vel nuvarva i zeme. Todel nera poreikio laistyt, nes vanduo niekur nedingsta.
Pries sudedant i buteli viskas sterilizuojama, zeme, akmenukai aukstoj tempoj,kas su visokiais gyviais nepatektu. Augalus galima set, galima sodinukus sodint.
Atrodo idomus eksperimentas smile.gif

Labai įdomu, bet tingėčiau užsiimt  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 06 01, 21:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72665892" data-time="1591024508"><div><p>Cambala jau paaiškino, nunykus zaluma puna, gaminasi CO2, is to minta nauji augalai. Su vandeniu irgi ciklas :garuoja is zemes, kondensuojasi ant stiklo ir vel nuvarva i zeme. Todel nera poreikio laistyt, nes vanduo niekur nedingsta.
Pries sudedant i buteli viskas sterilizuojama, zeme, akmenukai aukstoj tempoj,kas su visokiais gyviais nepatektu. Augalus galima set, galima sodinukus sodint.
Atrodo idomus eksperimentas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Labai įdomu, bet tingėčiau užsiimt  biggrin.gif​ </p>

Vienkartine laiko investicija.
Tik vargas pro plona kakliuka ta geri padaryt g.gif

Is tikro cia MB sumaste sita, o as kaip tycia partempiau namo ta buteli,dar net nezinodama, ka su juo darysiu biggrin.gif kai grizau, iskart paaiskejo, ka biggrin.gif


Ar pasveikinot savo angelėlius 😈 su vaiku diena? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 01 birželio 2020 - 20:34

Ar pasveikinot savo angelėlius 😈 su vaiku diena? ax.gif

Priminei, tai paskambinau. Bet jis sakė, kad jau nebe vaikas  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 01, 20:28)

Ar pasveikinot savo angelėlius 😈 su vaiku diena?  ax.gif


Taip wub.gif . tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 06 01, 15:28)
Beje,mano seneliai,kiek pamenu miegojo skirtinguose kambariuose.Ii buvo labai gražiai sutarianti šeima.Pragyveno kartu gal 60 metų.


Istoriškai poros miegojimas kartu/atskirai priklausė ne tik nuo to meto papročių, bet ir nuo socialinio šeimos statuso. Pvz. viduramžiais, kiek teko skaityti, Vakarų Europoje visa valstiečių šeima miegodavo vienoje lovoje, o karalienės - ne su savo vyru-karaliumi, bet su freilina. Kaip tuo metu buvo Lietuvoje, neteko skaityti, bet, manau, panašiai. Tarpukariu irgi miegojimas kartu/atskirai priklausė daugiau nuo socialinio statuso, na bet sovietmečio biednysė išmokė miegoti kartu, reta miestiečių šeima galėjo sau leisti privilegiją turėti atskirus miegamuosius.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 06 01, 23:40)
Istoriškai poros miegojimas kartu/atskirai priklausė ne tik nuo to meto papročių, bet ir nuo socialinio šeimos statuso. Pvz. viduramžiais, kiek teko skaityti, Vakarų Europoje visa valstiečių šeima miegodavo vienoje lovoje, o karalienės - ne su savo vyru-karaliumi, bet su freilina. Kaip tuo metu buvo Lietuvoje, neteko skaityti, bet, manau, panašiai. Tarpukariu irgi miegojimas kartu/atskirai priklausė daugiau nuo socialinio statuso, na bet sovietmečio biednysė išmokė miegoti kartu, reta miestiečių šeima galėjo sau leisti privilegiją turėti atskirus miegamuosius.

Šitą aš žinau, bet ir tuokdavosi juk ne iš meilės dažniausiai. Jei mano santuoka būtų tik finansinis sandoris, aš ne tik kito kambario, bet ir atskirų rūmų norėčiau. rolleyes.gif
Kažin, kiek dabar atskirai miegotų, jeigu galėtų visi be išimties g.gif Man asmeniškai patrauklesnis atrodo atskiras darbo, veiklų kambarys, o miegot tai jau kartu wub.gif
Atsakyti