Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Sutinku del knarkianciu, reiktu jiems issitirt ir tvarkyt bedas, ypac jeigu tas knarkimas labai baisus. Juk ir paciam knarkianciam negerai, deguonies trukumas, prasta miego kokybe.
Pas mus miego ir garsu problemos sprendziamos ausinemis (MB kartais veliau eina miegot), o anksciau su ex naudodavau ausu kistukus, bet, jam deja net operacija nepadejo.
Va jeigu spardytusi, tai nezinau, kaip reiktu sprest, gal tai netgi butu trukdis santykiams? Juk tokie dalykai iskart pasimato, dabar jau sekso po vestuviu praktiskai nebuna... smile.gif


Mergos,
Ar naudojat kuri galvos odos scraba? Sako, labai gerai, ir auga greiciau, ir tankesni plaukai.
Atsakyti
Aš kai nuomavaus kambarį Klaipėdoj pas bobutę, nebeatsimenu dėl ko, bet vieną naktį teko su ja miegot vienam kambary, o ji taip siaubingai knarkė, varčiausi, negalėjau užmigt. Diedui niuksas į šoną tam kartui suveikia
Atsakyti

Mergos,
Ar naudojat kuri galvos odos scraba? Sako, labai gerai, ir auga greiciau, ir tankesni plaukai.

Naudojau. Jokio augimo pagerėjimo nepastebėjau, bet kad buvo papildomas gaivumo pojūtis ir galva likdavo švaresnė ilgiau, tai tiesa.

Beje, tam reikalui galima naudoti ir rupią druską.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 02, 16:51)
<...>
Knarkiancius tirt reikia. Jiem arba atsimakalave kazkas nosiaryklej arba rimtesnes bedos gali but.

Garsiausiai knarkia tas, kuris pirmas užmiega.
Atsakyti
Aš vieną kart miegojau (bandžiau) kur kitam kambary pavartojęs vyriškis miegojo... jis ne tik kad knarkė taip, kaip daugiau niekada nesu girdėjusi žmogaus knarkiant, bet ir per miegus rėkė, pykosi, keikėsi, nu žodžiu... va su tokiu miegot tai niekaip. Nu nes ten kitam kambary nebuvo įmanoma užmigt niekaip. O aš nesu jautri miegodama... dėl manęs gali karas už lango vykt, aš jei miegu, tai miegu. Nu bet ten buvo kažkas "tokio"...
Atsakyti

Sutinku del knarkianciu, reiktu jiems issitirt ir tvarkyt bedas, ypac jeigu tas knarkimas labai baisus. Juk ir paciam knarkianciam negerai, deguonies trukumas, prasta miego kokybe.
Pas mus miego ir garsu problemos sprendziamos ausinemis (MB kartais veliau eina miegot), o anksciau su ex naudodavau ausu kistukus, bet, jam deja net operacija nepadejo.
Va jeigu spardytusi, tai nezinau, kaip reiktu sprest, gal tai netgi butu trukdis santykiams? Juk tokie dalykai iskart pasimato, dabar jau sekso po vestuviu praktiskai nebuna... smile.gif


Mergos,
Ar naudojat kuri galvos odos scraba? Sako, labai gerai, ir auga greiciau, ir tankesni plaukai.

Mano mociute labai knarkia. As viena karta viename kambaryje su ja miegojau, maniau isprotesiu. 

O tu kazkoki ypatinga scraba galvos odai nori pirkti? As naudociau ta pati, kuri kunui ir tiek :)

Atsakyti

O tu kazkoki ypatinga scraba galvos odai nori pirkti? As naudociau ta pati, kuri kunui ir tiek :)

Tai kad kūnui su aliejais gaminami. Bus sunku išplaut.

Atsakyti

Mergos,
Ar naudojat kuri galvos odos scraba? Sako, labai gerai, ir auga greiciau, ir tankesni plaukai.

Niekada nedarau.Galvą plaunant kiekvieną dieną,ir kaitaliojant šampūną pilingas nėra būtinas.

O be to,tavo plaukai dažyti, žiūrėk neprisižaisk namuose.Jei dažai ryškiai ryžai, nuo pilingo greičiau dažai atsiplaus.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 06 03, 00:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="72666414" data-time="1591131373"><div><p>O tu kazkoki ypatinga scraba galvos odai nori pirkti? As naudociau ta pati, kuri kunui ir tiek smile.gif</p></div></blockquote><p></p><p>Tai kad kūnui su aliejais gaminami. Bus sunku išplaut.</p>

Bet gi kaukes aliejines darant issiplauna labai gerai.
Tik su tuo paciu nedaryciau gal, jeigu grudeliai netirpsta, del ju gali but sunku.
Na va paskaiciau, daro su cukrum arba druska, is medaus ar aliejaus.
Namie kunui buvau pasidarius is kokosu, citrinos sulciu ir cukraus skraba. Druska man griauzia smile.gif ir oda labiau sausina

Lisiteja,
Raso jei neseniai dazyta, geriau nesveist, o siaip galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 03 birželio 2020 - 09:03

Šitiek yra visokių priemonių, nesuprantu, kam darytis namuose?Pilingo druskos pagrindu niekada nenaudoju.Odą braižo labai.Renkuosi kur yra cukraus.

Ot,blyn įklimpau :oh:Vakar atvežė naują sekciją, senos dar niekur neiškišau,meistro,kad sumontuotų neturiu.Niekur nerandu.Sėdžiu apverstuose namuose, ir nežinau nuo ko griebtis.

Atsakyti

Tai kad kūnui su aliejais gaminami. Bus sunku išplaut.

Nu taip. Is tikruju. 

Atsakyti

Bet gi kaukes aliejines darant issiplauna labai gerai.
Tik su tuo paciu nedaryciau gal, jeigu grudeliai netirpsta, del ju gali but sunku.
Na va paskaiciau, daro su cukrum arba druska, is medaus ar aliejaus.
Namie kunui buvau pasidarius is kokosu, citrinos sulciu ir cukraus skraba. Druska man griauzia smile.gifir oda labiau sausina

Lisiteja,
Raso jei neseniai dazyta, geriau nesveist, o siaip galima.

Tu plakams naudoji kaukes is naturaliu alieju? 

As esu visgi pries agurkus ant akiu ir varnalesu alieju ant plauku. Yra pilna geru priemoniu plaukams su keratinu. Aliejai, agurkai ir trintos morkos - neisigeria. Plaukams reikia keratino, tai ir dedam keratina. 

Alieju plaukama naudojau viena karta. Dar tyrejau ilgus. Palaikiau per nakti, atsikelusi issiploviau du kartus. Ramiai vaiksciojau po namus laukdama kol isdzius. Tada supratau, kad jie sausi, bet klaikiai riebaluoti. Ploviau dar kokius tris kartus.  :D Nezinau ka tas aliejus padejo, kai teko gramdyti viska su sampnunu n kartu.

Atsakyti