Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

99 eurų už chalatą???? Auksinis jis gl? biggrin.gif

O kiek tavo manymu suknele turetu kainuoti? Man 99 neatrodo daug, jei kokybiska ir nesiosi ilgai. Del modelio, tai aisku skonio reikalas.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 14:15)
Kokiu as tau kremus rodziau? Nesuprantu apie ka kalbi. </p>

Nu tuos kur su rutuliukais virsuj, kurie issimakaluoja.

Apie veido prieziura, tai aisku visos susensim 8r aplamai numirsim, bet kai pvz suzinojau kiek Sirinskienei metu, tai issiziojau. O beveik bendraamzes. Taip kad prisiziureti ir negaileti del saves bitina! biggrin.gif
Atsakyti

Nu tuos kur su rutuliukais virsuj, kurie issimakaluoja. Apie veido prieziura, tai aisku visos susensim 8r aplamai numirsim, bet kai pvz suzinojau kiek Sirinskienei metu, tai issiziojau. O beveik bendraamzes. Taip kad prisiziureti ir negaileti del saves bitina! biggrin.gif
As neprisimenu jokios diskusijos apie kremus su rutuliukais virsuje. Nebent tai buvo pries 10 m. 

 

Tai aisku, kad susensim, bet galim vistiek kazkiek suletinti. Ir ne tik suletinti, bet apskritai pagerinti odos bukle dabar. :) As visgi matau ir ant jaunu moteru, kurios rupinasi ir kur bile. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 04 birželio 2020 - 14:26

Beje, as cia netaikau niekam, bet kazkada nuvaziavau pas drauge nakvot, pamirsau kosmetine, nei kremo, nei prausiklio neturiu. Ji labai ant eko pasinesusi, perka dar internetu is uzsienio tas priemones. Dave prausikli, kazkoki ekologiska naturalu juodojo muilo (kad ir kas tai bebutu). Man dar gyvenime taip veido netrauke. Turbut su duso zele svelniau butu.

Tada vietoj kremo - kazkokio ten augalo sviesto. O siaube. Veidas buvo riebaluotas, bet sutrauktas. To sviesto idejo dovanu alia ant lupu tepti. Toks sluoksnis uzsideda, nei drekina, nei susigeria. Net ant koju man nesigavo jo teptis.  :D 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 14:17)
Man 99 neatrodo daug, jei kokybiska ir nesiosi ilgai. Del modelio, tai aisku skonio reikalas.</p>

Kada buvo pas mus pirma karta buvo atvykes cirque du soleil, tai ant tos bangos nusipirkau suknele Desigual uz 270 litu. Grozio nerealaus, ryski, swarovskiuku zaliu paklijuota wub.gif , daug kas ziuredavo. Viskoze, maloni kunui. Bet kai isskalbiau( o skalbiau su rankom), viena puse nutyso. Jos toks modelis, kad is sonu ilgesne. Tai dabar skiriasi 10 cm gal. Bet taip ir nesioju patampydama.
Atsakyti

Kada buvo pas mus pirma karta buvo atvykes cirque du soleil, tai ant tos bangos nusipirkau suknele Desigual uz 270 litu. Grozio nerealaus, ryski, swarovskiuku zaliu paklijuota wub.gif, daug kas ziuredavo. Viskoze, maloni kunui. Bet kai isskalbiau( o skalbiau su rankom), viena puse nutyso. Jos toks modelis, kad is sonu ilgesne. Tai dabar skiriasi 10 cm gal. Bet taip ir nesioju patampydama.

As skaiciau apie drabuziu kirpima, tai kaip supratau medziaga turi skirtinga tempimasi skirtingomis kryptimis. Kai gamintojas taupo medziaga, sukerpa is bet kurio kampo, tai po to ir gaunasi, kad viena puse labiau issitampo, nei kita ir po kiek laiko negali per siules sulankatyti. Man atrodo uz 270 euru galima reikalauti kokybes, kuri issilaikytu ilgiau nei iki pirmo skalbimo. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 14:48)
Man atrodo uz 270 euru galima reikalauti kokybes, kuri issilaikytu ilgiau nei iki pirmo skalbimo. </p>

Litu, ne euru.
Atsakyti
Kas ta Siegel, kad visi tik apie apie ja?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 04, 16:35)
Kas ta Siegel, kad visi tik apie apie ja?

Bunkaus n-toji ex.
Atsakyti

Bunkaus n-toji ex.

Dabar bus logiškas klausimas "o kas tas Bunkus?"  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 06 04, 15:48)
Bunkaus n-toji ex.

O tai ji isgarsejo del Bunkaus? Ar kokiu talentu turi?
Visi Siegel Siegel, pagooglinau nk idomaus ner, tik parde atsidarius. Uzejauchalatus/ naktinius, nei grazu, nei silkas, o kaina didele.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 15:31)
<p>Beje, as cia netaikau niekam, bet kazkada nuvaziavau pas drauge nakvot, pamirsau kosmetine, nei kremo, nei prausiklio neturiu. Ji labai ant eko pasinesusi, perka dar internetu is uzsienio tas priemones. Dave prausikli, kazkoki ekologiska naturalu juodojo muilo (kad ir kas tai bebutu). Man dar gyvenime taip veido netrauke. Turbut su duso zele svelniau butu.</p><p>Tada vietoj kremo - kazkokio ten augalo sviesto. O siaube. Veidas buvo riebaluotas, bet sutrauktas. To sviesto idejo dovanu alia ant lupu tepti. Toks sluoksnis uzsideda, nei drekina, nei susigeria. Net ant koju man nesigavo jo teptis.  biggrin.gif </p>

Odos visų skirtingos, nei cheminiai kremukai, nei molis iš urvo netiks 100proc visom tas pats. O jei būtų toks pat poveikis nuo ne natūralių priemoniu, tai ką tada apkaltintum? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2020 06 04, 16:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nakviša" data-cid="72667145" data-time="1591278493"><div><p>Bunkaus n-toji ex.</p></div></blockquote><p></p><p>Dabar bus logiškas klausimas "o kas tas Bunkus?"  biggrin.gif​ </p>

Bunku dauugma zino, nes ji isgarsino jo n-toji zmona biggrin.gif
Atsakyti