Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

As tai apie geles atsimenu vien todel, kad kas gali buti baisiau uz plastmasines puokstes.
Plastmasines geles tik per Velines ant kapu.

Uj ne. Tada geriau jau iš viso be gėlių. Tik žvakės.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 06 04, 19:29)
Ui ne.
Šeštadienį arbūzus kišiu į žemę. Geriau?

mano jau sukisti. viskas kas imanoma sukista biggrin.gif nebent salotu pakartotinai sesiu, o dabar va jau derliaus laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 17:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72667150" data-time="1591279405"><div><p>Odos visų skirtingos, nei cheminiai kremukai, nei molis iš urvo netiks 100proc visom tas pats. O jei būtų toks pat poveikis nuo ne natūralių priemoniu, tai ką tada apkaltintum?
</p></div></blockquote><p>Nei kaltinu, nei ka. O tos priemones, manau netinkamos niekam. smile.gif </p>

Jeigu tau netiko, tai niekam?
Bet man tai tiko ir esu patenkinta savo oda šiuo metu labiausiai.
Kiekviena atsirenka, kas jai tinka smile.gif
Papildyta:
As irgi jau viska i darza sukisau. Balkone pasilikau du pomidorus, va tokie maziukai daug neuzima, bet pernai labai vaisius vede
https://zaliastotele...pomidorai-vilma
Ant palanges augintus zirnius jau nuvalgem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 04 birželio 2020 - 20:05
QUOTE(cambala @ 2020 06 04, 20:03)
Va ko noriu - tai povu baltu dvieju kieme. Bet sako, kad jie rekia labai  ir kur nors i medi nuskrist gali. Bet cia tik drambliuko svajones biggrin.gif .


Nekvailiokit, nebent turit labai labai daug žemės. Tarpukariu tarp pasiturinčių Suvalkijos ūkininkų buvo mada povus auginti, mama ir močiutė pasakojo, kad durnesnio paukščio nebuvo matę, ir klyksmas patinėlių šlykštus. Niekas per daug nesisielojo, kai sovietų kareivukai tuos povus pusžalius surijo. Dar pamenu, kad močiutės dėdienė, iš Sibiro grįžusi, povus laikė: na, patinėliai gražūs pažiūrėti, bet jų "kiauu-kiauu-kiauu" girdėdavosi už poros kilometrų, šlykščiau net už patarškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaka: 04 birželio 2020 - 20:53

Jeigu tau netiko, tai niekam?
Bet man tai tiko ir esu patenkinta savo oda šiuo metu labiausiai.
Kiekviena atsirenka, kas jai tinka smile.gif

Yra dalyku, kurie negali tikti niekam - fairis veidui prausti ir majonezas vietoj kremo. Tie naturalus ir ekologiski produktai buvo is tokio lygio. :)

Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 06 04, 20:51)
Nekvailiokit, nebent turit labai labai daug žemės. Tarpukariu tarp pasiturinčių Suvalkijos ūkininkų buvo mada povus auginti, mama ir močiutė pasakojo, kad durnesnio paukščio nebuvo matę, ir klyksmas patinėlių šlykštus. Niekas per daug nesisielojo, kai sovietų kareivukai tuos povus pusžalius surijo. Dar pamenu, kad močiutės dėdienė, iš Sibiro grįžusi, povus laikė: na, patinėliai gražūs pažiūrėti, bet jų "kiauu-kiauu-kiauu" girdėdavosi už poros kilometrų, šlykščiau net už patarškų.

Tai rasau, kad drambliuko svajos. Netilptumem visi kieme su tais povais, juk ir suo ir katinas laksto, gasdintu vieni kitus
..Bet nuostabus pauksciai groziu. Kaip kiauksi negirdejau, bet jei taip garsiai, tai kaimynai prakeiktu.
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2020 06 04, 19:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72667182" data-time="1591283343"><div><p>As tai apie geles atsimenu vien todel, kad kas gali buti baisiau uz plastmasines puokstes.
Plastmasines geles tik per Velines ant kapu.</p></div></blockquote><p></p><p>Uj ne. Tada geriau jau iš viso be gėlių. Tik žvakės.</p>

Ziurint kokios kapinenes , pats kapas. Pas mus primmta kapus puosti. Aisku viskas turi but su saiku, neperkraita.
Bet aisku kokios senosios Milano kapines tai tikras meno sedevras, ten net gyvu geliu nereikia.
Atsakyti

Yra dalyku, kurie negali tikti niekam - fairis veidui prausti ir majonezas vietoj kremo. 

Na, bet jei veidas labai taukuotas, tai gal vis tik galima?  :D 

Ziurint kokios kapinenes , pats kapas. Pas mus primmta kapus puosti. Aisku viskas turi but su saiku, neperkraita.
Bet aisku kokios senosios Milano kapines tai tikras meno sedevras, ten net gyvu geliu nereikia.

Na taip, ir mano tėvų kapas puošiamas. Pasodintos gyvos gėlės, kaip ir visur aplinkui.

O dirbtinės tinka tik papuošti WC. Ten nors neblunka ir žemėm neapsineša.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 04, 22:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72667238" data-time="1591293897"><div><p>Jeigu tau netiko, tai niekam?
Bet man tai tiko ir esu patenkinta savo oda šiuo metu labiausiai.
Kiekviena atsirenka, kas jai tinka vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Yra dalyku, kurie negali tikti niekam - fairis veidui prausti ir majonezas vietoj kremo. Tie naturalus ir ekologiski produktai buvo is tokio lygio. smile.gif
</p><p></p>

Ka tu sneki? Majonezas ir fairy baisi chemija. Jau greiciau cheminiu kremu lygio biggrin.gif
Vis tik is ko sprendi, kad netinka NIEKAM?
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 06 04, 23:07)
Na taip, ir mano tėvų kapas puošiamas. Pasodintos gyvos gėlės, kaip ir visur aplinkui.
</p><p>O dirbtinės tinka tik papuošti WC. Ten nors neblunka ir žemėm neapsineša.</p>

Gyvos geles mano artimuju kapuose pasodintos iki salnu
Per Velines nematau prasmes sodint chrizantemas, jei jos nusals ir stoves rudi stagarai. Padarau puokstes is eglisakiu ir dirbtinu geliu, nieks ten zemem neapsinesa ir neisblunka, nes ant kapu pas mane tik baltos geles
Puokste grazi issilaiko iki ankstyvo pavasario.
Atsakyti

Gyvos geles mano artimuju kapuose pasodintos iki salnu

O aš jau pernai metais išdrįsau visai kapinėse nesodinti gėlių.Du kadagiai ir dirbtinių gėlių puokštė.Nebematau reikalo kas antrą dieną lakstyti laistyti, ir kelis kartus per sezoną atsodinėti.Gyvas gėles reikia nešti gyviesiems.O tiems, kurių jau nebėra,jiems visai vienodai.

Mano koridoriuje stovi dirbtinių gėlių puokštė.Jei kokybiškos gėlės, tai kodėl nepasipuošti?

Atsakyti
Kaulaseklis man kapuose patinka. Laistyt nereikia. Ir zydi zydi pastoviai.



Vnz skaitau ir nesuprantu kaip kazkokia , neturinti partnerio, kaisiojanti kazkoki akmeneli i savo vieta, gali kazka patarinet kitom
Svarbiausia uz pinigus! Briedas totalus. Aukstesnio lygio ta, kuri mylisi be saugojimosi, vaisimga ir kuriai jailu sperma vaikai
https://www.15min.lt...ve-1024-1327060
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 05, 10:26)
Kaulaseklis man kapuose patinka. Laistyt nereikia. Ir zydi zydi pastoviai.
Vnz skaitau ir nesuprantu kaip kazkokia , neturinti partnerio, kaisiojanti kazkoki akmeneli i savo vieta, gali kazka patarinet kitom
Svarbiausia uz pinigus! Briedas totalus. Aukstesnio lygio ta, kuri mylisi be saugojimosi, vaisimga ir kuriai jailu sperma vaikai
https://www.15min.lt...ve-1024-1327060

Kol buscpaklausa, tol bus pasiūla
Atsakyti