Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 05, 05:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72679521" data-time="1593899787"><div><p>Nebera.
Nuvarem nuo 20 + i Lukiskiu aikste, uzsiemem sizllongus ir ir filma pazeeejom. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nespręsk pagal save.Aš tik kelias nelabai normalias asabas matau.Visi kiti daug maž normalūs.Kaip seni žmonės sako,kad galima praeiti pro šalį,laikant pagalį rankose.
</p><p>Gerulis tas jūsų "pliažas".Man regis, pas mus kažką panašaus daro.O gal ir ne.Prie kultūros centro irgi smėlio krūva didžiausia supilta.Vesiu šuniuką, pasižiūrėsiu.
</p>

Turejau minty kad nebera normalaus forumo.
O is kokio tu miesto?



----
Nelabai supratau, fb ismete Simonytes foto, kur ji su dviem bendraminciais vakar sventej, tai tarp postu Nausedos sveikinima po lietum ir skeciu kazkas ikele. Salia Nausedos du berniukai lietaus nuzliaugti. Cia ant bajerio kas sukure ar rimtai taip ? biggrin.gif
Atsakyti

O is kokio tu miesto?


Iš Utenos.

Mačiau,tą aplytą berniuką.Man regis žurnalistai tik ir gaudo,kas bjauriau,kad tik pakenkti,kad tik apvemti.Nors organizatoriai galėjo pagalvoti apie kažkokį tentą,juk lietūs pas mus įprastas dalykas.

Atsakyti

Va, mūsų paplūdimiukas.Fontanai neveikia,nes foto daryta ankstų rytą.Palyginus su Lukiškių, tai pas mus visiška smulkmė, bet nuo sostinės neatsiliekam  :lol: Lygiuojamės :lol: 4cfa1a804477.jpgea25fe39d5f4.jpg

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 07, 09:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72680028" data-time="1594103869"><div><p>O is kokio tu miesto?
</p></div></blockquote><p>Iš Utenos.
</p><p>Mačiau,tą aplytą berniuką.Man regis žurnalistai tik ir gaudo,kas bjauriau,kad tik pakenkti,kad tik apvemti.Nors organizatoriai galėjo pagalvoti apie kažkokį tentą,juk lietūs pas mus įprastas dalykas.
</p>

Kažkodėl galvojau, kad tu iš Molėtų smile.gif nedaug suklydau.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 07, 09:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72680028" data-time="1594103869"><div><p>O is kokio tu miesto?
</p></div></blockquote><p>Iš Utenos.
</p><p>Mačiau,tą aplytą berniuką.Man regis žurnalistai tik ir gaudo,kas bjauriau,kad tik pakenkti,kad tik apvemti.Nors organizatoriai galėjo pagalvoti apie kažkokį tentą,juk lietūs pas mus įprastas dalykas.
</p>

Niekas cia neapvėmė nieko. Zinojo koks oras bus ir vistiek vaikus ant lietaus sustatė, tuo laiku kai suauges vyras po skeciu stovejo. Prezidentad jis ar ne, o zmogiskumo turi tureti net ir valdzios lovį apsiskėtę.
Atsakyti
Noriu svyrančios gėlės namie, žalumoooos daug wub.gif
Kokios įdomesnės, savo lapais ar spalvomis.
Bet nesusigaudau tarp jų. Ką parekomenduosit?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 07, 11:28)
Noriu svyrančios gėlės namie, žalumoooos daug  wub.gif
Kokios įdomesnės, savo lapais ar spalvomis.
Bet nesusigaudau tarp jų. Ką parekomenduosit?

Papartis placiaragis. Ispudingai atrodo ypac paauges.

O siaip plina visokiu vijokliniu- vaskuole, stefanofis( to ziedai labai kvepia), gebene, gloriosa.

Is svyranciu pas mane lapenis ( kaktusas). Bet anas kilnojamas, ziema pakankint reikia, saltesnes vietos, kitaip mazai bus ziedu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 liepos 2020 - 12:07
QUOTE(-burbanti- @ 2020 07 07, 09:59)
Niekas cia neapvėmė nieko. Zinojo koks oras bus ir vistiek vaikus ant lietaus sustatė,  tuo laiku kai suauges vyras po skeciu stovejo. Prezidentad jis ar ne,  o zmogiskumo turi tureti net ir valdzios lovį apsiskėtę.

Ai jau tik neknisk proto. Vaikai po lietum. Vaje vaje. Ne cukriniai - neištirps!!!!
O dėl prezidento - deja, bet atatusas yra statusas, kad ir kaip tau nepatinka kitiems žmonėms.
Aš neskirstau žmonių į paprastus ir nepaprastus. Yra tiesiog pareigos, siuo atveju prezidento, kurios ateina ir su kruva privilegijų. Ir taip yra.
Nereikia čia verkti dėl tų vaikų. Tegu grūdinasi lepunėliai 🤣🤣
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 07, 12:28)
Noriu svyrančios gėlės namie, žalumoooos daug  wub.gif
Kokios įdomesnės, savo lapais ar spalvomis.
Bet nesusigaudau tarp jų. Ką parekomenduosit?


Pradziai, siulau singoni - syngonium'a. Jis labai dekoratyvus, aibes atmainu-spalvu, ir pakankamai lengvas auginime. Sakyciau neuzmusamas. Tarp kitko yra sio augalo didzialape ir smulkialape formos.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
QUOTE(jaspis @ 2020 07 07, 13:04)
Ai jau tik neknisk proto. Vaikai po lietum. Vaje vaje. Ne cukriniai - neištirps!!!!
O dėl prezidento - deja, bet atatusas yra statusas, kad ir kaip tau nepatinka kitiems žmonėms.
Aš neskirstau žmonių į paprastus ir nepaprastus. Yra tiesiog pareigos, siuo atveju prezidento, kurios ateina ir su kruva privilegijų. Ir taip yra.
Nereikia čia verkti dėl tų vaikų.  Tegu grūdinasi lepunėliai 🤣🤣


Turiu nelabai dekinga "paradu" patirti. Buvo mada vaikyti vaikus, kokia svente ir varai i parada, lietus, saule, karstis, gerti norisi, varineji. Pradzioje "repeticijose", veliau atvarai parade. Nezinau, kaip kitiem, bet mano atsiminimuose tai tapatu su pragaru zemeje.

Itakojama praeities patirties, dabartines situacijos ispudis ne koks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 liepos 2020 - 12:16
Dar viena is augalu prisiminiau - asotenis.
Kazkam grazus, bet man tai tie asociai i viena daikta panasus.
Atsakyti

Noriu svyrančios gėlės namie, žalumoooos daug wub.gif
Kokios įdomesnės, savo lapais ar spalvomis.

Tu nesi itin patyrusi gėlininkė.Bet jau mano nuomone.Todėl aš  rekomenduočiau kažką iš skindapų.Ypač gerai atrodo atrodo auksinis.Papartis gerai atrodo, nereiklus, na o chlorofitas, arba liaudiškai viksva, iš viso nenužudomas.Visos gebenės gražu,bet jas žiemą labai puolą voratinklinė erkė,sunku su ja kovoti.Tradeskantės, ypač žalios spalvos yra atsparios.Ką išvardino panos, tai augalai gražūs, bet su jais reikia pažaisti,sakyčiau lepoki.

Jei kas neaišku,klausk, kiek galėsiu tiek atsakysiu.

Man singonis pasirodė lepokas,aš su juo nesusitariau.

Nekenčiu masinių renginių, neinu į juos.Matomai čia dar nuo to laiko,kaip būdavo privalomi paradai.

Atsakyti
Receptai jauniems agurociams smile.gif ?
Atsakyti