Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Grybus, uogas pažįstu gerai, miške orientuojuosi puikiai.Erkių nebijau, nes turiu skiepą,vilko irgi.

Bet nemėgstu aš šito užsiėmimo, nuo vaikystės nemėgstu.Grybų nemėgstu ir nevalgau, uogų,kiek man reikia nusiperku.Tinginė šioje vietoje esu.

Mylimuke, atvaryk pas mane, nuvesiu, parodysiu kur grybai auga.Dar ir paklaidinsiu :lol:

Šnd buvau kaimuke, tai mama voveraičių maišiuką,gal pusę kg įdėjo.Tai aš kaimynei atidaviau.Oi tai džiaugėsi žmogutis :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 10 liepos 2020 - 20:20
Gruzdai yra tokie trp nekilmingi grybai. Ne kaip baravykai. Buna balti, buna rudi gruzdai. Rudu pilna visur.
Man jie skanus, nes yra chrumst crumst, ne lepsiai. Visada sudau su krienais, krapais, cesnakais.
Net seiles po liezuviu sukilo biggrin.gif .
Papildyta:
Oi, ka snd maciau - namine gele - ant stiebo kaip medelus bonsai. Ciobrelis. O kvapas wub.gif ... Dar stiebas sutrukinejes, pasendintas... Gaiiuos kad nenusipirkau.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 10, 20:16)

<p>Šnd buvau kaimuke, tai mama voveraičių maišiuką,gal pusę kg įdėjo.Tai aš kaimynei atidaviau.Oi tai džiaugėsi žmogutis lotuliukas.gif</p>

Negera tu. Mama tau, o tu kaimynkai...
Atsakyti

Negera tu. Mama tau, o tu kaimynkai...

Gera,gera aš.Liepė kam nors atiduoti.

Mes abi be tulžies pūslių,turim žiūrėti ką valgom.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 07 10, 18:35)
Turi užduotį: sukurti apps’ą treniruotėms su triukais. Laukiu ne aš viena.


Geras. Is nudienos vaiku yra ko pasimokyt.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 10, 22:22)
Mes abi be tulžies pūslių,turim žiūrėti ką valgom


Mano mamai isoperavo. Nesusitvarkau su ja, taikosi vis riebiau pavalgyti. O grybus kerta, kaip teve musu. Butinai su spirgais ir grietine.

Vyras uzprase bandeliu su grybais ir lasinukais, na iskepiau bernam, ar gaila. Tai ir motusele prisistate, dvi bandeles dar siltutes tikrai sukirto. Net nezinau, ka su ja daryti, nes pankreatito priepuoliai, karts nuo karto pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 10, 22:08)
Man jie skanus, nes yra chrumst crumst, ne lepsiai. Visada sudau su krienais, krapais, cesnakais.
Net seiles po liezuviu sukilo  biggrin.gif .


Niekada nebandžiau su krienais, kuriuos šiap jau mėgstu:4u: Kiek jų dėti?

Šiaip visokias ūmėdes ir grūzdus išvedu, pasūdau, sumaišau su smulkintais česnakais ir krapais, kietai sukemšu į mažus stiklainiukus ir laikau tam atvejui, kai norėsis "kažko-labai-skanaus-tik-nežinau-ko". Vyrui prie jų būtinai reikia virtų bulvių, o aš galiu ryti tiesiog vienus, man labai skanu.
Atsakyti
Dar rudmėsės skanios pakeptos
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 07 10, 22:04)
Niekada nebandžiau su krienais, kuriuos šiap jau mėgstu:4u: Kiek jų dėti?

Šiaip visokias ūmėdes ir grūzdus išvedu, pasūdau, sumaišau su smulkintais česnakais ir krapais, kietai sukemšu į mažus stiklainiukus ir laikau tam atvejui, kai norėsis "kažko-labai-skanaus-tik-nežinau-ko". Vyrui prie jų būtinai reikia virtų bulvių, o aš galiu ryti tiesiog vienus, man labai skanu.

Nereikia gruzdu virti. Sluoksniuoju 5 - 10l talpoj - nuvalyti plauti gruzdai ( juk koteliu beveik nera). Krienu lapai( geriau smulkinti) , cesnakai be zemiu su zievem. krapai, pipirai/ druska. Ant pacio virsaus aliejus( tada nepelija).Pastovi saldytuve prispausti, pasimarinave, lb skanu. Dar dedu juod serbentu lapu( sluoksniuose).
Stiklainius i saldytuva. Kovo men baigem anu metu gruzdus.

Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 07 10, 22:16)
Dar rudmėsės skanios pakeptos

Tos ryzos? Tiksliai nzn ryzu pavadinimo, bet ziauriai skanu . Irgi kuimeles megsta.
Papildyta:
Ai, pries sluokasniuojant zalius gruzdus i talpas, reikia juos pamirkyti sudytame vandenyje. Prigers druskos , ir zemes / smelis lengvai nusiplaus pries paruosiant ilgensniam laikotarpiui.
Atsakyti
Pasitaisau - kirmeles tuos ryzus megsta.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 11, 00:09)
Pasitaisau - kirmeles tuos ryzus megsta.

Jo, ryžos. Greit kirmyja kaip ir grūzdai
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 10, 23:35)
Nereikia gruzdu virti. Sluoksniuoju 5 - 10l talpoj - nuvalyti plauti gruzdai ( juk koteliu beveik nera). Krienu lapai( geriau smulkinti) , cesnakai be zemiu su zievem. krapai, pipirai/ druska. Ant pacio virsaus aliejus( tada nepelija).Pastovi saldytuve prispausti, pasimarinave, lb skanu. Dar dedu juod serbentu lapu( sluoksniuose).
Stiklainius i saldytuva. Kovo men baigem anu metu gruzdus.
Ai, pries sluokasniuojant zalius gruzdus i talpas, reikia juos pamirkyti sudytame vandenyje. Prigers druskos , ir zemes / smelis lengvai nusiplaus pries paruosiant ilgensniam laikotarpiui.


Ačiū už receptą, aš kažkodėl buvau pagalvojusi, kad kalbai eina apie krienų šaknis, nes esu valgiusi raugintų kopūstų su krienais, man patiko, galvojau, kad ir čia kažkas panašaus. Tik va grūzdų tiek daug, kad atskirai kažką darytume, nepavyksta prisitinkti...
Atsakyti

O jus cia apie grynus kalbate. Galeciau tik raudona musmire ir voveruska atskirti. Nebuvo pas mus tradicijos grybauti.

O ka veikiate savaitgali? 

Man reikkiq greitu, sveiku, patiekalu receptu. Kad bent darzoviu butu kazkokiu. Gal galite pasidalinti? 

Atsakyti
Man musmires( raudonos) labai grazios. As miske jas fotkinu. Jos tokios fotogeniskos🤣.

Snd darysiu gaspaco sriuba, tikra vitaminu bomba. Skanumo paslaptis tokia, kad pirmiausia ant keptuves be nieko apkepu gal 10 neisluptu skilt cesnako. Paskui nulupu is supjaustau i ta marmala.
Dar kepsim pamarinuotus pievagrybiys ant groteliu ir kamambero suri.
Atsakyti