Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Aciu.
Na man iki tokiu roziu, kaip pacios, dar pribresti reikia, joms reikia prieziuros, ypac kai oro salygos nekokios. 

Twice to the blue moon buvo mano pirmoji. Rinkausi tik pagal spalvą, o apie priežiūrą neturėjau jokio supratimo. Nors nelabai jo turiu ir dabar. Patręšiu kartą per mėnesį, ir pasistengiu nepamiršt palaistyt. Va ir visas mano supratimas apie rožes. Jos auga pačios. 

Davr Austin dabar žiūrinėju ir seilėjuosi. Noriu praktiškai visų, bet jaučiu, kad vistik pirmenybė bus pomidorams.  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 21, 21:16)
O tradeskante isties grazi. Man Marti is Libano atveze ryskiai violetine. Jos ten gamtoje auga  mirksiukas.gif  Itariu pasivaiksciojimo metu nugvelbe.

Jų kokių yra pasakiškų! wub.gif

Pas mus laiptinėj viena graži auga, tik nežinau pavadinimo, ryškiai rožiniai lapeliai su žaliais kraštais. Buvo neblogas kuokštas, po to liko tik vaikiukas, o dabar ir jis kažkoks nugnybtas, jaučiu savo eilės nesulauksiu, ir paskutinį nuvogs lotuliukas.gif

Dar svajoju apie begonia maculata ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Aš tai noriu džiunglių namuose biggrin.gif o kai kuriems ypač reikia saulės, tai lieka palangės. Bet tik vieną apkroviau, kitos laisvos ax.gif
Atsakyti
Mano megstamiausia is roziu augintine yra A White Shade of Pale. Kvepia, zydi be perstojo visa vasara nuo isigyjimo. Pirkau is Sibirkos rozyno. Nei vienos rozes tokios stiprios zydejimu nera kaip si.
Atsakyti

Mano megstamiausia is roziu augintine yra A White Shade of Pale. Kvepia, zydi be perstojo visa vasara nuo isigyjimo. Pirkau is Sibirkos rozyno. Nei vienos rozes tokios stiprios zydejimu nera kaip si.

Gražuolė. Įtraukiau į norimų sąrašą.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 09 22, 15:25)
Gražuolė. Įtraukiau į norimų sąrašą.


Man irgi patiko, jamam, sekanciais metais ieskosiu.

****

Prisiauginau ropiu, setiniu... Kramtom zalias, dedam i salotas, salotos ir dar karta salotos. O ka dar galima is ju padaryti. Pradejau googlinti. Imetu troskinuka, visai patiko. Savaime suprantama sukraus as nedejau mirksiukas.gif

Radau senoviskus prusu patiekalus. Visas tekstas su receptais CIA
"....
Morkos ir griežčiai
Jums reikės: 500 g morkų, 1 nedidelio (apie 500 g) griežčio, 1 šaukšto riebalų, 1 lauro lapo, 3 kvapniųjų pipirų žirnelių, 1 kubelio daržovių sultinio, 1 šaukšto susmulkintų petražolių, pagal skonį druskos, pipirų, cukraus.

1. Morką ir griežtį nuskuskite, supjaustykite kubeliais, sudėkite į puodą ir įpilkite vandens, kad apsemtų. Įdėkite riebalų ir užvirinkite.

2. Įmeskite lauro lapą, pipirų, daržovių sultinio kubelį ir troškinkite apie valandą ant vidutinės ugnies.

3. Daržoves sugrūskite, pagardinkite cukrumi, druska ir pipirais.
"
....

Prieš patiekdami užberkite petražolių.
Atsakyti
Vakar vakarieniavom medyje bigsmile.gif
Restoranas žaibiškai persitvarkė dėl coronos reikalavimų, padarė daug vietų lauke, sumaniai išnaudojo erdvę. Ir gražu kaip.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
nu faina kaip, kur čia?
aŠ JAU MIDIJŲ PASIILGAU,
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 25, 09:01)
nu faina kaip, kur čia?
aŠ JAU MIDIJŲ PASIILGAU,

Žirmūnuose, tarp daugiabučių pasislėpę. Bet meniu tai visiškai neypatingas, lietuviška virtuvė. Ėjom tik dėl aplinkos.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 25, 09:01)
nu faina kaip, kur čia?
aŠ JAU MIDIJŲ PASIILGAU,

Belgai? Prancūzai? Aš apie midijas.
Nors geriausios ir skaniausios midijos yra Ispanijoje. Kai užeini prie balos į esančią, vietinių senukų su kortomis užimtą, knaipę... Mmmm...
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 25, 09:20)
Belgai? Prancūzai? Aš apie midijas.
Nors geriausios ir skaniausios midijos yra Ispanijoje.  Kai užeini prie balos į esančią, vietinių senukų su kortomis užimtą, knaipę... Mmmm...

Reiks nueit, neseniai verdandoj valgiau (Žvėryne), dar kai būna Selfish bistro skanu.
Atsakyti
Nuuu...tai gal jau gi ir susiprasit, kad cia jusu twma, o ne pas mumis biggrin.gif

Priminsiu, kad neužmirštumėt kur jusu vieta.

Sedziu as dabar prie stalo, su riebaus ozkos sūrio buderbrodu rankose, ir galvoju....žmogus jums sukūrė temą, o jus išduodat jį - persibazavot i musu temą, karts nuo karto parasot po koki sakini, kad zmogus nesijaustu paliktas, bet tuo jusu lojalumas ir baigiasi.


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 25, 10:20)
Belgai? Prancūzai? Aš apie midijas.
Nors geriausios ir skaniausios midijos yra Ispanijoje.  Kai užeini prie balos į esančią, vietinių senukų su kortomis užimtą, knaipę... Mmmm...


Pritariu, bent jau man skaniausias maistas vietinese, mazose tabernose. Kur bebuciau, visada ieskau autentiskos virtuves.
Atsakyti