Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 30, 09:25)
<p>Būsiu cinikė,bet kai paskaičiavau,kiek man šitas geltonas dvornius vetams paliko,tai gal trys taksai su dokais būt išėję.Ir kas sakė,kad mišrūnai atsparesni???</p><p>Pas mus vetų kainos tai irgi ne vaikiškos.Nu,bet moki ir dar džiaugiesi,kad kas padeda.</p><p>Jei kas kaba apačioje,tai tegul kaba.Neuždrausi gi,jei patinka.🤣</p>

neminėtina sakė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 30, 09:39)
Selektyvi atranka vis tuk daro savo.
Aš lyginu savo du kašarus gyvus ir vieną išėjusią.

Tai senoji nors ir nugyveno ilgą amžių, bet € sukišom į gydymas davelnia. Šituos tai tik nuvežu patikrinimams, bei čukuosenoms ir tiek.

išėjo pati ar migdėt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 30, 15:22)
išėjo pati ar migdėt? verysad.gif

Migdem. Išėjo vidurnaktį. Visi stovėjom iki paskutinio momento.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 30, 14:33)
Migdem. Išėjo vidurnaktį. Visi stovėjom iki paskutinio momento.

Namie?
Nes šunę kai migdėm, pas vetus, buvau kol užmigo-pirma užmigdė, o kai suleido tų lemiamųjų nemačiau....
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 30, 15:54)
Namie?
Nes šunę kai migdėm, pas vetus, buvau kol užmigo-pirma užmigdė, o kai suleido tų lemiamųjų nemačiau....

Ne, apie 22 val prasidėjo traukuliai. Vyras susiskambino ir mūsų jau laukė. Rugsėjo 9.
Guodžiu save tik, kad neleidom kankintis. Šūdinai jaučiuosi dar dabar.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 30, 14:59)
Ne, apie 22 val prasidėjo traukuliai. Vyras susiskambino ir mūsų jau laukė. Rugsėjo 9.
Guodžiu save tik, kad neleidom kankintis. Šūdinai jaučiuosi dar dabar.

Padarėt viską dėl jos, laikas atėjo.... 4u.gif
Atsakyti

Baikit,jei būčiau namie,jau būčiau apsibliovusi.

Atsakyti

Aš visa įdegus ir pailsėjus ateinu pasiguost, kad atostogos pralėkė per greitai, o čia tokios temos... Bet taip jau yra, kad gyvūno amžius neilgas... Deja.

Atsakyti
Skaitau reikalavimus prieš slidinėjimo sezoną.
FR - 1,5 m atstumu
A - 1 m atstumu

Visa kita: nieko ypatingo. Tas pats.

https://www.snowplaz...rh9jzb4jfdlo2om
Atsakyti
o griūti vienas nuo kito kokiu atstumu? biggrin.gif
Atsakyti

Aš visa įdegus ir pailsėjus ateinu pasiguost, kad atostogos pralėkė per greitai

Kur buvai?Prašom, nors vieną saulėtą foto įmesti :ax:

Morališkai ruošiuosi į sporto salę, ir mąstau, kiekai laiko abonentą pirkti.Ar pusei metų, ar kol kas tik trims mėn :mastau:Tas bjaurus virusas vis labiau sėjasi.

Kalbėjausi jau su treneriu, tai sakė,mums lankytojams kaukių nereikia, jis privalo būti su kauke. Salėje tikrai saugaus atstumo neišlaikysi, su kauke nepadirbsi.O po kiekvieno pasinaudojimo treniruokliu,niekas jo nedezenfekuos.Vnž.klausimų daugiau nei atsakymų. :irnesakyk:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 01, 07:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Terezza" data-cid="72713211" data-time="1601486283"><div><p>Aš visa įdegus ir pailsėjus ateinu pasiguost, kad atostogos pralėkė per greitai
</p></div></blockquote><p>Kur buvai?Prašom, nors vieną saulėtą foto įmesti ax.gif
</p><p>Morališkai ruošiuosi į sporto salę, ir mąstau, kiekai laiko abonentą pirkti.Ar pusei metų, ar kol kas tik trims mėn :mastau:Tas bjaurus virusas vis labiau sėjasi.
</p><p>Kalbėjausi jau su treneriu, tai sakė,mums lankytojams kaukių nereikia, jis privalo būti su kauke. Salėje tikrai saugaus atstumo neišlaikysi, su kauke nepadirbsi.O po kiekvieno pasinaudojimo treniruokliu,niekas jo nedezenfekuos.Vnž.klausimų daugiau nei atsakymų. irnesakyk.gif

</p>

Numirčiau, jei reiktų su kauke sportuot.
O tai bent metro neišlaikytumėt atstumo, negi tie treniruokliai taip suspausta viskas? Manau, pati gali turėt dezinfekcinio ir pasivalyt prieš einant prie naujo rankenas ir pnš.
Abonementą pirkčiau 3 mėn, bet juk gal pratęstų, jei vėl karantinas?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 01, 07:10)
o griūti vienas nuo kito kokiu atstumu?  biggrin.gif

Pageidautina bent 2 m atstumu.
Atsakyti