Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 24, 21:02)

Va, paklausiau gamindama vakarienę podkastą apie plaukus, tai pasirodo negalima su šlapiais eit miegot, nebent - - - dėmesio, cambala! biggrin.gif - - - išimtis, jeigu miegate šilko pataluos, tada dar geriau. Kitaip jie susiglamžo, lūžinėja.
Beje, ar darotės galvos pylingą?
Ir, svarbiausia, ar plaunat plaukų šepečius??? Sakė, šito beveik niekas nežino ir jokie kirpėjai nesako. Nors gi taip svarbu, kaip ir plaut kometikos kempinėles visokias.

Ka cia nusikalbi... As silko patalyne tik vasara velku - ji, kaop kaip ir linas vesina. Vesiu zeezonu liprasta med ilnes patalyne. Prie ko cia plaukai?...
Plaukus plaunu dampunu. Jokiu kempiniu, skrsbu . Normalus, sveiki plaukai, daugiau nei iki puses nugaros.
Beje, as vis pasidazau namie - zaist reikia - chna ir basma.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 24, 23:00)
Ka cia nusikalbi... As silko patalyne tik vasara velku - ji, kaop  kaip ir linas vesina. Vesiu zeezonu liprasta med ilnes patalyne. Prie ko cia plaukai?...
Plaukus plaunu dampunu. Jokiu kempiniu, skrsbu . Normalus, sveiki plaukai, daugiau nei iki puses nugaros.
Beje, as vis pasidazau namie - zaist reikia - chna ir basma.

Kas nusikalba?
Neliek ant manęs čia savo pykčio.
Šilkas sveika plaukams, o kita šiurkšti patalynė juos glamžo, šiaušia žvynelius, todėl mažiau žvilga. Tai va prie to ir plaukai.
O kempinės prie ko, tikrai nežinau biggrin.gif Pylingas tik galvos odai, o ne plaukams, kaip ir bet kuriai kitai odai - kad pašalint negyvą sluoksnį, kad oda kvėpuotų.
Niekad nebandžiau, tai įdomu, ar kitos bandė, ir ar yra koks poveikis.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 24, 21:02)
Nu man  galva neišneša, kaip jūs taip gyvenat? 20g angliavandenių! Tai čia viena didelė paprika per dieną. Ir viskas. Toliau mėsos, riebalai, kas dar? No chance man taip valgyt būtų, ne tik dėl valios, o neturėčiau ką valgyt tiesiog.
Beje, o kaip su vitaminais ir visom reikalingom medžiagom? Ar visko pakankamai gaunat be daržovių ir vaisių?
Va, paklausiau gamindama vakarienę podkastą apie plaukus, tai pasirodo negalima su šlapiais eit miegot, nebent - - - dėmesio, cambala! biggrin.gif - - - išimtis, jeigu miegate šilko pataluos, tada dar geriau. Kitaip jie susiglamžo, lūžinėja.
Beje, ar darotės galvos pylingą?
Ir, svarbiausia, ar plaunat plaukų šepečius??? Sakė, šito beveik niekas nežino ir jokie kirpėjai nesako. Nors gi taip svarbu, kaip ir plaut kometikos kempinėles visokias.


Mylimuke, man pačiai keto ne, labiau palei, kur angliavandenių daugiau. Bet va kolegė mano matau ką valgo-mėsa, avokadas, agurkas. Desertus daro iš grietinėlės, kokoso, plius stevija. Vaisių nevalgo visai. Daržoves stengiasi tas, kur mažiau angliavandenių.

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 24, 21:02)
Nu man  galva neišneša, kaip jūs taip gyvenat? 20g angliavandenių! Tai čia viena didelė paprika per dieną. Ir viskas. Toliau mėsos, riebalai, kas dar? No chance man taip valgyt būtų, ne tik dėl valios, o neturėčiau ką valgyt tiesiog.
Beje, o kaip su vitaminais ir visom reikalingom medžiagom? Ar visko pakankamai gaunat be daržovių ir vaisių?
Va, paklausiau gamindama vakarienę podkastą apie plaukus, tai pasirodo negalima su šlapiais eit miegot, nebent - - - dėmesio, cambala! biggrin.gif - - - išimtis, jeigu miegate šilko pataluos, tada dar geriau. Kitaip jie susiglamžo, lūžinėja.
Beje, ar darotės galvos pylingą?
Ir, svarbiausia, ar plaunat plaukų šepečius??? Sakė, šito beveik niekas nežino ir jokie kirpėjai nesako. Nors gi taip svarbu, kaip ir plaut kometikos kempinėles visokias.


Mylimuke, man pačiai keto ne, labiau palei, kur angliavandenių daugiau. Bet va kolegė mano matau ką valgo-mėsa, avokadas, agurkas. Desertus daro iš grietinėlės, kokoso, plius stevija. Vaisių nevalgo visai. Daržoves stengiasi tas, kur mažiau angliavandenių.
Atsakyti

Nu man galva neišneša, kaip jūs taip gyvenat? 20g angliavandenių! Tai čia viena didelė paprika per dieną. Ir viskas. Toliau mėsos, riebalai, kas dar? No chance man taip valgyt būtų, ne tik dėl valios, o neturėčiau ką valgyt tiesiog.
Beje, o kaip su vitaminais ir visom reikalingom medžiagom? Ar visko pakankamai gaunat be daržovių ir vaisių?


Va, paklausiau gamindama vakarienę podkastą apie plaukus, tai pasirodo negalima su šlapiais eit miegot, nebent - - - dėmesio, cambala! biggrin.gif- - - išimtis, jeigu miegate šilko pataluos, tada dar geriau. Kitaip jie susiglamžo, lūžinėja.
Beje, ar darotės galvos pylingą?
Ir, svarbiausia, ar plaunat plaukų šepečius??? Sakė, šito beveik niekas nežino ir jokie kirpėjai nesako. Nors gi taip svarbu, kaip ir plaut kometikos kempinėles visokias.

Labai paprastai gyvenam. Daržoves valgom pilna burna. Ir maitinantis keto vitaminų papildomai nereikia. Va vegetarams papildai būtini.

Galvos pylingą darausi su rupia druska, šepečius plaunu.

Atsakyti
Mylimuke, jei plaukai genetiškai yra silpni, tai nors su kibiru ant galvos miegok, niekas nepadės.Aš kai buvau paauglė,šilko kaspinus(tikro) į plaukus pindavaus. lotuliukas.gif Kaip buvo pelės uodegos, taip ir liko.Jei jau neduota, tai ir neduota.
Taip, šukos ir šepečiai yra plaunami.Aš plaunu su paprasčiausiu skystu muilu, ir šepetėliu.Tai elementarūs higienos reikalavimai.Ir naudojuosi tik aš viena, niekas kitas.
Atsakyti
Na, reiks kokia programele atsisiusti, del idomumo.
Man vasara su keto bus sunku tik del uogu. Ir dar gaila, kad virta/kepta morka angliavandeniu virsta, o daugiau tai dzin. Tik va sushiu atsisakyt nesugebesiu, tikrai. Bet jau dbr nebezysiu, kad sushiu sushiu noriu 😁😁
Del plauku, pazistama dirba kazkokia plauku spa, rai sake jei plaukas silpnas denetiskai, jis niekad neatrodys taip gerai, kaip kad sveikas plaukas. Ir plaukus labiau reikia tvarkyti is vidaus, nes tos kaukes ir pan dalykai trumpalaikio efekto (iki pirmo plovimo praktiskai), nes plaukas negyva atauga, nelabai ka ten isgydysi 😁
Mano plaukai pakankamai geri, uztenka isplauti pora kartu pes savaite, jokiu kaukiu, kondicionieriu ar balzanu nenaudoju, miegu visada slapiais ant satino uzvalkalu ir geri tie mano plaukai 😀 kirpejos giria, kad sveiki stiprus.
Atsakyti
Žužu,
Dėl genetikos žinau, ir dėl vidinio maitinimo, tiesiog čia tokie elementarūs patarimai, kurie gerina arba blogina turimų plaukų būklę. Žinoma, kad šilko kaspinai nepaskatins augti storų ir tankių plaukų, bet gali sumažint lūžinėjimą, suguldyt tuos žvynelius, kad ir negyvus.
Aš tai praktiškai visų gerų įpročių visad laikausi, bet vis dar kažką naujo sužinau smile.gif tai aišku paskui ir pagyrimus iš kirpėjų malonu klausyti wub.gif biggrin.gif

Ai, dar sakė, kodėl parduotuviniai dažai blogiau - nes yra daug stipresni negu kirpyklose naudoja, kadangi jie naudojami plačiai masių, kad tiktų įvairiems plaukams, o kirpykloj specialiai parenka tinkančius, todėl mažiau/silpnesnės chemijos užtenka.
Lisitėja, ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 25, 08:52)


Ai, dar sakė, kodėl parduotuviniai dažai blogiau - nes yra daug stipresni negu kirpyklose naudoja, kadangi jie naudojami plačiai masių, kad tiktų įvairiems plaukams, o kirpykloj specialiai parenka tinkančius, todėl mažiau/silpnesnės chemijos užtenka.
Lisitėja, ar tiesa?


Taip, tai tiesa.
Nors dirbu su vyrais,bet oi, kokių prisižiūriu savarankiškai prisidažiusių moterų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 25, 10:31)
Taip, tai tiesa.
Nors dirbu su vyrais,bet oi, kokių prisižiūriu savarankiškai prisidažiusių moterų. doh.gif

Kas joms nutinka?😆 Kai dukrą vežėm ištaisyt ką prisidirbo su plaukais, kirpėja sakė tik neatvažiuot per mėnesines, atseit dažai nekimba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 25 spalio 2020 - 09:36
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 25, 09:34)
Kas joms nutinka?😆 Kai dukrą vežėm ištaisyt ką prisidirbo su plaukais, kirpėja sakė tik neatvažiuot per mėnesines, atseit dažai nekimba

Tai, gi dukra matomai buvo pati prisidažius.Ir rezultatas tau nepatiko?
Taip ir moterys prisiperka dažų pigiai, tai ir spalvos nenutaiko, tai perlaiko, tai nedalaiko dažus.
Yra spec. formulės dažų maišymui.Pastovioms klientėms tas formules užsirašo,kad nepamiršt.Po dažymo eina spec kaukės ir balzamai.Nu, vnž daug reikalų.Aš tiksliai visko nežinau,nes vyrai pas mus mažai dažosi.O be to aš kirpimuose specas.
Dėl mm nežinau, bet kai dažo nėštukę, tai kartais rezultatas būna visoks.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 25, 11:29)
Tai, gi dukra matomai buvo pati prisidažius.Ir rezultatas tau nepatiko?
Taip ir moterys prisiperka dažų pigiai, tai ir spalvos nenutaiko, tai perlaiko, tai nedalaiko dažus.
Yra spec. formulės dažų maišymui.Pastovioms klientėms tas formules užsirašo,kad nepamiršt.Po dažymo eina spec kaukės ir balzamai.Nu, vnž daug reikalų.Aš tiksliai visko nežinau,nes vyrai pas mus mažai dažosi.O be to aš kirpimuose specas.
Dėl mm nežinau, bet kai dažo nėštukę, tai kartais rezultatas būna visoks.

Dažėsi tamsiai ir sugalvojo nusišviesint, kai sakiau, kad geriau einam pas kirpėją, neklausė. Nu dzin, jos plaukai, leidau. O gavosi margai ryža, teko kelis šimtus paklot, kad ištaisytų.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 25, 10:51)
Dažėsi tamsiai ir sugalvojo nusišviesint, kai sakiau, kad geriau einam pas kirpėją, neklausė. Nu dzin, jos plaukai, leidau. O gavosi margai ryža, teko kelis šimtus paklot, kad ištaisytų.


Džiaukis dar,kad plaukų ant galvos liko.Va,kai mes mokėmės kirpėjos amato, vienai panai sudėjom cheminį, ir dar šviesiai nudažėm. doh.gif Tai plaukai ėjo kuokštais,paskui meistrė trumpai kirpo.Paskui man darė žilas sruogas ,ant blondintų plaukų.Tur būt nereikia nė sakyti,kad sruogos nubyrėjo iki pašaknų.Tai, va tokia skaudi saviveiklos kaina.
Atsakyti