Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 25, 20:12)
Sfinksai tai labai jau įdomūs ta savo "skūra" biggrin.gif bet man mieliausi yra mielo veido, minkšti ir pukuoti. Bobutės katinas iš veido atrodo piktokas, suprantu, kad čia tokia veislė smile.gif

Tik atrodo piktas, bet realiai mielumo įsikūnijimas. Mažiui reikės laiko apsiprast, bet viskas bus ok.
Atsakyti
oi mano burma irgi pikto snukio (nu jos visos tokios), bet būdas auksinis. Mane žavi tokie neatitikimai smile.gif
Atsakyti

Gražus jums šitas kašaras? Maniškis užaugęs turėtų panašus būt
042aa57d6a1d.jpg

Man grazus, bet jo estetika ne kaip mielo pagalbinio. Jis laukinis su charakteriu. :wub:

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 26, 09:46)
<p>Man grazus, bet jo estetika ne kaip mielo pagalbinio. Jis laukinis su charakteriu. wub.gif
</p>

Jie yra įkyriai šleikščiai meilūs iki negalėjimo.
Kartais užknisančiai meilūs.

Nu ką? Baigėsi mano darbas iš darbo. Šiandiena paskutinė diena ofise ir vėl namo viską tempsiu. Erzina.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 25, 20:24)
Sfinksam? Faini jie, turėjau progą paniurkyt. Realiai mielesni nei fotkėse

Aha. dar rex faini irgi, bet jau ne taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 26, 08:46)
Man grazus, bet jo estetika ne kaip mielo pagalbinio. Jis laukinis su charakteriu. wub.gif

Tai kad ir yra mielas, tik išvaizda laukinė
Atsakyti
Tai ar patenkintos rezultatais? smile.gif


Tere, tu balsuoji?

Iš Šviesos, o tu?
Atsakyti
Aš tai labai patenkinta. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti

Tai ar patenkintos rezultatais? smile.gif


Tere, tu balsuoji?

Iš Šviesos, o tu?

Žinoma.

Atsakyti
Eina nx, ir vėl karantinas, o aš prisipirkau masažų biggrin.gif biggrin.gif
Nu bet nebenoriu jau antro karantino, jau gana...
Atsakyti
Man tai veik gėda prisipažinti, bet taaaaip patiko dirbti iš namų ir didesnė laisvė reguliuoti savo darbo dienas, kad su malonumu va savaitę dirbau nuotoliniu būdu. Kaifas absoliutus. Jaučiausi laiminga kaip per Kalėdas. Kažkam turbūt žiauriai atrodo, tai ne visiems ir sakau smile.gif Supratau kokia esu intravertė.
Ktia vertus, aišku, kad baisu dėl to kaip čia viskas bus. Kaip ekonomika, žmonės, etc...Šiurpoka.

Žiūrėjom rinkimų rezultatus iki galo. Atsigulėm laimingi, super smile.gif
Atsakyti

Tai ar patenkintos rezultatais? smile.gif


Tere, tu balsuoji?

Iš Šviesos, o tu?

As visada balsuoju.

1. Valstieciai 4 m dare nesamones. Buvo susideje su tomasevskininkais ir vistiek gavo gana daug balsu. Dabar 4 m sedes opozicijoje, savo negebejimu sukeltas problemas kels ant desines ir auginsis reitingus

2. Konservai su liberalais eilini syki gavo valdzia kracho metu. Visit sunys bus sukarti ant ju

3. Kits karta vel perrinks valstiecius del dvieju auksciau minetu priezasciu

P.s. tikiuosi Laisves partija patenkins lukescius. Tikiu, kad dalis asmenu susimaus - normalu, bet laikau kumscius, kad partija einanti uz progresa, pagarba zmogaus teisemis liktu ilgam.

:)

Atsakyti