Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Eina nx, ir vėl karantinas, o aš prisipirkau masažų biggrin.gifbiggrin.gif
Nu bet nebenoriu jau antro karantino, jau gana...

As irgi nebenoriu. Ir man baisu del artimuju. Skaiciai tragiski, nenoriu, kad mano seima sirgtu. Gavau kaukiu su filtrais, atidaviau visas mociutei, bet ji sake dusta ir nenesios. Tai dabar pasakyta vel is namu neiti. :( 

Atsakyti

QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 26, 17:09)
Man tai veik gėda prisipažinti, bet taaaaip patiko dirbti iš namų ir didesnė laisvė reguliuoti savo darbo dienas, kad su malonumu va savaitę dirbau nuotoliniu būdu. Kaifas absoliutus. Jaučiausi laiminga kaip per Kalėdas. Kažkam turbūt žiauriai atrodo, tai ne visiems ir sakau smile.gif Supratau kokia esu intravertė.
Ktia vertus, aišku, kad baisu dėl to kaip čia viskas bus. Kaip ekonomika, žmonės, etc...Šiurpoka.

Žiūrėjom rinkimų rezultatus iki galo. Atsigulėm laimingi, super smile.gif

As irgi biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir nesijauciu intraverte, bet matyt su metais poreikis bendrauti mazeja, be to priemoniu susisiekti yra, su kaimynais per tvora pasisnekedavom. O dar namiskiai 😁


Ir manau karantino neisvengsim... baisus skaiciai, ko valdzia laukia?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 26, 17:26)
. Valstieciai 4 m dare nesamones. Buvo susideje su tomasevskininkais ir vistiek gavo gana daug balsu. Dabar 4 m sedes opozicijoje, savo negebejimu sukeltas problemas kels ant desines ir auginsis reitingus
</p><p>2. Konservai su liberalais eilini syki gavo valdzia kracho metu. Visit sunys bus sukarti ant ju

Tai jau dabar Karbauskis sake priesinsis zoles legalizavimui. Lyg kas ruostusi tai daryti 😁😁😁 bet va tikisi kad zmones neskiria legalizavimo nuo dekriminalizavimo. Ir dekriminalizuos, gales rekt kad tik jo deka nelegalizavo
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 26, 16:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72725664" data-time="1603709817"><div><p>Tai ar patenkintos rezultatais? vartotojo įkelta nuotrauka
Tere, tu balsuoji?

Iš Šviesos, o tu?</p></div></blockquote><p>As visada balsuoju.
</p><p></p><p>1. Valstieciai 4 m dare nesamones. Buvo susideje su tomasevskininkais ir vistiek gavo gana daug balsu. Dabar 4 m sedes opozicijoje, savo negebejimu sukeltas problemas kels ant desines ir auginsis reitingus
</p><p>2. Konservai su liberalais eilini syki gavo valdzia kracho metu. Visit sunys bus sukarti ant ju
</p><p>3. Kits karta vel perrinks valstiecius del dvieju auksciau minetu priezasciu
</p><p></p><p>P.s. tikiuosi Laisves partija patenkins lukescius. Tikiu, kad dalis asmenu susimaus - normalu, bet laikau kumscius, kad partija einanti uz progresa, pagarba zmogaus teisemis liktu ilgam.
</p><p>:)
</p><p></p>

Visa tą patį sakiau ir aš jau prieš kurį laiką smile.gif
Man tik gaila, kad jokių aplinkosauginių gairių, gal net atvirkščiai.
Papildyta:
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 26, 17:45)
Ir manau karantino neisvengsim... baisus skaiciai, ko valdzia laukia?

Nu kaip ko, rinkimų pabaigos, nenorėjo ir tų kitų kelių mandatų netekt.

MB pavasarį taip atrodo gerai išsisuko, išėjo iš darbo karantino pradžioj, tada viskas žaibiškai krito, įmonė jau ant bankroto ribos visai,nes su skrydžiais susijusi.
Mano mokslai nuo pradžių remote buvo, tai dzin.
Tik kažkaip teks dabar trise namie dirbti/mokytis wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 26, 17:45)
As irgi  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif ir nesijauciu intraverte, bet matyt su metais poreikis bendrauti mazeja, be to priemoniu susisiekti yra, su kaimynais per tvora pasisnekedavom. O dar namiskiai 😁
Ir manau karantino neisvengsim... baisus skaiciai, ko valdzia laukia?


O, smagu, kad ne aš viena tokia 4u.gif
Man irgi šiurpoka visi tiek skaičiai, na, pvz, tas centras, kur duomenis analizuoja: trūksta žmonių. Kodėl negalima priimti naujų? Ar čia kažkokia kosminė užduotis?? Tikrai negaliu suprasti..Nors dabar tai jau vėlu tuos darbus daryti turbūt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 27 spalio 2020 - 09:52
QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 27, 10:50)
O, smagu, kad ne aš viena tokia  4u.gif
Man irgi šiurpoka visi tiek skaičiai, na, pvz, tas centras, kur duomenis analizuoja: trūksta žmonių. Kodėl negalima priimti naujų? Ar čia kažkokia kosminė užduotis?? Tikrai negaliu suprasti..Nors dabar tai jau vėlu tuos darbus daryti turbūt.

Nes NVSC neturi finansų, jie yra visiškai SAM’o priklausomi.
Kaip draugas išsidavė “pirko SAM, mokėjome mes, nes SAM tam lėšų nenumatė”.
Atsakyti
man iš namų irgi patinka, net labai biggrin.gif
Atsakyti

man iš namų irgi patinka, net labai biggrin.gif

Man irgi. 

Atsakyti
Mergos, Brazilijoj man perka Kindle, klausia ar yra prieiga lietuv prie Amazon (ksžkaip taip), ar galėsiu lietuv knygas pirkt???
Nieko nesuprantu, SOS
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 27, 17:46)
Mergos, Brazilijoj man perka Kindle, klausia ar yra prieiga lietuv prie Amazon (ksžkaip taip), ar galėsiu lietuv knygas pirkt???
Nieko nesuprantu, SOS

Mano Kindle praleido iš JAV. Naudoju ir vargo nematau.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 10 27, 17:17)
Mano Kindle praleido iš JAV. Naudoju ir vargo nematau.

Tai nebus bėdų?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 27, 18:30)
Tai nebus bėdų?

Koks skirtumas iš kur? Vis tiek knygų formatai visur vienodi smile.gif
Atsakyti