Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Nakviša @ 2020 10 27, 19:07)
Koks skirtumas iš kur? Vis tiek knygų formatai visur vienodi smile.gif

Nu ok nes neraukiu nieko tame biggrin.gif
Gerai, sutaupysiu vietos. Nes visa dieninė lentyna nuo žemės iki lubų prikišta knygų, net į biblioteką vėl ėmisu vaikščiot, kad nepirkt knygų, nes jų nėra kur dėt biggrin.gif
Atsakyti

Nu ok nes neraukiu nieko tame biggrin.gif
Gerai, sutaupysiu vietos. Nes visa dieninė lentyna nuo žemės iki lubų prikišta knygų, net į biblioteką vėl ėmisu vaikščiot, kad nepirkt knygų, nes jų nėra kur dėt biggrin.gif

Tu pamatysi kaip nuostabu tureti skaitykle :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 27, 19:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72726365" data-time="1603818573"><div><p>Nu ok nes neraukiu nieko tame vartotojo įkelta nuotrauka
Gerai, sutaupysiu vietos. Nes visa dieninė lentyna nuo žemės iki lubų prikišta knygų, net į biblioteką vėl ėmisu vaikščiot, kad nepirkt knygų, nes jų nėra kur dėt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tu pamatysi kaip nuostabu tureti skaitykle smile.gif

</p>

Laukiu nesulaukiu, yurėčiau turėt gruodžio pradžioj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 27, 20:09)
Nu ok nes neraukiu nieko tame biggrin.gif
Gerai, sutaupysiu vietos. Nes visa dieninė lentyna nuo žemės iki lubų prikišta knygų, net į biblioteką vėl ėmisu vaikščiot, kad nepirkt knygų, nes jų nėra kur dėt biggrin.gif

Aš kažkada minėjau, kad pas mane ~900 knygų. Labai patogu kelionėse.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 10 27, 22:01)
Aš kažkada minėjau, kad pas mane ~900 knygų. Labai patogu kelionėse.

Kokias skaitykles turit?
Drauge cia turejo nusipirkus, sake ekranas labai jautrus, truputi bakstelejo kazkur ir susigadino, o keist nekeicia, pirko nauja skaitykle. Na, konkreciu detaliy del gedimo nepamenu, bet kazkaip taip panasiai. Tai va as pasilikau prie plancetes, bet nuo jos akys kiek vargsta... dabar popuerines skaitau is bibles, bet va kazkada buvau issipirkus milzino knygas, tai daug nauju knygu, tik laiko turek 😀
Atsakyti
Nu aš gal keista, bet nesuprantu, kodėl reikia TURĖTI knygas, ypač ten kokius romanus, detektyvus. Perskaitei ir ate, negi dsr n kartų skaitysi? Išimtis nebent profesinės, psichologinės, kam patinka, apie ten kokią sveikatą, kur jau tikrai žinai, kad ne kartą atsiversi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 27, 23:48)
Nu aš gal keista, bet nesuprantu, kodėl reikia TURĖTI knygas, ypač ten kokius romanus, detektyvus. Perskaitei ir ate, negi dsr n kartų skaitysi? Išimtis nebent profesinės, psichologinės, kam patinka, apie ten kokią sveikatą, kur jau tikrai žinai, kad ne kartą atsiversi smile.gif


Kai dariau remontą, keičiau sekciją,į biblioteką atidaviau daug knygų.Viena, vietos knygoms sumažėjo, antra-knygų kiekis pradėjo slėgti.Bet yra kelios pačios pačiausios,mano mylimos, kurių tikrai neatiduosiu.Pvz Remarko,Hemigvėjaus romanai, ir knygos apie kambarinius ir lauko augalus.Man patinka knygos, ypač naujos kvapas, lapų šiuždesys,patinka,kad bet kada galima pasiimti iš lentynos ir paskaitinėti.Ypač,kai vėl ateina ruduo su savo darganomis ir liūdesiu?Nejaugi tu neturi nei vieno mylimo autoriaus?
Baikit, panos karantiną girti.Dar vienas karantinas ir griežtas uždarymas, eisit manęs į durnyną lankyti.Adresą paskui užrašysiu. lotuliukas.gif
Per pirmą etapą sienom laipiojau, o dabar tai iš vis baisu net pagalvoti.Neišeina man dirbti nuotoliniu, o iš namų kas dirbo,partizaniškai, baudomis grasino.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 27, 23:48)
Nu aš gal keista, bet nesuprantu, kodėl reikia TURĖTI knygas, ypač ten kokius romanus, detektyvus. Perskaitei ir ate, negi dsr n kartų skaitysi? Išimtis nebent profesinės, psichologinės, kam patinka, apie ten kokią sveikatą, kur jau tikrai žinai, kad ne kartą atsiversi smile.gif

Pirkt stengiuosi tas, kurios man turi išliekamąją vertę.
Bet paskutiniu metu žiauriai sėdau "ant" detektyvų, psichologinių trilerių, tad tenka biblioteka naudotis.
Dalį knygų jsu į darbo bibliotekėlę atidaviau, erdvės reikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 28, 05:51)
Kai dariau remontą, keičiau sekciją,į biblioteką atidaviau daug knygų.Viena, vietos knygoms sumažėjo, antra-knygų kiekis pradėjo slėgti.Bet yra kelios pačios pačiausios,mano mylimos, kurių tikrai neatiduosiu.Pvz Remarko,Hemigvėjaus romanai, ir knygos apie kambarinius ir lauko augalus.Man patinka knygos, ypač naujos kvapas, lapų šiuždesys,patinka,kad bet kada galima pasiimti iš lentynos ir paskaitinėti.Ypač,kai vėl ateina ruduo su savo darganomis ir liūdesiu?Nejaugi tu neturi nei vieno mylimo autoriaus?
Baikit, panos karantiną girti.Dar vienas karantinas ir griežtas uždarymas, eisit manęs į durnyną lankyti.Adresą paskui užrašysiu. lotuliukas.gif
Per pirmą etapą sienom laipiojau, o dabar tai iš vis baisu net pagalvoti.Neišeina man dirbti nuotoliniu, o iš namų kas dirbo,partizaniškai, baudomis grasino.

Tavo situacija kita, tu negali iš namų, tad gaunasi, kad nedirbi ir dar nerimas dėl pinigų.
Man prie kompo jokio skirtumo kur rašyt, visi posėdžisi etc nuotoliniu vyksta, o tarp rašymo ir sriubą išvirt spėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 28, 07:33)
Tavo situacija kita, tu negali iš namų, tad gaunasi, kad nedirbi ir dar nerimas dėl pinigų.
Man prie kompo jokio skirtumo kur rašyt, visi posėdžisi etc nuotoliniu vyksta, o tarp rašymo ir sriubą išvirt spėju biggrin.gif

Man lygiai taip pat. kartais darbe tenka sedet vien del darbo laiko. darbo ner (teisingiau ner skubaus), noro dirbt ner, tai skrolinu fb, sm, delfi ir bumbu, kad dabar namie ant sofkutes sau su kava knyga pasiimciau paskaityt, dulke pagauciau ar pietus isvirciau.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 27, 22:09)
Kokias skaitykles turit?
<...>

Turiu seną Kindle. Metų 6 gal jau senumo.
Mamukui jau naujesnį davėm, LT pirkom. Tai naudoja ir džiaugiasi.
Nėra ten ką sugadinti. Planšetės nenaudoju, akys pavargsta ir taip.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 28, 07:33)
Tavo situacija kita, tu negali iš namų, tad gaunasi, kad nedirbi ir dar nerimas dėl pinigų.
Man prie kompo jokio skirtumo kur rašyt, visi posėdžisi etc nuotoliniu vyksta, o tarp rašymo ir sriubą išvirt spėju biggrin.gif

Aš dirbu iš namų. Darbo laikas nėra normuotas.
Bet man tai kančia. Kai prasidėjo pirmasis krantinas, tai didžiausia atgaiva buvo išvažiuot į sandėlius. Vasarą buvo gerai: nuo 7 ryto jau sedėdavau prie ežero kranto ir dirbdavau. Dabar subinę nušalti galima.
Man žmonių reikia, gyvų.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 28, 05:51)
Kai dariau remontą, keičiau sekciją,į biblioteką atidaviau daug knygų.Viena, vietos knygoms sumažėjo, antra-knygų kiekis pradėjo slėgti.Bet yra kelios pačios pačiausios,mano mylimos, kurių tikrai neatiduosiu.Pvz Remarko,Hemigvėjaus romanai, ir knygos apie kambarinius ir lauko augalus.Man patinka knygos, ypač naujos kvapas, lapų šiuždesys,patinka,kad bet kada galima pasiimti iš lentynos ir paskaitinėti.Ypač,kai vėl ateina ruduo su savo darganomis ir liūdesiu?Nejaugi tu neturi nei vieno mylimo autoriaus?

Mėgstamų autorių turiu, bet niekada nebuvau linkus kaupti knygas, tai ir nesu jų daug prikaupus, kartais išdalinu, kurios jau visai man praradę vertę. Dabar net pasižiūrėjau - dauguma psichologijos, filosofijos, kelios profesinės ir kelios grožinės.
Knygų kvapas ir šiugždesys ir man patinka, bet labai nemėgstu apsikrovus gyvent smile.gif
Atsakyti

Kokias skaitykles turit?
Drauge cia turejo nusipirkus, sake ekranas labai jautrus, truputi bakstelejo kazkur ir susigadino, o keist nekeicia, pirko nauja skaitykle. Na, konkreciu detaliy del gedimo nepamenu, bet kazkaip taip panasiai. Tai va as pasilikau prie plancetes, bet nuo jos akys kiek vargsta... dabar popuerines skaitau is bibles, bet va kazkada buvau issipirkus milzino knygas, tai daug nauju knygu, tik laiko turek 😀

Oj, turejau Kindle pirma modeli, pirkta pries 10 m. Palikau traukinyje neseniai. Kitai Kobo jau irgi gal 4-5 metai. Skaitykle ir plansete - nepalyginama. Kaip nepirkt batu, nes turi slepetes. Ir ekranai ju nera super jautrus. Maniske metoma vetoma kuprineje. Ideta i dekla ir viskas. :)

Atsakyti