Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 29, 21:32)
, bet kai su vaiku išvažiavom į Turkiją viskas įskaičiuota, supratau, kad visai norėčiau tokių atostogų, tik be vaiko: valandą ryte plaukioju (maudynių maniakė esu), paskui lėti pusryčiai, tada vėl plaukioju, skaitau knygą, geriu kokteilį. Nu ok, vakare galima ir griuvėsiuose pavaikščioti smile.gif Bet šiaip aš galiu knygą skaitydama ir maudydamasi bei užkandžiaudama kelias dienas ramiai praleisti ir nieko nepasigesti.



Šiandien dar išsimaudžiau upelyje: super, nu visai nešalta smile.gif

O aš va tokioj Turkijoj supratau, kad visai ne man tas tysojimas. Pagulėt su knyga galiu ir prie lietuviško ežero biggrin.gif
Aš šiandien į Nerį įlindau, einu dabar į nudistų, nu kaifas wub.gif o ir upėj atrodo net šilčiau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 29, 22:26)
O aš va tokioj Turkijoj supratau, kad visai ne man tas tysojimas. Pagulėt su knyga galiu ir prie lietuviško ežero  biggrin.gif
Aš šiandien į Nerį įlindau, einu dabar į nudistų, nu kaifas  wub.gif  o ir upėj atrodo net šilčiau.

Turkijoj ner ka ziuret. Tik est, gulet, vel est.
Kleopatros baseine plauku pavieniu pilna. Fe, kaip slykstu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 29, 22:31)
Turkijoj ner ka ziuret. Tik est, gulet, vel est.
Kleopatros baseine plauku pavieniu pilna. Fe, kaip slykstu.

Nu kaip nėra, tu gal niekur nebuvai? Jau aš tik keletą populiariausių aplankiau, o Turkija didžiulė, kiek pamatyt visko galima. Vien Stambule kiek visko.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 29, 23:01)
Nu kaip nėra, tu gal niekur nebuvai? Jau aš tik keletą populiariausių aplankiau, o Turkija didžiulė, kiek pamatyt visko galima. Vien Stambule kiek visko.

Pamukale nesuzavejo. Stambulas siaip sau.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 29, 23:03)
Pamukale nesuzavejo. Stambulas siaip sau.

Kiekvienam savo. Man tai viskas įdomu, kas kitaip nei pas mus ax.gif
O Stambulas tai labai wub.gif
Kapadokijoj nebuvai? Norėčiau.
Viešbučiai tai kaip inkubatoriai, ten jokios Turkijos nepajausi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 29, 23:09)
Kiekvienam savo. Man tai viskas įdomu, kas kitaip nei pas mus  ax.gif
O Stambulas tai labai  wub.gif
Kapadokijoj nebuvai? Norėčiau.
Viešbučiai tai kaip inkubatoriai, ten jokios Turkijos nepajausi.

Stambule Sofijos soboras, Ahmeto mecete.
Siaip sau, lyginant su Jefuzale ar Roma.
Hamam nepatinka.
Atsakyti

 As tai nebent sampe isgerciau ant kalno. Nes ner nei smelio, nei gultu, nei karstis saules. Mano poilsis - tik gulet ir kartais ilist nusimaudyt.

Mano idealus poilsis.Tik dar ne greitai toks nusišvies,visas pasaulis vėl užsidarinėja :blink: Vakar su draugyte pasišnekėjom, tai Ispanijoje vėl karantinas, ir komendanto valanda įvesta.

Kapinės sutvarkytos.Sekmadienį su mama nuvažiuosim  žvakutes kitas uždegsim, ir viskas, niekur nevažiuosim.Nėra mados pas mus važinėtis, tiesiog nematom reikalo.Gerbti ir mylėti reikia gyvuosius, o tiems, kurie išėjo, yra visai vienodai.Kokios gėles ir kokios žvakės stovi.

Atsakyti
Turkijoj kai viskas įdkaičiuota tai į savaitės galą pabosta jau, bet vaikams rojus.
Man patiko ši vasara Kunigiškėse, daug dvirkom važinėjom, daug ėjom, o ir tinginiavom.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 29, 18:37)
Oi ne, gulėjimas ne man. Kaio galima gulėti, kai gali tiek visko pamatyti? Nebent 10 metų iš eilės važiuoji ten pat. Bet kaip galima važiuoti ten pat, kai tiek visko pasauly nematyta? biggrin.gif

Va va, apie mane 😁 nors dar pries kokiu 15 metu guledavau, Lt pajury, nes kitur pinigu nebuvo isvaziuot, o ir poilsi tik toki zinojau 😁😁😩
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 30, 08:41)
Va va, apie mane 😁 nors dar pries kokiu 15 metu guledavau, Lt pajury, nes kitur pinigu nebuvo isvaziuot, o ir poilsi tik toki zinojau 😁😁😩

Tai kad dabar LT pajūry gali būti brangiau nei kokia Turkija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 29, 23:31)
Turkijoj ner ka ziuret.
[right][snapback]72727632[/snapback][/right]

Tu juokauji?? 😁
Noreciau kaip i kapadokija wub.gif wub.gif wub.gif siaip buvus tik Stambule, trumpai, bet man grazu wub.gif plaukem laivu apzvalgine, gidas fainas papuole, idomiai pasakojo, man patiko labai.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 08:45)
Tai kad dabar LT pajūry gali būti brangiau nei kokia Turkija  biggrin.gif

Nu. Kokia Kursiu Nerija.
I Dreverna noriu. Grazios fotkes.
Atsakyti