Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 22, 13:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72739874" data-time="1605973872"><div><p>Per dažnai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ka darai kai skauda? Kokio stiprumo skausmas?
</p><p>Man beje LT zymiai daugiau skaudejo, nei isvaziavus. As manau del oro.
</p>

Endometrioze irgi turi reijsmes galvis skausmui. Ir zemuma/ aukstuma. Vadinas " duobes"/ miestai. Vln as lb gerai jauciuos.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 22, 13:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72739874" data-time="1605973872"><div><p>Per dažnai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ka darai kai skauda? Kokio stiprumo skausmas?
</p><p>Man beje LT zymiai daugiau skaudejo, nei isvaziavus. As manau del oro.
</p>

Endometrioze irgi turi reijsmes galvis skausmui. Ir zemuma/ aukstuma. Vadinas " duobes"/ miestai. Vln as lb gerai jauciuos.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 22, 13:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72739874" data-time="1605973872"><div><p>Per dažnai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ka darai kai skauda? Kokio stiprumo skausmas?
</p><p>Man beje LT zymiai daugiau skaudejo, nei isvaziavus. As manau del oro.
</p>

Geriu triptanus. Jei galiu iškart miegot išgėrus vaistų.
Nėra taip žiauriai, ksip kai kuriems kitiems migrenininkams, bet bet verysad.gif
Atsakyti

Endometrioze irgi turi reijsmes galvis skausmui. Ir zemuma/ aukstuma. Vadinas " duobes"/ miestai. Vln as lb gerai jauciuos.
Papildyta:
Endometrioze irgi turi reijsmes galvis skausmui. Ir zemuma/ aukstuma. Vadinas " duobes"/ miestai. Vln as lb gerai jauciuos.

Gerai, kad tave Vilnius taip veikia. :)Cia turbut priklauso nuo organizmo.

MB irgi kartais skauda galva, bet jis pamiega ir praeina. Jei as su galvos skausmu miegoti nueinu, zinau, kad pabudus bus 10 kartu stipresnis. :)

Man atrodo polinki turintys privalo tvarkingai gyvent: reguliariai valgyt, miegot tuo paciu laiku ir pakankamai, nestresuoti. Tik tai nelabai jau lengva padaryti. :) 

Atsakyti

Geriu triptanus. Jei galiu iškart miegot išgėrus vaistų.
Nėra taip žiauriai, ksip kai kuriems kitiems migrenininkams, bet bet verysad.gif

O esi bandzius vestis dienorasti, stebet kas trigerina?

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 23, 09:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72740315" data-time="1606069886"><div><p>Geriu triptanus. Jei galiu iškart miegot išgėrus vaistų.
Nėra taip žiauriai, ksip kai kuriems kitiems migrenininkams, bet bet vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O esi bandzius vestis dienorasti, stebet kas trigerina?

</p>

specialaus nevedžiau, bet: mėnesinės, persimiegojimas, alkis, alkoholis, šitai smile.gif Ir dar velniažin kas, eisiu pas neurologę, Aimovig daugeliui padeda, l retina, tikiuosi, akd išrašys, nes l brangūs jie (leidžiami kartą per mėnesį)
Atsakyti

specialaus nevedžiau, bet: mėnesinės, persimiegojimas, alkis, alkoholis, šitai smile.gifIr dar velniažin kas, eisiu pas neurologę, Aimovig daugeliui padeda, l retina, tikiuosi, akd išrašys, nes l brangūs jie (leidžiami kartą per mėnesį)

Nu jo, kai n priezasciu, tai sunku kazka padaryti. O kaip su streso lygiu?

Persimiegojimas man irgi peilis yra. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 23, 11:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72740391" data-time="1606120209"><div><p>specialaus nevedžiau, bet: mėnesinės, persimiegojimas, alkis, alkoholis, šitai vartotojo įkelta nuotraukaIr dar velniažin kas, eisiu pas neurologę, Aimovig daugeliui padeda, l retina, tikiuosi, akd išrašys, nes l brangūs jie (leidžiami kartą per mėnesį)</p></div></blockquote><p>Nu jo, kai n priezasciu, tai sunku kazka padaryti. O kaip su streso lygiu?
</p><p></p><p>Persimiegojimas man irgi peilis yra. smile.gif

</p>

matai, aš apskritai l greita tokia, staigi ir ekspresyvi paprastai, nesu ramus žmogus, bet pastebėjau, kad migrena gali pareit po stresų, pvz nerimavau vykdama į Japoniją dirbt, grafikas buvo žiaurus ir smagus kartu, bet tempas labai didelis, miegot eidavau kokią antrą nakties, keldavausi jau šeštą, ir visom dienom įvykiai. Bet migrena užklupo jau lėktuve atgal smile.gif Matyt, kai atsipalaidavau smile.gif
Sunku pasakyti tikrai, nes Vokietijoj ir dieną ateidavo, rašau-pyst jaučiu artėja. Tai kaldavau triptaną su paracetam, vandens ir dirbu, žinau, akd negaliu išgriūt. ir praeidavo smile.gif
Atsakyti
Man va kelias dienas skaudėjo galvą-taip su mėnesinėmis visiškai sutapo, o galvą man išskirtinai retai kada skauda, jau buvau išsigandusi, kad gal čia taip corona prasideda, nesuprasi dabar., paranjoja lengva ax.gif ..
Kolegė, kurios giminaitė medikė sakė, kad tokių visai besimptomių corona sergančių kaip ir nematė-vis tiek kažkokie simptomai yra, gal žmonės nepastebi.

O va kaip galima persimiegoti nesuprantu smile.gif Kai jau išsimiegi, tai juk ir atsibundi...O jei miegi-tai gal miego trūksta vis tik ar tas miego ritmas normalus sutrikęs. Bjaurūs tie simptomai, prie kurių pataria nesinervinti ir laikytis "tinkamo" režimo-gyvenimas yra įvairus ir negali į tą režimą įlįsti džn smile.gif
Atsakyti
Šiuo momentu nekenčiu savo vyro.
Užėjo, tipo klausimas iš lempos “o kaip žiūrėti, jeigu darbuotojas dirba ne tik nuotoliniu būdu, bet nori ir dirbti iš užsienio. Kaip tai įforminti, kokiam terminui ir etc?”
Ir vat aš jau valandą laiko naršau po apartamentų nuomos agentūras Larnacoje ir Cape Town’e, bei niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu. Ir interneto normalaus nerandu, kad galima būtų visiems nuotoliniu dirbti / mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 11 25, 10:46)
Šiuo momentu nekenčiu savo vyro.
Užėjo, tipo klausimas iš lempos “o kaip žiūrėti, jeigu darbuotojas dirba ne tik nuotoliniu būdu, bet nori ir dirbti iš užsienio. Kaip tai įforminti, kokiam terminui ir etc?”
Ir vat aš jau valandą laiko naršau po apartamentų nuomos agentūras Larnacoje ir Cape Town’e, bei niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu. Ir interneto normalaus nerandu, kad galima būtų visiems nuotoliniu dirbti / mokytis.

Vaziuosit i Kipra ar Afrika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 lapkričio 2020 - 11:03
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 12:02)
Vaziuosit i Kipra ar Afrika?

Tikrinu vėjus. Nes jeigu vėjo sezono nėra - net neverta, sedesim po to ant kranto mėnesį.

Pasimokiau iš draugų: nuskrido į Dahabą, tai iš 20 dienų (lyg ir), 4 tik pūtė.

Žodžiu reikia namų darbus pasidaryti, nes važiuoti tik tam kad pakeisti vietą neverta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 25 lapkričio 2020 - 11:27
QUOTE(Nakviša @ 2020 11 25, 11:25)
Tikrinu vėjus. Nes jeigu vėjo sezono nėra - net neverta, sedesim po to ant kranto mėnesį.

Pasimokiau iš draugų: nuskrido į Dahabą, tai iš 20 dienų (lyg ir), 4 tik pūtė.

Žodžiu reikia namų darbus pasidaryti, nes važiuoti tik tam kad pakeisti vietą neverta.

Ai, gal nerasyk apie siltus krastus..
Atsakyti