Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Atradau gėrimą - morkų sultys su grietinėle. I know, daug cukraus, bet kaip skanu blush2.gif
Bandžiau Terės chafflius kept ir supratau, kad negaliu pernešt kiaušų. Nei kvapo, nei skonio, vimdo net. Kažkas pasidarė man 🤷‍♀️
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 11 25, 10:46)
Ir vat aš jau valandą laiko naršau po apartamentų nuomos agentūras Larnacoje ir Cape Town’e, bei niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu. Ir interneto normalaus nerandu, kad galima būtų visiems nuotoliniu dirbti / mokytis.

As dirbu nuotoliniu, bet salyga yra, kad reikalui esant per 1 val prisistatau i darbo vieta unsure.gif
Tai apie jokius uzsienius kalbos nera... net apie musu salta pajuri...
Atsakyti
As tai skaiciau kad musu v8esbuciuose sapta, tik + 16 su sildytuvais ijungtais per nakti. Taupo, nes sildymai arba dalinai atjungti arba visai nesildoma, todel kad nera sveciu, pajamu . Buvo aprasomas Amberthon, kazkoks Druskininku ir Klaipedos.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 11 25, 16:29)
As dirbu nuotoliniu, bet salyga yra, kad reikalui esant per 1 val prisistatau i darbo vieta  unsure.gif
Tai apie jokius uzsienius kalbos nera... net apie musu salta pajuri...

Vasarą aš dirbau nuo Zarasų ežero kranto. Per meet’us kolegos klausinėdavo kokiam vaikų darželio kieme sėdžiu.
Mes esame trys, kurie vienas kitą (esant reikalui) pakeistume fiziškai.

Kol kas Larnakas atkrenta: ir temperatūra neviliojanti, ir vėjo nėra.

Papildyta:
Mėgstančioms demonus, pragarą, gėrio ir blogio kovą:

https://m.imdb.com/title/tt10266874/
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 11:36)
Ai, gal nerasyk apie siltus krastus..



Aha, būtent!! Ech, kažin ką atiduočiau dbr jei kas teleportuotų kelioms dienoms prie saulėtos jūros!! 😊
Atsakyti

Šiuo momentu nekenčiu savo vyro.
Užėjo, tipo klausimas iš lempos “o kaip žiūrėti, jeigu darbuotojas dirba ne tik nuotoliniu būdu, bet nori ir dirbti iš užsienio. Kaip tai įforminti, kokiam terminui ir etc?”
Ir vat aš jau valandą laiko naršau po apartamentų nuomos agentūras Larnacoje ir Cape Town’e, bei niekaip negaliu apsispręsti kur labiau noriu. Ir interneto normalaus nerandu, kad galima būtų visiems nuotoliniu dirbti / mokytis.

Cape Town'e vanduo dabar bus beprotiškai šaltas. Pernai gruodžio gale vos pirštytį įmerkiau, ir bet koks noras lįst giiau praėjo akimirksniu. Ten reikia važiuoti kai pas mus vasara.

Atradau gėrimą - morkų sultys su grietinėle. I know, daug cukraus, bet kaip skanu blush2.gif
Bandžiau Terės chafflius kept ir supratau, kad negaliu pernešt kiaušų. Nei kvapo, nei skonio, vimdo net. Kažkas pasidarė man 🤷‍♀️

Testą gal pasidaryk? Nėštumo.

As dirbu nuotoliniu, bet salyga yra, kad reikalui esant per 1 val prisistatau i darbo vieta unsure.gif
Tai apie jokius uzsienius kalbos nera... net apie musu salta pajuri...

Pas mus galima dirbti iš bele kur, svarbu būt prisijungus. 

Atsakyti
Aš per pusantros val (o gal dvi) turiu prisistatyt, bet dar neprireikė taip staigiai.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 11 25, 21:38)
Cape Town'e vanduo dabar bus beprotiškai šaltas. Pernai gruodžio gale vos pirštytį įmerkiau, ir bet koks noras lįst giiau praėjo akimirksniu. Ten reikia važiuoti kai pas mus vasara.

Mergai vilioja sausio antroje pusėje dešimčiai dienų išlėkti kaituoti.
Neapsisprendžiu niekaip labiau noriu ar labiau nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 11 25, 21:11)
Mergai vilioja sausio antroje pusėje dešimčiai dienų išlėkti kaituoti.
Neapsisprendžiu niekaip labiau noriu ar labiau nenoriu.

Nenori. Sėdėk saugiai.
Atsakyti

Mergai vilioja sausio antroje pusėje dešimčiai dienų išlėkti kaituoti.
Neapsisprendžiu niekaip labiau noriu ar labiau nenoriu.

Tikiu, kad nori. Bet kaituoti ten reikia maždaug liepą - rugpjūtį. Tada, kai ten žiema. Paradoksas, bet vanduo tada ten šiltesnis, nes vasarą tirpsta arti esantys ledynai, ir žvėriškai atšaldo vandenį.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 11 25, 20:11)
Mergai vilioja sausio antroje pusėje dešimčiai dienų išlėkti kaituoti.
Neapsisprendžiu niekaip labiau noriu ar labiau nenoriu.


I PAR nerekomenduociau covid laikotarpiu. Ten per lockdown'a vos ne karine padetis buvo. Net pajuryje patruliavo kareiviai su ginklais.
Atsakyti

Nenori. Sėdėk saugiai.
Pagal naujus atvejus per paskutinias 7 dienas 100 k gyventoju Lietuva yra 7 Europoje ir 8a pasaulyje. :) 7uke dar yra Andora ir Liuksemburgas tai juos galima ismest. Mes pasaulio mastu 6i gaunames. :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 26 lapkričio 2020 - 11:12