Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Mezgėjos!!! Tere?
Nusipirkau naują paltuką, reik naujo šalio-nusipirkau moheros šilko plonyčių siūlų, reik tokio plooono diiidelio šaliko.
Kokia forma geriau? Skara ar kvadratas? Gal turit video kaip megzt ar nėrimo schemą?
Atsakyti
Nu ir nesamoninga Vln egle simet..
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 28, 23:17)
Nu ir nesamoninga Vln egle simet..

Man gražu.su mintim - apsaugoti eglutę, tai-kas tikra. Būkime saugūs ir mes smile.gif manau tokia buvo mintis smile.gif
Atsakyti

Montekrista,aš savu laiku kažkiek mezgiau.Tik nebeturiu nei vieno savo darbo.Ypač mėgau puknius, dyyydelius šalikus.Megzdavau iš mezgimo knygų ir žurnalų.Kuo paprastesnis raštas, tuo greičiau numezgamas darbas.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 11 29, 08:58)
<p>Montekrista,aš savu laiku kažkiek mezgiau.Tik nebeturiu nei vieno savo darbo.Ypač mėgau puknius, dyyydelius šalikus.Megzdavau iš mezgimo knygų ir žurnalų.Kuo paprastesnis raštas, tuo greičiau numezgamas darbas.
</p>

Aš turiu žurnalų, ten kur nėrimas suprantu, kur mezgimas-nieko. Kažkokia paukščių kalba verysad.gif
Jei nersiu- turbūt reikia kuo storesnio vąšelio?
Atsakyti

Vąšelio nevaldau, bet kiek žinau, vąšeliu purumo neišgausi.Jei nevaldai virbalų, tiesiog nusipirk šaliką, ir nesuk sau galvos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 29 lapkričio 2020 - 09:17
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 11 29, 09:15)
<p>Vąšelio nevaldau, bet kiek žinau, vąšeliu purumo neišgausi.Jei nevaldai virbalų, tiesiog nusipirk šaliką, ir nesuk sau galvos.</p>

Ne, karantinas, man tai ir užsiėmimas. Virbalais bandysiu, rasiu kokį raštą
Atsakyti

Mezgėjos!!! Tere?
Nusipirkau naują paltuką, reik naujo šalio-nusipirkau moheros šilko plonyčių siūlų, reik tokio plooono diiidelio šaliko.
Kokia forma geriau? Skara ar kvadratas? Gal turit video kaip megzt ar nėrimo schemą?

 

Iš moheros tik virbalais. Storais. Stačiakampį megzčiau, kad sulenkus perpus gautųsi įprasto šaliko plotis.

O mezgimo schemų aš nekaupiu, bet jei reikia, einu į youtube. Rusaitės labai daug aiškių video turi. Įrašyk purus raštas šalikui ar kažką panašiai, ir tikrai rasi ne vieną pamoką.

Pvz.: https://www.youtube....h?v=lNF9WnNsr9A

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 29 lapkričio 2020 - 12:36
QUOTE(Terezza @ 2020 11 29, 12:33)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72743590" data-time="1606597433">
<div>
<p>Mezgėjos!!! Tere?

Nusipirkau naują paltuką, reik naujo šalio-nusipirkau moheros šilko plonyčių siūlų, reik tokio plooono diiidelio šaliko.

Kokia forma geriau? Skara ar kvadratas? Gal turit video kaip megzt ar nėrimo schemą?</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Iš moheros tik virbalais. Storais. Stačiakampį megzčiau, kad sulenkus perpus gautųsi įprasto šaliko plotis.</p>
<p>O mezgimo schemų aš nekaupiu, bet jei reikia, einu į youtube. Rusaitės labai daug aiškių video turi. Įrašyk purus raštas šalikui ar kažką panašiai, ir tikrai rasi ne vieną pamoką.</p>
<p>Pvz.: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=lNF9WnNsr9A'>https://www.youtube.com/watch?v=lNF9WnNsr9A</a></p>

O super, tik darysiu diiidelį, noriu tokios purios masės aplink.ačiuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 28, 23:17)
Nu ir nesamoninga Vln egle simet..

Pritariu. Nemėgstu tokių kampuotų dalykų.
Bet vis tiek pilna idiotų buvo, vakar kamštis prie eglės baisulinis.
Atsakyti
Ar pašėlot per black friday? biggrin.gif
Aš tai sugalvojau, kad noruu antro triušio. Bet reik imt pamestinuką. Tik tokių retokai būna.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 29, 16:56)
Ar pašėlot per black friday? biggrin.gif
Aš tai sugalvojau, kad noruu antro triušio. Bet reik imt pamestinuką. Tik tokių retokai būna.

Nesusiporuos? biggrin.gif
Būna dovanoja, stebėk.
Nešėlau, nes pašėlau savaitę prieš biggrin.gif
Atsakyti