Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 29, 17:03)
Nesusiporuos? biggrin.gif
Būna dovanoja, stebėk.
Nešėlau, nes pašėlau savaitę prieš biggrin.gif

Stebiu. Vieną jau buvom nužiūrėję, bet nedavė, nes.... pasakiau, kad pas mus gyvūnai laksto laisvai, o ji įsitikinus, kad tam triušiui labiau patinka būt narve. Kažkokia keistuolė. hmm.gif unsure.gif
Mūsiškis nekastruotas, nes jokių problemų nekelia jo "vyriškumo" demonstravimas, be to jau dabar ir vėloka. O štai patelę būtina, nes gana didelė vėžio tikimybė, jei neleidi vaikučių susilaukt.
Nors aišku man labai gaila, kad nusiperka ir pasidziaugę jau nori atsikratyt, ne vieną bandžiau atkalbėti. Bet ne tokiais mastais dar, kaip šunys katės, prieglaudose nelabai rasi triušių, dažniausiai fb grupėse siūlo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 29 lapkričio 2020 - 17:29
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 29, 17:27)
Stebiu. Vieną jau buvom nužiūrėję, bet nedavė, nes.... pasakiau, kad pas mus gyvūnai laksto laisvai, o ji įsitikinus, kad tam triušiui labiau patinka būt narve. Kažkokia keistuolė. hmm.gif  unsure.gif
Mūsiškis nekastruotas, nes jokių problemų nekelia jo "vyriškumo" demonstravimas, be to jau dabar ir vėloka. O štai patelę būtina, nes gana didelė vėžio tikimybė, jei neleidi vaikučių susilaukt.
Nors aišku man labai gaila, kad nusiperka ir pasidziaugę jau nori atsikratyt, ne vieną bandžiau atkalbėti. Bet ne tokiais mastais dar, kaip šunys katės, prieglaudose nelabai rasi triušių, dažniausiai fb grupėse siūlo.

Nekastruotas-nekils bėdų dėl dominavimo ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 28, 23:23)
Man gražu.su mintim - apsaugoti eglutę, tai-kas tikra. Būkime saugūs ir mes smile.gif manau tokia buvo mintis smile.gif

Kokua mintis?
Dabar daug uzsienio ir LT ukiu



augina kaledu egles is seklu.
O sita Vln pats baisiaiausias kugis/ piramide per pastaruosius metus.

Ka " apsaugot eglute"? Galima pagalvot kad medziai nemirtingi..😃
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 29, 15:58)
Pritariu. Nemėgstu tokių kampuotų dalykų.
Bet vis tiek pilna idiotų buvo, vakar kamštis prie eglės baisulinis.

Mes per tv zeejom.
Juokingiausia buvo kai Simasius su odine pirstine plansetr spaude🤣🤣
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 29, 21:20)
Kokua mintis?
Dabar daug uzsienio ir LT ukiu
augina kaledu egles is seklu.
O sita Vln pats baisiaiausias kugis/ piramide per pastaruosius metus.

Ka " apsaugot eglute"? Galima pagalvot kad medziai nemirtingi..😃
Papildyta:

Mes per tv zeejom.
Juokingiausia buvo kai Simasius su odine pirstine plansetr spaude🤣🤣

Nu blyn, neprimityvink. Tikra eglutė-tai visi mes. Ir šiuo metu turime būti saugūs smile.gif tikrosios vertybės, tikrieji mes-eglutė gi simbolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 30, 07:29)
Ir šiuo metu turime būti saugūs smile.gif

Tai kad zmoniu pilna buvo. Vienas tik kad koncerto nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 30, 08:35)
Tai kad zmoniu pilna buvo. Vienas tik kad koncerto nebuvo.

taip, idiotų pilna smile.gif
Atsakyti

Visai nieko, ta Vln eglutė.Keistai šiuolaikiška.Bet,mano nuomone,ji tokia ir turi būti sostinėjeO,kam reikia tradicinės eglės, tegul atvažiuoja į mažus miestus.Pas mus eglutė eglutiška, tradicinė.Bet užžiebimo ceremonijos lyg tai dar nebuvo.

Šiemet savo kieme eglės nestatysiu,atsibodo.Papuošk, nupuošk.Gerai, jei bus sniego,o jei kaip pernai eglė baloje stovės,tai bus iš viso be ryšio.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 11 30, 09:11)
<p>Visai nieko, ta Vln eglutė.Keistai šiuolaikiška.Bet,mano nuomone,ji tokia ir turi būti sostinėjeO,kam reikia tradicinės eglės, tegul atvažiuoja į mažus miestus.Pas mus eglutė eglutiška, tradicinė.Bet užžiebimo ceremonijos lyg tai dar nebuvo.
</p><p>Šiemet savo kieme eglės nestatysiu,atsibodo.Papuošk, nupuošk.Gerai, jei bus sniego,o jei kaip pernai eglė baloje stovės,tai bus iš viso be ryšio.
</p>


Graži eglė Vilniaus, man tai viskas tvarkoje su ja-va, žiūrėjom su seneliu ir vaiku (man pačiai neįdomūs tokie dalykai) eglės įžiebimo ceremoniją per TV, jis irgi pašoko ir pasidžiaugė švieselėmis, kažkada ir gyvai nueisim. 8-etis. Sako taip liūdnai ir piktai tuo pačiu metu-"o mano keli draugai netiki Kalėdų seneliu!! Sakė, kad dovanas tėvai nuperka". Man taip gražu, kad jis dar tiki ir jau tiek nedaug to laiko liko kai sužinos. Turbūt supyks, kad apgaudinėjom smile.gif Aš jau nepamenu kada mes nustojom tikėti Kalėdų seneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 11 30, 09:41)
Graži eglė Vilniaus, man tai viskas tvarkoje su ja-va, žiūrėjom su seneliu ir vaiku (man pačiai neįdomūs tokie dalykai) eglės įžiebimo ceremoniją per TV, jis irgi pašoko ir pasidžiaugė švieselėmis, kažkada ir gyvai nueisim. 8-etis. Sako taip liūdnai ir piktai tuo pačiu metu-"o mano keli draugai netiki Kalėdų seneliu!! Sakė, kad dovanas tėvai nuperka". Man taip gražu, kad jis dar tiki ir jau tiek nedaug to laiko liko kai sužinos. Turbūt supyks, kad apgaudinėjom smile.gif Aš jau nepamenu kada mes nustojom tikėti Kalėdų seneliu smile.gif

Melavau iki paskutiniosios, rekordininkė, matyt, esu, 11 metų tiesą sužinojo. Na jau l įtarinėjo, galima sakyt, žinojo, bet dar leido sau truputį tikėti wub.gif per Kūčias ir sužinojo tiesą, net ašaros akyse buvo wub.gif pamenu ir aš kai sužinojau- buvo pirmasis gilus liūdesys...
O pradinukė dar tiki, sakė sekti per kamerą reikia Kalėdų senelį biggrin.gif
Atsakyti

Mano sūnus gal būdamas 11 sužinojo,kad nėra Kalėdų senelio.Pati pasakiau,nes pagalvojau,kad klasiokai juoksis.Labai supyko,kad tiek laiko apgaudinėjau.Nuliūdo ir kelias dienas nekalbėjo.Liūdėjau ir aš, toks jausmas,kad jam vaikystė baigėsi.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 12 01, 07:19)
<p>Mano sūnus gal būdamas 11 sužinojo,kad nėra Kalėdų senelio.Pati pasakiau,nes pagalvojau,kad klasiokai juoksis.Labai supyko,kad tiek laiko apgaudinėjau.Nuliūdo ir kelias dienas nekalbėjo.Liūdėjau ir aš, toks jausmas,kad jam vaikystė baigėsi.
</p>

Va va, kad vaikystė baigėsi...Man toks gražus tas jų tikėjimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 12 01, 07:22)
Va va, kad vaikystė baigėsi...Man toks gražus tas jų tikėjimas  wub.gif


Taaaip, va būtent!! Ir man toks gražus tas tikėjimas, dar norisi, kad šiek tiek išliktų ax.gif
Atsakyti