Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 15, 22:27)
Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks biggrin.gif

O, reik 4u.gif
Atsakyti

Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks biggrin.gif

O,kas bus?Niekados to nesu dariusi :blink:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 01 16, 10:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72767465" data-time="1610742437"><div><p>Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O,kas bus?Niekados to nesu dariusi blink.gif
</p><p></p>

Ot pabandyk ir sužinosi biggrin.gif
Įsipilk trečdalį puodelio verdančio (būtinai) vandens ir mesk kuo toliau arba iš kuo aukščiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 15, 22:27)
Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks biggrin.gif

Is muilo burbulus puskit 😁😁 susala ir nesprogsta, ritinejasi pilnas kiemas 😁😁😁
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 01 16, 10:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72767465" data-time="1610742437"><div><p>Dabar pats laikas padaryti TĄ bajerį - mesti puodelį verdančio vandens į orą! Pabandykit, vaikams patiks vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O,kas bus?Niekados to nesu dariusi blink.gif
</p><p></p>

Puodelio tik nemesk 😁😁 vandeni karsta pilk staigiu judesiu. Grozis bus 😁
Atsakyti

Besiknasiodama po lauko augalų katalogus,štai ką radau  https://sodoroze.lt/...ja/aabr-2/.Nesurožių gerbėja,bet įspūdį padarė.

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 15, 14:20)
O kalbant apie batus, ar turit kokius gerus sniego batus? Na kad nebūtų baisu net Sibiro miškuos pasiklysti? Reik rekomendacijos
Aišku, klausimas, ar verta pirkt, kai žiemų vis mažiau?
Papildyta:

Ką žinau, koks skirtumas, svarbu tvarkingi ir ne su pliažankėm ateit. Mano mama irgi tokia, rūbai, papuošalai, makiažai, spinta lūžta, mėgsta puoštis, aš tai visai ne  į mamą tuo klausimu. Man kažkaip svarbu, kaip mano plaukai atrodo, oda ir kt MANO dalys, o ne ką ant savęs kabinu ar piešiu smile.gif



Mylimuke, dėl batų žiemai: mano draugė nusipirko iš Decathlon: visai savo šeimai prisisakė, jie dabar žygius ilgus pamėgo. Kaina tokia nereali, aš pati pasimatavau ir užsimaniau, bet, man atrodo, kad dydžių nebelikę tinkamų. Dabar kai ilgesnius pasivaikščiojimus varom ir tai šalta, tai sniegas, tai drėgna, jie super. Gal ir netinka jie sniego batų apibūdinimui.

https://www.decathlo...m-lt-s4441.html
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 15, 15:20)
O kalbant apie batus, ar turit kokius gerus sniego batus? Na kad nebūtų baisu net Sibiro miškuos pasiklysti? Reik rekomendacijos
Aišku, klausimas, ar verta pirkt, kai žiemų vis mažiau?

https://4fstore.lt/m...bdh202-20s.html

Tik aš turiu baltus, nežinau kiek metų juos tampau ir po kalnus, ir po balas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 01 18, 12:58)
https://4fstore.lt/m...bdh202-20s.html

Tik aš turiu baltus, nežinau kiek metų juos tampau ir po kalnus, ir po balas.

Matyt, tikrai geri, nes visur išpirkti biggrin.gif
Turbūt dabar einamiausia prekė, kai vienintelė pramoga išeit į lauką.


Kristina, dėkui pasižiūrėsiu, dar liko mano dydžių, gal teks čiupt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 18 sausio 2021 - 14:36
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 18, 15:35)
Matyt, tikrai geri, nes visur išpirkti biggrin.gif
Turbūt dabar einamiausia prekė, kai vienintelė pramoga išeit į lauką.
Kristina, dėkui pasižiūrėsiu, dar liko mano dydžių, gal teks čiupt smile.gif

Geri. Aš su jais išgyvenimo stovykloje variau, nuo tikro (ne lietuviško) kalno su kalnų rogėmis variau, po avarines aikšteles lakstau ir etc. Tampau jau ko gero 5(?) sezoną.
Atsakyti
Na jau pričiupau Kristinos rekomenduotus, ta proga dar tympkių biggrin.gif ir sport liemenėlę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 18, 18:56)
Na jau pričiupau Kristinos rekomenduotus,  ta proga dar tympkių biggrin.gif ir sport liemenėlę  blush2.gif

Lauke begiosi?
Atsakyti