Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 19, 11:21)
Eidavau čia, yra pirtis https://olimpopradzi...i-apsilankymai/
O prieš tai Lazdynuose
Papildyta:

Buvo / kažkada bus. Sustoję statybos 🙄



Ačiū!
Man Impulse patinka, kad yra pirtis+ledo kambarys, kur galima užsipilti ledinio vandens kubilą ant galvos smile.gif Čia mano stiliaus pramogos smile.gif
Vis žadu nueiti į Alicante pirtį-ten galima ežere išsimaudyti po pirties. Na, bent jau buvo galima prieš kažkiek, dabar nežinau nei kas ten, nei kaip ten.

https://www.alicante.lt/lt/
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 01 19, 11:49)
Ačiū!
Man Impulse patinka, kad yra pirtis+ledo kambarys, kur galima užsipilti ledinio vandens kubilą ant galvos smile.gif Čia mano stiliaus pramogos smile.gif
Vis žadu nueiti į Alicante pirtį-ten galima ežere išsimaudyti po pirties. Na, bent jau buvo galima prieš kažkiek, dabar nežinau nei kas ten, nei kaip ten.

https://www.alicante.lt/lt/

Na iš esmės bet kur gali po pirties palyst po šaltu vandeniu, nežinau, ant kiek ledo vanduo įkaitus sukelia didesnį malonumą.
O aš savo maudynes apleidau, aišku kasdien po dušu, bet dabar prie -20 ir bijau atnaujint, palauksiu kokio nulio gal biggrin.gif

Matėt, Šimašius skiriasi.
Atsakyti

Na iš esmės bet kur gali po pirties palyst po šaltu vandeniu, nežinau, ant kiek ledo vanduo įkaitus sukelia didesnį malonumą.
O aš savo maudynes apleidau, aišku kasdien po dušu, bet dabar prie -20 ir bijau atnaujint, palauksiu kokio nulio gal biggrin.gif

Matėt, Šimašius skiriasi.

As labai pasiilgau baseino normalaus. Mes daug plaukdavom, dabar greitai nenusimato.

Del Simasiaus, labai gaila. Atrode grazi seima.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 01 19, 18:44)
Del Simasiaus, labai gaila. Atrode grazi seima.

Nu taip, atrodė. Aš abu juos sekiau, Agnė man savo darbu labai patiko, kiekvienas sau jie man faini. Kažin, dėl ko žmonės skiriasi po tiek laiko, jau gi turėjo būt apsišlifavę, ir vaikai dar neužaugę, neišėję.
Atsakyti
Gal įsimylėjo kitą....
Atsakyti
Skaitau knygą apie priklausomybę nuo telefonų, interneto.
Viskas daug rimčiau nei atrodo. Įdomiai pateiktos sąsajos su pirmykščių žmonių išgyvenimais, situacijom, organizmo atsaku, veikiančiais hormonais. Todėl ta priklausomybė didelė ir vis didėja.
O socialiniuose tinkluose iš tiesų lindi daugiausia vieniši žmonės, ir tie, kurie linkę į narcisizmą - kuo daugiau apie save pakalbėt ar/ir save parodyti smile.gif
Nors iki galo ir neištirta, ar tinklai sukelia depresiją ir nerimą, ar atvirkščiai, bet tyrimas su bezdžionėm daug sakantis - žinojimas, kad esi aukščiau/valdžioje/geresnis smarkiai kelia serotonino lygį, o kai vien feisbuku naudojasi virš 2 mlrd žmonių, geriausiam pasijausti praktiškai neįmanoma. O pirmykščių bendruomenių dydis buvo tik ~150 žmonių, žemdirbystės laikų kaimai irgi panašaus dydžio.
Atsakyti
Geriausia seratonino kiekį didinti sexu, meile ir apsipirkimais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 19, 21:15)
Gal įsimylėjo kitą....

Gali būt panašu į tai.
Jau Agnė irgi papostino. Išėjo jis, nes trūko džiugesio jam blink.gif
Va iš kur tas šūkis...
vartotojo įkelta nuotrauka

Šiaip ar taip Agnė man visada atrodė laisvesnė ir liberalesnė širdimi.
Atsakyti
Išėjo tai išėjo, jei žmogus nelaimingas-geriau jam išeiti.

Klausykit, vis pagalvoju apie jūsų kiaulytę, veislinę, laikiau paauglystėj, bet tai nesiskaito, kas turit realių žinių, kaip kas, su tvarka, smarve ir kitais trūkumais?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 20, 08:42)
irš 2 mlrd žmonių, geriausiam pasijausti praktiškai neįmanoma. O pirmykščių bendruomenių dydis buvo tik ~150 žmonių, žemdirbystės laikų kaimai irgi panašaus dydžio.

Skaičiusi Harari Homo Sapiens? Patiktų tau.
Atsakyti

Skaitau knygą apie priklausomybę nuo telefonų, interneto.
Viskas daug rimčiau nei atrodo. Įdomiai pateiktos sąsajos su pirmykščių žmonių išgyvenimais, situacijom, organizmo atsaku, veikiančiais hormonais. Todėl ta priklausomybė didelė ir vis didėja.
O socialiniuose tinkluose iš tiesų lindi daugiausia vieniši žmonės, ir tie, kurie linkę į narcisizmą - kuo daugiau apie save pakalbėt ar/ir save parodyti smile.gif
Nors iki galo ir neištirta, ar tinklai sukelia depresiją ir nerimą, ar atvirkščiai, bet tyrimas su bezdžionėm daug sakantis - žinojimas, kad esi aukščiau/valdžioje/geresnis smarkiai kelia serotonino lygį, o kai vien feisbuku naudojasi virš 2 mlrd žmonių, geriausiam pasijausti praktiškai neįmanoma. O pirmykščių bendruomenių dydis buvo tik ~150 žmonių, žemdirbystės laikų kaimai irgi panašaus dydžio.

Kas per knyga?

Atsakyti

Skaičiusi Harari Homo Sapiens? Patiktų tau.

Sita knyga man rekomendavo jau 3 zmones.

Atsakyti