Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 20, 21:57)
Didžiapapės tai nuo D, sakyčiau biggrin.gif

Na tai aš jau prie didžiapapių lotuliukas.gif
Kažkada kai smarkiai sukūdus buvau, tai tarp B ir C svyravo, nei vieni nei kiti netikdavo, ot nervas. Dabar ramiai stabiliai cool.gif


Given ačiū, tavo knygų rekomendacijos pasiteisina, įdomu skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 20, 21:10)
Na tai aš jau prie didžiapapių lotuliukas.gif
Kažkada kai smarkiai sukūdus buvau, tai tarp B ir C svyravo, nei vieni nei kiti netikdavo, ot nervas. Dabar ramiai stabiliai cool.gif
Given ačiū, tavo knygų rekomendacijos pasiteisina, įdomu skaityt smile.gif


Man kustant tik apimtis mazeja, o raides tik truputuka.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 20, 22:10)
Na tai aš jau prie didžiapapių lotuliukas.gif
Kažkada kai smarkiai sukūdus buvau, tai tarp B ir C svyravo, nei vieni nei kiti netikdavo, ot nervas. Dabar ramiai stabiliai cool.gif
Given ačiū, tavo knygų rekomendacijos pasiteisina, įdomu skaityt smile.gif

Vadinas, tavo papai iš lašinio, tas yra gerai, galima priauginti juos biggrin.gif
Manieji iš pieno liaukų (kažkaip aiškino ginė, kodėl aš su savo tuomečiu B (na, virtusiu į C ) išmaitinsiu savo kūdikį ir dar kitam liks, o palatos draugės su dičkiais papais taip negalės biggrin.gif
Tai aš jei ir priaugu kelis kg, papams dzin verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Liemenėlių kaušelių dydžius skiria vos pora cm, tai palyginus kaip keičiasi kūnas, papai tikrai nėra greičiausiai didėjanti/mažėjanti dalis smile.gif žalioj jaunystėj kūdesnė būdama D turėjau, dabar irgi D, aišku žemės trauka po biškį veikia tokį svorį biggrin.gif šiaip kūnas apylygiai keičiasi, na gal kažkiek nuo kūno tipo priklauso, aš storėju gan tolygiai, šikna ir papai, bent tas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 21, 09:10)
Liemenėlių kaušelių dydžius skiria vos pora cm, tai palyginus kaip keičiasi kūnas, papai tikrai nėra greičiausiai didėjanti/mažėjanti dalis smile.gif žalioj jaunystėj kūdesnė būdama D turėjau, dabar irgi D, aišku žemės trauka po biškį veikia tokį svorį biggrin.gif  šiaip kūnas apylygiai keičiasi, na gal kažkiek nuo kūno tipo priklauso, aš storėju gan tolygiai, šikna ir papai, bent tas gerai  biggrin.gif

aš jei užsimetu kelis kg, tai apatinėj kūno daly, kojos, pilvas, šūds biggrin.gif
Atsakyti
Na pagaliau! Kokia gera žinia

https://www.lrytas.l...yboje-17985752/
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 01 20, 18:32)
Noriu naujų,gražių batų.Internetu pirkti negaliu,nes pėda nedidelė,siaura,ir jautri.

Internetu perku tik standartinę avalynę. Visa specializuota perkama tik fiziškai, atsibodo siuntinėti ten ir atgal. Nors paskutiniu metu labai daug susirašinėjimo vyksta su gamintojais dėl avalynės dydžio. Man tai ypač svarbu.
Va vaiko jojiko batus grąžinau šią savaitę, užsakiau ilgaaulius su pašiltinimu, tai kai nepatikslina į duomenų - mano koja telpa.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 01 22, 09:50)

Jaaau jaučiu kaip bus gera skaityt!!!!!!
Atsakyti

Jaaau jaučiu kaip bus gera skaityt!!!!!!

Vos prieš pora dienų pirmą dalį baigiau. Pačiu laiku antra pasirodys.

Atsakyti
Nu tai ką, nusipirkau tuos sniego batus... Galima buvo ir geriau investuoti, padas kietokas man, ir šiaip ne itin patogūs gal, ne minkštučiai tokie. Bet dar neteko prasieit ilgesnio atstumo.
Gal reiks gražint, nežinau.


Iš Šviesos
Tu kažkam pagalvę pirkai per Kalėdas? Kur kokią? Reik ir man,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 25 sausio 2021 - 19:37
Nu, tai kaip gyvenat? Kur camba prapuolus? Aš biškį pikta ant tos prieglaudos, kur žaislus siunčiau, būčiau žinojus, kad taip bus, nebūčiau nei nago judinus. Suorganizavo internetinę kalėdinę mugę, gruodį praleidau siuntinių rinkimo dieną, nes reikėjo vieną žaislą pabaigt, tai patys nuvežėm, pridavėm vežėjams, kad spėtų gauti iki kalėdų. Tų žaislų jų puslapy iki šiol nėra. Tai galvoju, nafik aš stengiausi, vežiau, jei net įdėt nesugeba
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 01 25, 19:56)
Nu, tai kaip gyvenat? Kur camba prapuolus? Aš biškį pikta ant tos prieglaudos, kur žaislus siunčiau, būčiau žinojus, kad taip bus, nebūčiau nei nago judinus. Suorganizavo internetinę kalėdinę mugę, gruodį praleidau siuntinių rinkimo dieną, nes reikėjo vieną žaislą pabaigt, tai patys nuvežėm, pridavėm vežėjams, kad spėtų gauti iki kalėdų. Tų žaislų jų puslapy iki šiol nėra. Tai galvoju, nafik aš stengiausi, vežiau, jei net įdėt nesugeba

O kuo teisinasi?
Atsakyti