Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 19:37)
Pagal šį dariau. Visus tokius natūralius geriausia per naktį laikyti.
Elektrinė/vaiskios jūros spalva
Nedidelę raudonojo kopūsto galvą supjaustykite arba sutarkuokite. Kuo smulkiau – tuo daugiau pigmento išsiskirs.
Dėkite smulkintą kopūstą į puodą ir užpilkite tiek vandens, kad jame panirtų pageidaujamas kiekis kiaušinių. Įpilkite 2–3 šaukštus acto.
Užvirkite nuovirą ir leiskite jam pavirti apie 15 min. Leiskite šiek tiek atvėsti ir merkite į jį išvirtus kiaušinius. Arba kiaušinius virkite kartu. Palikite kiaušinius per naktį.


O dėl ko tas butelis, geriau vidus iškepa?


Matyt, nuo kopūstų veislės priklauso, žiū, ir burokėliai, vieni rankas labai tepa, kiti nelabai. Kelis kartus bandžiau su kopūstais pagal šį receptą, nepavyko.

Vanduo grietinės indelyje garuodamas mėsą suminkštindavo ir ji nebūdavo guminė smile.gif

QUOTE(cambala @ 2021 03 06, 20:31)
1. Su ciberzole i cesnaku lukstus apvynioti grazus gaunasi.
2. Su melynu kopustu nwpatiko, skon8s k8ausu fe, nes ten per nakti mirkyt tu kopustu nuovire reikejo. 3. Grazus su raudonuju svogunu lukstais. Na ir tradiciskai su paprasti svogunu lukstais ivyniojant 8r prie luksto gelytes ar kruopas pridejus.
4. Su chna  ir basma plauku milteliais galima bandyt, 5. carcade ( ersketruosiu) arbata.
Dabar dazau tik naturaliais, nes labai fe kai tie visi medvilniu dazai i kiausus pereina.


1. Česnakų? T.y., jie neleidžia dažams persigerti ir gaunasi marmuriniai?
2. Man kopūstų kvapas patinka smile.gif
3. Bandžiau, man nedaug kuo skyrėsi nuo paprastų svogūnų, gal buvo šiek tiek daugiau raudonumo.
4. Nekenkia, taip nudažius galima valgyti? Ar dažo taip, kaip ir plauką, ar kokia kitokia spalva?
5. Gal kinrožė?

Atsakyti
O ką jūs šuniukams nuo erkių naudojat? Kol kas ampulę sulašinau, bet paskaičiau, kad geriausiai antkaklis veikia, visam sezonui nuperki ir ramu.

O ir kaip tas erkes pastebėt tarp kudlų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 03 06, 20:52)
Matyt, nuo kopūstų veislės priklauso, žiū, ir burokėliai, vieni rankas labai tepa, kiti nelabai. Kelis kartus bandžiau su kopūstais pagal šį receptą, nepavyko.

Vanduo grietinės indelyje garuodamas mėsą suminkštindavo ir ji nebūdavo guminė smile.gif
1. Česnakų? T.y., jie neleidžia dažams persigerti ir gaunasi marmuriniai?
2. Man kopūstų kvapas patinka smile.gif
3. Bandžiau, man nedaug kuo skyrėsi nuo paprastų svogūnų, gal buvo šiek tiek daugiau raudonumo.
4. Nekenkia, taip nudažius galima valgyti? Ar dažo taip, kaip ir plauką, ar kokia kitokia spalva?
5. Gal kinrožė?

1. Kadangi cesnaku lukstai beveik balti, juos apvyniojus kuausa ir dedant i berzole - bus lopiniais - marmuras
2. Man kopustu kvapas nieko, bet po naktinio mirkymo tie kiausai man fui. Visiskai kitoks baltymo skonis.
3. Daug det reikia realiai jei daug raudon svog lukstu - sodriai bordo ar violet.
4. Sviesiai gelsva, sviesiai zaliai pilksva.
5. Taip. Bet maximunius pakuotes 250 gr uzpilti 100 g virinto. Pavirt ir vel dapilt hibiskus, vandens, acto. Tada kiausus det ir virt. Bus rudi.
Siaip kiausus apvynioju negyva zole, i pedkelnes turini, su siulais aplink ir i bet kokius nat dazus. Kiausus dedu zalius, verda, , po 10 min kisi marmala i salta v ir isvynioji.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 21:37)
O ką jūs šuniukams nuo erkių naudojat? Kol kas ampulę sulašinau, bet paskaičiau, kad geriausiai antkaklis veikia, visam sezonui nuperki ir ramu.

O ir kaip tas erkes pastebėt tarp kudlų?  unsure.gif

Vet vaistinej klausk. Ar pas veta. Mes daug isbandemm . Mums lasiukai ant kuprilos kol ias geriausi suniui.

Sukuot, glostyt.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 21:37)
O ką jūs šuniukams nuo erkių naudojat? Kol kas ampulę sulašinau, bet paskaičiau, kad geriausiai antkaklis veikia, visam sezonui nuperki ir ramu.

O ir kaip tas erkes pastebėt tarp kudlų?  unsure.gif

Na, mano kai beveik plika, iškart pamatydavau ropojančią.
O tau- apkurpt šunį, po kiekvieno pasivaikščiojimo iššukuoti kruopščiai smulkiom šukom.
Aš ant keteros sulašindavau vaistų.
Atsakyti

dae8a9757db5.jpgKokios dar Velykos?Susinervavau iš pat ryto.Vakar taip buvo smagu, saulė švietė, o šiandien va kaip pridrėbė, ir dar nesustoja.

Mylimuke, parodyk šuniuką? Ar čia ta norima veislė, ar šiaip šuo netyčia  į dūšią įlipo?

Lašus lašinu, man jie geriausiai pasiteisino.

Atsakyti
Noriu pavasario 😭😭😭😭😭😭😭
Atsakyti
O vakarineje dalyje sniego nera, va taip va. Bet bjauru, dregnas "saltis", t-ra nuline, saulutes neeera.

Kur pavasaris dingo cray.gif

****************

Pastebejau, kad manieji namiskiai ypac vaikai, visiskai neserga, jokiom persalimo ligom, net slogos nebuvo... Negi del to, kad kontaktu apmazejo?
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2021 03 06, 14:19)
Mūsų tradicinis Velykų stalas skurdokas, nes per pusryčius pagrindinis patiekalas būna margučiai ir viskas, kas tinka prie jų - salotos, mišrainės su daug žalumynų, dar farširuoti kiaušiniai (kad sunaudotume beverdant suskilusius kiaušinius), mama dar padaro foršmako. O per pietus būna kokia nors įdomesnė kepta mėsa - žvėriena, ėriena, žąsis arba antis.

Mes daugiau stengiamės margučius kaip nors įdomiai dekoruoti, be tradicinio skutinėjimo ar vaško. Kasmet vis bandom augalais dažyti, bet tai, kas pavyksta vienais metais, nebūtinai pasiseka kitais. Pavyzdžiui, esu sėkmingai nudažiusi ciberžole ir juodųjų vynuogių sultimis, bet yra buvę, kad ir nepavykdavo...


O kaip darote forsmaka?

Kiek teko ragauti, visi forsmakai skiresi.

************

Siais metais ketinam marginti kiausinius dekupazo technika. Marteles jau graziu serveteliu rado. Klijai - kiausinio baltymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 kovo 2021 - 10:39
Kai apriboti kontaktai, tai ir ligų kitų užkrečiamų mažiau:) plius nemažai žmonių rankas išmžko plautis pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 03 07, 11:42)
O kaip darote forsmaka?

Kiek teko ragauti, visi forsmakai skiresi.

************

Siais metais ketinam marginti kiausinius dekupazo technika. Marteles jau graziu serveteliu rado. Klijai - kiausinio baltymas.


Tradiciškai, silkė, kietai virtas kiaušinis, obuoliai, šiek tik batono, šiek tik aliejaus, svogūnas, juodieji pipirai, šiek tiek druskos. galima truputį įpilti citrinos sulčių, jei obuoliai saldoki.

************

Baltymą tepsit ant kiaušinio ir ant viršaus servetėlę dėsit, ar "klasikiniu" būdu, t.y., baltymu tepsit ant kiaušinio uždėtą servetėlę?

Ai, prisiminiau vieną mėsišką velykinį patiekalą, faršu įdarytą karką: išimi kaulą, vidų paprieskoniuoji, kietai prikemši faršo (su prieskoniais ir kapotu svogūnu) užsiuvi ir paslegi šaldytuve nakčiai, o ryte pašauni į pečių (tikrą), kai tik iškepa pietums smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaka: 07 kovo 2021 - 12:32


O kaip darote forsmaka?

Kiek teko ragauti, visi forsmakai skiresi.
 

 

Pasiguglinau,kas čia per daiktas.Atrodo keistai įdomus patiekalas. :hmm: Nesu niekada ragavusi.
 

Atsakyti

Mylimuke, sveikinimai įsigijus naują šeimos narį.

Laukiam foto.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 03 07, 13:05)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Moonte" data-cid="72796225" data-time="1615106534">
<div>
<p>

O kaip darote forsmaka?
Kiek teko ragauti, visi forsmakai skiresi.

 </p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Pasiguglinau,kas čia per daiktas.Atrodo keistai įdomus patiekalas. hmm.gif Nesu niekada ragavusi.

 </p>

Irgi googlinau. Neradau nieko.
Atsakyti