Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 22, 11:40)
Man tai gaila plaukų ilgio, tai karpymais nežaidžiu, aš mielai dar ir prisiklijuočiau atgal tą paauglystėj nukirptą kasą biggrin.gif  Nors ir dabar nėra trumpi, bet gražu ilgi nors tu ką. Ir nesąmonė, kad pagyvenusioms damoms reik jau trumpais būt. Svajoju, kai būsiu žila žila, tada atsiauginsiu natūralią wub.gif
Užsipirkau visokių priemonių, pažiūrėsim, ar įmanoma paskatinti greitesnį augimą ax.gif


Visa gyvenima nesiojau ilgus plaukus. Dabar atradau trumpu plauku privaluma ir zavesi. Atauginau plaukus lyg peciu, supratau, kad vel einu tuo paciu, ilgus metus ismintu taku, kiek galima... Dabar dziaugiuosi pasirinkimu, pagavau kaifa.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 22, 10:40)
Man tai gaila plaukų ilgio, tai karpymais nežaidžiu, aš mielai dar ir prisiklijuočiau atgal tą paauglystėj nukirptą kasą biggrin.gif  Nors ir dabar nėra trumpi, bet gražu ilgi nors tu ką. Ir nesąmonė, kad pagyvenusioms damoms reik jau trumpais būt. Svajoju, kai būsiu žila žila, tada atsiauginsiu natūralią wub.gif
Užsipirkau visokių priemonių, pažiūrėsim, ar įmanoma paskatinti greitesnį augimą ax.gif

Mano plaukų ir ilgio variacija yra nuo labai trumpo vyriško kirpimo iki ilgo, žemiau menčių, spalva visokiausia. Nebuvau tik žalia, mėlyna ir juoda.
Plaukų spalva priklauso nuo nuotaikos žaismingumo, o ilgis - nuo susitvarkymo greičio poreikio.

Atauga jie, tai tikrai galima išsidirbinėti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 22, 13:31)

Plaukų spalva priklauso nuo nuotaikos žaismingumo, o ilgis - nuo susitvarkymo greičio poreikio.



Bet rudaakem blonde - mirtis agrastuose.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 22, 13:31)
Mano plaukų ir ilgio variacija yra nuo labai trumpo vyriško kirpimo iki ilgo, žemiau menčių, spalva visokiausia. Nebuvau tik žalia, mėlyna ir juoda.
Plaukų spalva priklauso nuo nuotaikos žaismingumo, o ilgis - nuo susitvarkymo greičio poreikio.

Atauga jie, tai tikrai galima išsidirbinėti.

Nu jo, ant kitų kai pažiūro, tai greit nuauga nuo trumpų iki pečių ir daugiau, ant ilgų taip nesimato, nes pakirpt daugiau dažniau reikia, "senas" plaukas apačioj jau būna, jei pusmetris koks ilgis, tai skaityk 5 metus ant galvos jau.
Atsakyti

Bet rudaakem blonde - mirtis agrastuose.

Aš natūraliai blondine, akys - zaliai rudos, tik nėra labai tamsios. Pažistu pora naturaliu blondiniu su apytamsem rudom akim. Man labai grazu :wub:

Atsakyti

Bet rudaakem blonde - mirtis agrastuose.

Svarbiausia pasirinkti tinkantį atspalvį. Nes gali būti ir labai gražu, ir visiškai negražu.

Kas man baisiausiai atrodo - tai brunetai ypatingai šviesiomis akimis. Kaip akli. 

Atsakyti
Man tai visos spalvos gražu ir įdomu smile.gif
Turėjau klasiokę, kurios akys garstyčių spalvos. Ir dar auksaplaukė, ir saulės nubučiuota, labai įdomi smile.gif
Atsakyti
Plaukai...
Šįryt byras šukuot princesę ėmė-pyst, plaukų sruoga liko rankoj. Išsigandom akimirką abu...pasirodo panelė nusprendė vakar pažaisti kirpėją..ir nesakė, įkišo tą sruogą stgal ir nuėjo miegot🤨😅ir niekaip nesako, kas jai čia šovė į galvą😅 o plaukai tai lig šiknos bevrik biggrin.gif
Atsakyti
Ar jau sukišot daigus į žemę? Nesuprantu, ką bedaryti, šiandien kasiau sniegą dar, tai ką, derlius ant Kalėdų bus? Daigai jau iš vazonų lipa.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 27, 18:38)
Ar jau sukišot daigus į žemę? Nesuprantu, ką bedaryti, šiandien kasiau sniegą dar, tai ką, derlius ant Kalėdų bus? Daigai jau iš vazonų lipa.


Tu tai sniegą kasei,o aš šešt. iš gėlių ūkio pelargonijų prisivežiau.Dėžė per visą bagažinę.O sodinti negalima.Visas šiltnamis užgriozdintas,pati nebepraeinu.
Ir begonijas susodinau į didelius vazonus prie namo Teko tįsti šiltnamin.
Blogiausia,kad visi demi sezoniniai batai išvalyti ir sudėti į dėžes.Iš principo netraukiu,grūdinuosi lotuliukas.gif Kad jį perkūnas, tokį pavasarį irnesakyk.gif
Atsakyti
Iš Šviesos,
Pagalvojau, kad gal tau bus įdomu ir naudinga
https://endobiogenik...obiogenika.html
Pati nebuvau, bet iš kt gydytojos girdėjau lb gerų atsiliepimų (pati gydėsi kažką su hormonais).
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 27, 17:38)
Ar jau sukišot daigus į žemę?

Tik zemuoges atnaujinau tada kai silta buvo.Bet dabar uzdengtos po agroplevele.
Pomidorai kai kurie siltnamyje, nakciai tepalini radiatoriu jungiu.
Tai dabar salta, o kai vaismedziai zydes irgi bus salnos.
Atsakyti