

</p>
Nuo ryt lauke nereik kei ne susibūrimas
Pas mus žmonės tikrai laikosi atstumo,ir pakankamai didelio.O kaukės mano darbe privalomos,ir man ir klientui.Į pardes einu tik su pirštinėmis,tada nedeginu rankų.Dezinfekantų prisinaudoju darbe,daugiau nei reikia.Kai ateina žmogus iš gatvės, tai sako,nu ir smarvė pas jus,kaip jūs ir dirbat.O mes jau nebejaučiam.
mano drauge odontologe sako, va dabar visi pamatys, kaip "gera" su kauke ir pirstinem visa diena pradirbt
as i pardas einu su pirstinem, tad dezinfekciniu ranku neplaunu. bet koki litra jau isnaudojaunes purksdavau masinoj salona, prekes kokias kai atvezdavo kurjeris ir pan. ai, batu padus purskiu (kai nepamirstu) grizus is pardos.
Pas mus nera skyscio litrais pirkti. Kainuoja 6 eurai 100 ml, tai turejau tris, vis dar neisnaudojau.
Su pirstinem man dirbant isbrinksta rankos, kaip vandenyje pabuvus ilgai. Nelabai malonu, bet pas mus yra specialus kremai rankoms pries ir po pirstiniu.