Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Suprasti gyvenimą galima tik žvelgiant atgal, o gyventi reikia į priekį.
Atsakyti
4u.gif Ačiū už temą 4u.gif
Kai gyvenimas duoda citriną-pasidaryk iš jos limonadą, šiuo stengiuosi vadovauti smile.gif

Įpusėjau knygą "Kaip vanduo šokoladui" - kokio gerumo!!!! Nereali, nuostabi, gaila, kad baigsis cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 02, 14:19)
4u.gif Ačiū už temą  4u.gif
Kai gyvenimas duoda citriną-pasidaryk iš jos limonadą, šiuo stengiuosi vadovauti smile.gif

Įpusėjau knygą "Kaip vanduo šokoladui" - kokio gerumo!!!! Nereali, nuostabi, gaila, kad baigsis  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Kai perskaitysi, pasiliksi? Kur bežiūriu, visur išparduota
Atsakyti
Paskutiniu metu apleidau knygų skaitymą visai. Guli garbingai ant stalo “Petro imperatorė”, dulkes nupučiu, nuvalau ir toliau tvarkingai padedu ten pat.
Paskutiniu metu apleidau viską, žiauri apatija užpuolė.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 03 02, 14:27)
Paskutiniu metu apleidau knygų skaitymą visai. Guli garbingai ant stalo “Petro imperatorė”, dulkes nupučiu, nuvalau ir toliau tvarkingai padedu ten pat.
Paskutiniu metu apleidau viską, žiauri apatija užpuolė.

Oi sita kokia gera. Sukramciau per kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 02, 15:19)
4u.gif Ačiū už temą  4u.gif
Kai gyvenimas duoda citriną-pasidaryk iš jos limonadą, šiuo stengiuosi vadovauti smile.gif

Įpusėjau knygą "Kaip vanduo šokoladui" - kokio gerumo!!!! Nereali, nuostabi, gaila, kad baigsis  cry.gif  cry.gif  cry.gif

As siandien ja pasiemiau. Dar pasiemiau ta apie vyrus ir ietis biggrin.gif

Bobute, pilna knygu pdf online, ten centukus kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 02, 14:19)
Įpusėjau knygą "Kaip vanduo šokoladui" - kokio gerumo!!!! Nereali, nuostabi, gaila, kad baigsis  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Reiks ir man ja pasiimt. As is bibles imu. bet dabar jau bibles paskyroj turbut 8 knygu laukiu, dar dvi namie vos pradetos skaityt biggrin.gif FB i kazkokia grupe ilindau, kur rekomendacijomis dalinasi, tai jau galvoju sprukt ir ten, nes noru sarasas ilgeja labai greitai biggrin.gif
Atsakyti
Žu žu, dėl gimdymo namie ar kitoje aplinkoje. Mano subjektyvia nuomone, moteris turi teisę pasirinkti kur ir kaip jau gimdyti. Ar dalyvauti vaikams gimdyme, kokio amžiaus - diskutuotinas klausimas. Dėl gimdymo namie: turiu savo nuomonę, esu apie tai rašius straipsnių, pritariu teisiniam reglamentavimui.
Atsakyti
Kaip man nepatinka mano nickas
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 02, 14:30)
As siandien ja pasiemiau. Dar pasiemiau ta apie vyrus ir ietis biggrin.gif

Bobute, pilna knygu pdf online, ten centukus kainuoja smile.gif

Pabandysiu bibliotekoj pažiūrėt gal bus
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 03 02, 14:32)
Žu žu, dėl gimdymo namie ar kitoje aplinkoje. Mano subjektyvia nuomone, moteris turi teisę pasirinkti kur ir kaip jau gimdyti. Ar dalyvauti vaikams gimdyme, kokio amžiaus - diskutuotinas klausimas. Dėl gimdymo namie: turiu savo nuomonę, esu apie tai rašius straipsnių, pritariu teisiniam reglamentavimui.

Taip, ta teise moteris turi tureti. Bet. As niekada nedrisciau gimdyti namuose, ir niekam is artimuju nepatarciau ta teise pasinaudot.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 03 02, 15:34)
Kaip man nepatinka mano nickas
Papildyta:

Pabandysiu bibliotekoj pažiūrėt gal bus

Tai pas jus Lt knygu buna? Ar tu pati Lt?

Mano dukra audio knygas atrado. Kazkada prazioplino mokykloj, kad uzdave perskaityt knyga, tai audio varianta suklause per vakara. smile.gif
Atsakyti

Priimsite?🤔

Atsakyti