Įkraunama...
Įkraunama...

Sandeliai / pašiūrės

Sveiki,
klausimas labiau sodų/sodybų šeimininkams.

Pats laikas įsirengti sandeliuką arba pašiūrę daiktams susidėti.

Įrankių (daiktų) yra įvairių: nuo trimerio iki žoliapjovės, nuo plaktuko iki atsuktuvo, nuo kastuvo iki grėblių, nuo kopėčių iki mažo pripučiamo baseino ir t.t.



Dabar iškylo klausimas, ar pačiam susikalti tokį sandeliuką, ar visgi pirkti jau paruoštą.

Kol kas galvoju apie šį variantą:

https://www.vidaxl.l...9x178cm-plienas



Padiskutuokim, kas geriau - savo rankomis ir medinis, ar metalinis ir pirktinis (neaišku kokios kokybės)

Atsakyti

O čia priklauso nuo galimybių. Savos gamybos mano nuomone visada geriau, nes gali susiprojektuoti kaip nori. Numatyti dydį ir formą, taip pat suplanuoti vidų.

Atsakyti
Galiu tik pasakyti savo nuomonę apie konkrečiai šitą eshop'ą - jei už dyką kažką duotų, gal ir paimčiau. Mokėti jiem pingus, tai tas pats, kas juos išmesti, parduoda visišką pigieną gražiose nuotraukose.
Atsakyti
Pritariu 100 proc.
Kaimynas pasistate plastikini (2x2, uz 400, Dabar is abieju pusiu praplatino, aplipdė konstrukcijom, nes netalpus, nepraktiskas. Atrodo baisiai verysad.gif

Geriau jau paciam karkasiuka pasidaryt, ir fasada - pagal kisene.

QUOTE(Verteris @ 2020 03 12, 12:02)
Galiu tik pasakyti savo nuomonę apie konkrečiai šitą eshop'ą - jei už dyką kažką duotų, gal ir paimčiau. Mokėti jiem pingus, tai tas pats, kas juos išmesti, parduoda visišką pigieną gražiose nuotraukose.

Atsakyti
Mano kaimynas pirko is šios parduotuvės fotelį - akivaizdus brokas, nes pakuotėje tik kietoji dalis. Minkštųjų dalių - nėra. Visko pasitaiko, bet dar negirdėjau, kad dėl tokio akivaizdaus broko pardavėjas nebendrautų. Problemą sprendžia vartotojų teisės. Nerekomenduoju.
Atsakyti

Kas liečia būtent šį eshopą - tai aptikau jį prieš kelis mėnesius. Esu užsisakęs apšvietimo įrangą. Atėjo laiku, kokybė patenkinama, kaina gera. Pažįstamas užsakinėjo darbo kėdę - irgi jokių nusiskundimų. Bet, taip, esu girdėjęs, kad prekės kartais ateina per kelias skirtingas siuntas ir pan.

Visgi, labiau domina mane būtent tokia pašiūrė. Ieškau prie ko prikibti prie jos. Jei ne itin tvirta, tai galima sutvirtinti papildomai.
Durys manau čia didžiausia problema bus. Su laiku greičiausiai nefunkcionuos patogiai.


Tautiečiai, prie ko dar prikibti galima? :)

Atsakyti
nenustebsiu, jei būdelįs "plienas" bus kaip CN šarvo durų (peiliuku pjaustomas) smile.gif

QUOTE(mariusn082 @ 2020 03 13, 11:07)
<p>Kas liečia būtent šį eshopą - tai aptikau jį prieš kelis mėnesius. Esu užsisakęs apšvietimo įrangą. Atėjo laiku, kokybė patenkinama, kaina gera. Pažįstamas užsakinėjo darbo kėdę - irgi jokių nusiskundimų. Bet, taip, esu girdėjęs, kad prekės kartais ateina per kelias skirtingas siuntas ir pan.

Visgi, labiau domina mane būtent tokia pašiūrė. Ieškau prie ko prikibti prie jos. Jei ne itin tvirta, tai galima sutvirtinti papildomai.
Durys manau čia didžiausia problema bus. Su laiku greičiausiai nefunkcionuos patogiai.
Tautiečiai, prie ko dar prikibti galima? smile.gif
</p>

Atsakyti

Jei jau žačiam viską tvirtinti ir po poros metų duris keisti, tai geriau pačiam išbetonuot stulpelius kelis, karkasas ir USB plokštės. Pas mus toks pastatėlis jau kokia 12 m stovi, na šiemet perdažyti reiks.

Atsakyti

O jei nėra galimybės ar noro betonuoti, kaip alternatyvą galima panaudoti įsukamus polius: https://torx.lt/prod...oliai-pamatams/

Atsakyti
QUOTE(Egidijus Bras @ 2020 04 05, 17:58)
<p>O jei nėra galimybės ar noro betonuoti, kaip alternatyvą galima panaudoti įsukamus polius: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://torx.lt/produktai/sraigtiniai-isukami-poliai-pamatams/'>https://torx.lt/produktai/sraigtiniai-isukami-poliai-pamatams/</a></p>

Taip, bet tik paminėkite, kad tai lygiai du kartus brangesnė alternatyva, jeigu kalbėsime apie 1 metro sraigtas vs poliukas.
Atsakyti

Taip, bet tik paminėkite, kad tai lygiai du kartus brangesnė alternatyva, jeigu kalbėsime apie 1 metro sraigtas vs poliukas.

Kadangi apie kainą niekas nieko nesakė, nemačiau reikalo išsiplėsti :) Kaip ir minėjau, tai tik alternatyva, nenorint ar nesant galimybei betonuoti. Taip, įsukami poliai šiek tiek brangesnis sprendimas, jei kalbant apie kainą, bet aš juos pasirinkau dėl jų pliusų: nereikia ruošti paviršiaus jų įsukimui, maišyti betono, o kadangi aš ir maišyklės neturiu, tai apie maišymą kažkokioje talpoje ir paskui nešimą kibirais ar lakstymą su semtuvu net negalvojau. O dar ir pirkti mišinius, juos tempti į automobilį, paskui iš jo, maišyti ir t.t. Vien nuo minčių nugara suskaudo :) Pakviečiau draugą su šeima, ramiai ūkio būdu susukome šiuos polius, tą pačią dieną sumontavome apatinę balkių eilę, pertvarėles ir t.t. Dar liko laiko ir jėgų vakariniam pasisėdėjimui :)

Atsakyti