Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Kiausinius dazysiu, man patinka.

Valgyt gal misraines ir padarysiu,boba kokia  iskepsiu, o diedas gales kokia zasi gal pakept, ar ka..

Atsakyti

Tai kai yra vaikų tai kažkaip suprantama, tradicijų perdavimas ir pramoga jiems.

Atsakyti

Tai kai yra vaikų tai kažkaip suprantama, tradicijų perdavimas ir pramoga jiems.

As visada labiau megau dazyt kiausus, nei mano vaikai. Nu vis kazkoks idomesnis uzsiemimas. Man tokia  kuryba prie sirdies.

Atsakyti

drinks_cheers.gif
Papildyta:
O kas tai yra tonuso palaikymas pagal Pinotija?

Tonuso palaikymas yra būti nusiprausus, išsiplovus galvą, susitvarkius plaukelius, pasiturbinus veidelį, nedaug,  tiek, kiek  namie reikia, kad neatrodytum vaiduokliu. Tarkim truputį veido spalvos, blakstienų ir lūpų balzamas su spalva. Drabužiai nesvarbu, naminiai, bet vistiek kas nors įdomesnio. Čia yra namuose, kai nesiruoši kažkur eiti ar ko nors šveisti.

Mano diedas  man rėkia, kad aš princesė, o aš sakau tuoj tau parodysiu savo skeptrą - unitazo šepetį. Tokio skeptro, sakau, tavo rankose nebuvo, tai va kokia aš princesė.

Atsakyti

Oho, net su lupu blizgiu, nu sorry, man tai nesamone... tikra princese :D

As tai tik nusiprausus, galva plaunu dabar reciau, ne tris, o dukart savaitej. Viskas. Sian skype bendravau, tai blakstienas padaziau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *** Sėlija: 07 balandžio 2020 - 23:22

Oho, net su lupu blizgiu, nu sorry, man tai nesamone... tikra princese :D

As tai tik nusiprausus, galva plaunu dabar reciau, ne tris, o dukart savaitej. Viskas. Sian skype bendravau, tai blakstienas padaziau. 

Lūpų balzamas, ne blizgis, o tai reiškia, kad beveik nieko.

Atsakyti

Lūpų balzamas, ne blizgis, o tai reiškia, kad beveik nieko.

Čia ale vazelinas?

Atsakyti
QUOTE(Pinotija @ 2020 04 07, 23:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kumiko" data-cid="72642432" data-time="1586285796"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
O kas tai yra tonuso palaikymas pagal Pinotija?</p></div></blockquote><p>Tonuso palaikymas yra būti nusiprausus, išsiplovus galvą, susitvarkius plaukelius, pasiturbinus veidelį, nedaug,  tiek, kiek  namie reikia, kad neatrodytum vaiduokliu. Tarkim truputį veido spalvos, blakstienų ir lūpų balzamas su spalva. Drabužiai nesvarbu, naminiai, bet vistiek kas nors įdomesnio. Čia yra namuose, kai nesiruoši kažkur eiti ar ko nors šveisti.</p><p></p><p>Mano diedas  man rėkia, kad aš princesė, o aš sakau tuoj tau parodysiu savo skeptrą - unitazo šepetį. Tokio skeptro, sakau, tavo rankose nebuvo, tai va kokia aš princesė.</p>

Oho zaviuosi tokiomis moterimis,visada pasitempusios ,net namie 😙 as tai per daug tingi,kad kasdien dazyciaus,bet noreciau taip 😊
Atsakyti

As tai dziaugiuosi, kad blakstienos biski atsigaus be chemikalu sluoksnio. 

Atsakyti

Aš jei norėčiau,tai ir padaryčiau.o kas gi trukdo.kažką apsirengt kita ar blakstienas pasidažyt.čia gi ne   kažkoks žygdarbis.man to nereikia.

Atsakyti

Va,jei aš prisiverčiau kažkaip pažjūrėt su kuobtas šiltnamis valgomas😁,vat čia tai būtų. Pasiekimas.😁

Atsakyti

O ka, jau mintis audi del siltnamio?  :D​ 

Atsakyti