Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Aš tai pirkau sveriamus .Nomedą.tai reikėjo išpakuot?

Ar sūrelius?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 09 balandžio 2020 - 21:48

Intemora, tada jau geriau nusipirkt graba, ilist ir uzsivozt. Dabar suprantu, is kur ta panika pas zmones.  Nes jie panikieriai gyvenime, ir be koronos tokie buvo. Kur rakto skylutes dezinfekuodavo. O paskui stebisi is kur visokiu ligu pilni.

Atsakyti

Dėl tų kaukių.nelabai supratau,kur jos bus privalomos?pvz prie upės?

Atsakyti

Intemora, tada jau geriau nusipirkt graba, ilist ir uzsivozt. Dabar suprantu, is kur ta panika pas zmones.  Nes jie panikieriai gyvenime, ir be koronos tokie buvo. Kur rakto skylutes dezinfekuodavo. O paskui stebisi is kur visokiu ligu pilni.

pasiilgink iltis, nes man tu neįkasi.  :D​ 

Atsakyti

pasiilgink iltis, nes man tu neįkasi.  :D​ 

nebuk tokia tikra :liezuvis:​ 

Atsakyti

nebuk tokia tikra :liezuvis:​ 

:essen:​ 

Atsakyti

Aš kažkaip gal ramiau į mirtį apskritai reaguoju.tiesiog tai neišvengiamai vieną dieną įvyjs.todėl ir dėl to viruso iš proto neinu. Aišku,kad nenoriu.niekas nenori,bet deja,tokia realybė.mane lygiai taip pat gali atsitikti,kaip bet kam kitam.todėl geriau pasedėsiu ant kelmo laisvą minutę,o ne pakuotes mazgosiu.o jei jis toks jau priekabus,tai ar mazgosi tas pakuotes ar nemazgosi,jau bus prilipėęs parduotuvėj ir nebenusiplausi. Dėviu kaukę ir vienkartines pirštines.manau,kad saugausi.o be to čia toks mizeris, palyginus su tuo,kur mano vyras tik nebūna.tai arba_ arba.tfu tfu tfu.

Kad je tas pvz.su saldainiais .daleiskim nusipirkau į pakuotus.išmetu.tai nebent jau neįėjus į namus išmest.(sėdi mašinoj,vėl ieškai pirštinių ,kad išmest,nes jei to nepadarai.tada jau tas saldainių maišiukas atsiduria namie šiukšlių kibire,tada jau negalima be pirštinių prie to kibiro prisiliest😁)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 10 balandžio 2020 - 06:55

Butent. Tai man dieda ir sunu  reik visa su visais rubais isdezinfekuot koznasyk, kai duris perzengia. O kaip  ju vidu isdezinfekuot, jei jau turi?

Ir isvis, atsikelei ir dezinfekuoji viska nuo ryto iki velaus vakaro.

Atsakyti

*** Sėlija, 10 Bal 2020 - 09:43, parašė: Butent. Tai man dieda ir sunu reik visa su visais rubais isdezinfekuot koznasyk, kai duris perzengia. O kaip ju vidu isdezinfekuot, jei jau turi? Ir isvis, atsikelei ir dezinfekuoji viska nuo ryto iki velaus vakaro.
Ir dar garantijų nieks neduoda.
Atsakyti

Butent. Tai man dieda ir sunu  reik visa su visais rubais isdezinfekuot koznasyk, kai duris perzengia. O kaip  ju vidu isdezinfekuot, jei jau turi?

Ir isvis, atsikelei ir dezinfekuoji viska nuo ryto iki velaus vakaro.

Pakuotės pakuotėmis, kam geriau nuo to tai negi gaila, tegul mazgoja, aš nieko prieš, bet kaip sakai, kai vyras eina į darbą, jo vidaus gi neišdezinfekuosi. 

Gal todėl ir tos pakuotės tada nebeatrodo taip svarbu, nes supranti, kad vis tiek liks didelė tikimybė tą virusą gauti...

Atsakyti

Man dar su drakonuku reik visą dieną pamokas ruoš,darbelius daryt ir pan.kokios *** dar pakuotės.🤣

Atsakyti

Pakuotės pakuotėmis, kam geriau nuo to tai negi gaila, tegul mazgoja, aš nieko prieš, bet kaip sakai, kai vyras eina į darbą, jo vidaus gi neišdezinfekuosi. 

Gal todėl ir tos pakuotės tada nebeatrodo taip svarbu, nes supranti, kad vis tiek liks didelė tikimybė tą virusą gauti...

O bute gyvenant, kur batus, lauko rubus det, laiptinej palikt?

Imanoma tik tiesioginio kontakto saugotis, daugiau nieko. Zo, viskas yr gerai. 

Atsakyti