Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Zinai ,as neisivaizduoju selijos gaminant vidurzemio juros maista. Niekaip.Ar valgant melionu avokadu sherbeta .
Atsakyti

Aš tai nepaliauju stebėtis Amadėjos kantrybe, ką tik nori sakyk, ji tyli ir tyli, nei vieno įžeidžiančio žodžio atgal, nei vienos kerštingos replikos. Amadėja, tu ir real gyvenime taip?

As realiai gyvenime taip. T.y. cia kaip ir gyvenime :D 

Atsakyti

Aj, kas del serbetu, tai gaunasi geriau kai blenderinant kazkuris ingridientas yra saldytas. Tada i leda nesusala.

Atsakyti

Amadėja*, 03 Lie 2020 - 17:33, parašė: Tai jie karsciuodami nebutinai blogai jauciasi. Buna lyg niekur nieko. Pacia temperatura vaikai gerai pakelia, jeigu neskauda konors.
Kur jau ne.niekad nemačiau gerai besijaučiančio vaiko su temla.vistiek jie irzlūs.tris pvz turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 03 liepos 2020 - 16:49

Neee, nieko nezinau :D​ 

Paskutinį kartą, kai tu taip sakei, sužinojom, kad mona laukiasi.. Buvo toks klausimas "O tu, mona, nenori nieko pasipasakot?" :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2020 07 03, 17:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nainai" data-cid="72679001" data-time="1593776144"><div><p>Aš tai nepaliauju stebėtis Amadėjos kantrybe, ką tik nori sakyk, ji tyli ir tyli, nei vieno įžeidžiančio žodžio atgal, nei vienos kerštingos replikos. Amadėja, tu ir real gyvenime taip?</p></div></blockquote><p>As realiai gyvenime taip. T.y. cia kaip ir gyvenime biggrin.gif </p>

Amadėja, bet ar nesunku,? Nesuėda tavęs?
Maniškis nepernešdavo temperatūros, prie plius 37 būdavo tragedija, rėkimas, vėmimas, mušdavau žvakutėmis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nainai: 03 liepos 2020 - 17:18

Mano exas prie 37 tempos budavo lavonas, ne zmogus.

Ai, Alta,gi iki  tavo isivaizdavimu mums cia visoms toli toli, o daba va pyst ir nebeisivaizduoji :rolleyes:​ 

Atsakyti

Zinai ,as neisivaizduoju selijos gaminant vidurzemio juros maista. Niekaip.Ar valgant melionu avokadu sherbeta .

As juros gerybiu fane. 

O serbetu taip, nemegstu. Tada geriau nieko. 

Atsakyti

Ir tas vidurzemio juros maistas tai niekuo ne isskirtinis. Tik skamba iskilmingai.Tas pats maistas, ka ir visos cia valgom. Nieko naujo. 

Atsakyti
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 07 03, 18:46)
<p>Mano exas prie 37 tempos budavo lavonas, ne zmogus.</p><p>Ai, Alta,gi iki  tavo isivaizdavimu mums cia visoms toli toli, o daba va pyst ir nebeisivaizduoji rolleyes.gif​ </p>

Vat, mano ir būdavo ragas, dėdavau žvakutes, trindavau degtine, o drauges dukra vos nemirė prie37, prasidėjo traukuliai
Papildyta:
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 07 03, 18:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="72679106" data-time="1593786871"><div><p>Zinai ,as neisivaizduoju selijos gaminant vidurzemio juros maista. Niekaip.Ar valgant melionu avokadu sherbeta .</p></div></blockquote><p>As juros gerybiu fane. </p><p>O serbetu taip, nemegstu. Tada geriau nieko. </p>

Mano anytai nuo juod serbentų vemdavo, nuo kvapo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nainai: 03 liepos 2020 - 17:50

Amadėja, bet ar nesunku,? Nesuėda tavęs?
Maniškis nepernešdavo temperatūros, prie plius 37 būdavo tragedija, rėkimas, vėmimas, mušdavau žvakutėmis

Man paciai 37 sakes, o vat 38 visai neblogai :D

Jei bemirstu, negeriu vaistu ir mb neduodu :D

Dickis pakarsciuoja iki paros ir praeina.

Ligos pradzioj nekisu vaistu niekad.  Bent paguli :) 

Atsakyti

Nesues manes miejas, jei as esu tikra del isitikinimu.

O kaip galvojat kodel krie 37 zmones taip blogai jauciaisi? Ar nemanot, kad ne siaip? Gi organizmas kovoja. Ir ne vaistu reik kalt, o gultis i lova, gert siltu arbatu ir netrukdyt gydytis...

Aisku kai galva plysta, tai ir as geriu....

Atsakyti