Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Taigi tu megsti mesa, o kirminu proteinai yra puikus ir lengvai pasisavinami. Kame problema?
Atsakyti

Tame, kad kalbi nei i tvora, nei i mieta. 

Atsakyti

Aš tai trešnių nebijau pirkt, vis tiek tikrinu kiekvieną, neryju nežiūrėdama, dar mirkau prieš tai. Gerai tai, kad galima išmirkyti.

O va braškių nemėgstu ta prasme, kad nežinau, kaip"nukabint" tai, kas nematoma plika akim viršuje. Nuplauti galima, o išmirkyti ne. Visokie ten nematomi kiaušinėliai, brr.

Alta, tavo patarimai yra geri, bet jie kažkokie neišbaigti. Pasakai A, o B - figuški, ar ne? :D 

Todėl jų vertė smarkiai mažėja. Viską sakai taip, lyg norėtum dar labiau užpainioti. Žmogus nepuls ieškoti internete informacijos, kad užbaigti tavo mintį.

Juk tu nesi "prie meno"?

Turėjau draugę dailininkę, tai su sklandžiu minčių dėstymu jai buvo prastai. Kažkaip ji įsivaizduodavo, jog pasakius antrą jos minties dalį, pirmą kažkas turėdavo nuspėti.  :D  Arba atvirkščiai.

Atsakyti
Pinot ,nors tu ir nepatikesi ,bet ikyriai klausinejantys ir visko ant gatavo laukiantys ,na nera mano megstamiausi. Jau supratau ,kad cia ne ta auditorija.
Kodel jums atrodo ,kad as jums kazka privalau.Ar cia naudojimosi instrukciju tinklalapio filialas ar altos burimo salonas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 05 liepos 2020 - 12:57

Panasu i burimo salona. Tiksliai nusakei :D​ 

Atsakyti

Pinot ,nors tu ir nepatikesi ,bet ikyriai klausinejantys ir visko ant gatavo laukiantys ,na nera mano megstamiausi. Jau supratau ,kad cia ne ta auditorija.
Kodel jums atrodo ,kad as jums kazka privalau.Ar cia naudojimosi instrukciju tinklalapio filialas ar altos burimo salonas?

Tai tu sakyk stavkes is anksto. Ikainuok savo patarimus, kad nebutu ant gatavo.

Teorijos mes ir patys guglej pasiskaitom. 

Atsakyti

Sėlija, o kiek čia iš mūsų dalina vertingus patarimus? Tik Alta ir Pinot bando kažką patart. O kitos? Nei iš tavęs, nei iš Intemoros jokių naudingų patarimų gyvenime negirdėjau. Ir pati nerašau. O ir kadangi su tavo cholesterolio atveju nesu susidūrusi, tai nesu ir kompetetinga ta tema kažką komentuot. Jei žinočiau, visad pasidalinčiau.

Aš savo atkonsultuoju kitais klausimais ir net to daryt jau nenoriu, nes yra, kas ir naudotis mano žiniomis nori už dyką, ir piktybiškai.

Atsakyti
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 07 05, 13:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="72679589" data-time="1593946463"><div><p>Pinot ,nors tu ir nepatikesi ,bet ikyriai klausinejantys ir visko ant gatavo laukiantys ,na nera mano megstamiausi. Jau supratau ,kad cia ne ta auditorija.
Kodel jums atrodo ,kad as jums kazka privalau.Ar cia naudojimosi instrukciju tinklalapio filialas ar altos burimo salonas?</p></div></blockquote><p>Tai tu sakyk stavkes is anksto. Ikainuok savo patarimus, kad nebutu ant gatavo.</p><p>Teorijos mes ir patys guglej pasiskaitom. </p>

O tai kokius tarifus as cia galiu nustatyt? Kataliku maldos man netinka, o Setui melstis jus vistiek nemokat.
Taigi is jusu man naudos mazai. Tik priklausomybe. biggrin.gif
Atsakyti

Pinot ,nors tu ir nepatikesi ,bet ikyriai klausinejantys ir visko ant gatavo laukiantys ,na nera mano megstamiausi. Jau supratau ,kad cia ne ta auditorija.
Kodel jums atrodo ,kad as jums kazka privalau.Ar cia naudojimosi instrukciju tinklalapio filialas ar altos burimo salonas?

Gerai, tai ir  nesišvaistyk tada pykčiais, kad kažkas kažko nenori daryt. pvz, pašteto, o kam jis naudingas tas paštetas?

Mes nežinom. Ir nežinom nieko. Nes nesužinosim, tingim. :D​ 

Atsakyti

Sėlija, o kiek čia iš mūsų dalina vertingus patarimus? Tik Alta ir Pinot bando kažką patart. O kitos? Nei iš tavęs, nei iš Intemoros jokių naudingų patarimų gyvenime negirdėjau. Ir pati nerašau. O ir kadangi su tavo cholesterolio atveju nesu susidūrusi, tai nesu ir kompetetinga ta tema kažką komentuot. Jei žinočiau, visad pasidalinčiau.

Aš savo atkonsultuoju kitais klausimais ir net to daryt jau nenoriu, nes yra, kas ir naudotis mano žiniomis nori už dyką, ir piktybiškai.

Tai va, pasidalintum.Kaip ir Pinot pasidalino. O Alta dalintis nenori, nes nemegsta.. ale vat pagarbos nori uz tuos patarimus, kuriais nesidalina :D​ 

Atsakyti

Tai tu sakyk stavkes is anksto. Ikainuok savo patarimus, kad nebutu ant gatavo.

Teorijos mes ir patys guglej pasiskaitom. 

Ne, aš tai nesiruošiu mokėt už neužbaigtus patarimus.  Ir už užbaigtus taip pat. :D​ 

Atsakyti
Tai kad pasteto karas jau lyg baigesi?
Siandien kaip tik dariau ,su morkom ir svogunais.
Atsakyti