Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Labas rytas  :4u: 

Merginos, MB reikia pagerti kalio. Pasidarė tyrimus pagal programą ir rodo, kad yra per mažai. Dabar domiuosi, koks geriausiai pasisavinamas. Matau, kad yra kalio citratas. Ieškau, ar yra dar kitoks, nerandu. Tai gal tik vienas būna? Žodžiu, reikia patarimo. 

Atsakyti
O tai programa nerodo ,koki elementa gerti? Bloga programa, reikia apgreidint.
Atsakyti

O tai programa nerodo ,koki elementa gerti? Bloga programa, reikia apgreidint.

Tai rodo kalį.

Bet sakau, gal yra keli kokie variantai.

Atsakyti
O as sena boba, kurios patarimai abejotini ir patologija yra normalu. Tu taip ant manes sakei tevu darzelyje, na del senos bobos tai nesu tikra.
Bet ,kad bandydama kazka paguosti suniekinai mano zinias tai pamenu.Ir zmogaus kunas tai ne detaliu rinkinys , o fiziologija ne probirka, kur supylei reagentus ir voila.
kai truksta kalio ,reiskia per daug natrio. O kalis yra vienas lengviausiai pasisavinamu elementu , bulviu ,batatu ,moliugu ir bananu duok zmogui ir isisplaus tas natris. Beje tipine tokio amziaus vyro biochem bukle.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 spalio 2020 - 08:26

Labas rytas  :4u:

Merginos, MB reikia pagerti kalio. Pasidarė tyrimus pagal programą ir rodo, kad yra per mažai. Dabar domiuosi, koks geriausiai pasisavinamas. Matau, kad yra kalio citratas. Ieškau, ar yra dar kitoks, nerandu. Tai gal tik vienas būna? Žodžiu, reikia patarimo. 

MB pastoviai geria kalį jau daug metų. Tai įvairius perka, sakė nėra didelio skirtumo. Db mačiau kalicord pasidėjęs 

Atsakyti
Nelabai suprantu ,kodel mane is darzelio ismete, paskaitau kartais,kad nebuvau ten pati baisiausia.Na bet ,mes ta karta ,kur klausem tevu , o dabar klausom vaiku. Cia tokia feisbuko ismintis. Va pasiguodziau.
Atsakyti

Nelabai suprantu ,kodel mane is darzelio ismete, paskaitau kartais,kad nebuvau ten pati baisiausia.Na bet ,mes ta karta ,kur klausem tevu , o dabar klausom vaiku. Cia tokia feisbuko ismintis. Va pasiguodziau.

Kiek pamenu, niekas nemetė, buvo laikotarpis,  kai kažko pasiautėjai, lyg ir dėl autoriteto nepripažinimo,  paskui supykai ir išėjai pati. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinotija: 30 spalio 2020 - 09:53

Tai rodo kalį.

Bet sakau, gal yra keli kokie variantai.

Gerdavau kalio chloridą iš vaistinės.

Arba tiesiog pananginą, tai kalis su magniu.

Man kalis irgi labai linkęs balansuoti ant ribos arba nukristi žemiau normos.

Atsakyti

Pinot , negi tu manai kad koks arkas mikelis turejo mane viesai isspirt is tevu darzelio. Buvo per vaikus padaryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 spalio 2020 - 10:02

Ir vel rypausi del darzelio, kaip del senosios temos rypavai? Pati uzsisikai, pati isejai, dabar pati graudiniesi....  :oh:​ 

Atsakyti

O as sena boba, kurios patarimai abejotini ir patologija yra normalu. Tu taip ant manes sakei tevu darzelyje, na del senos bobos tai nesu tikra. Bet ,kad bandydama kazka paguosti suniekinai mano zinias tai pamenu.Ir zmogaus kunas tai ne detaliu rinkinys , o fiziologija ne probirka, kur supylei reagentus ir voila. kai truksta kalio ,reiskia per daug natrio. O kalis yra vienas lengviausiai pasisavinamu elementu , bulviu ,batatu ,moliugu ir bananu duok zmogui ir isisplaus tas natris. Beje tipine tokio amziaus vyro biochem bukle.
Oho, kaip aš ten taip mandrai sakiau Tėvų darželyje 😄😄😄😄

 

Supratau, Alta, logiškai tu sakai, bet, matyt, bulvių nepakanka, nors mėgsta.  Jokių batatų, moliūgų neįkiši, bananus aišku, galima įkišti bet irgi labai jau atsivalgęs jis. Žodžiu, pirks papildą, manau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 30 spalio 2020 - 10:56

Nelabai suprantu ,kodel mane is darzelio ismete, paskaitau kartais,kad nebuvau ten pati baisiausia.Na bet ,mes ta karta ,kur klausem tevu , o dabar klausom vaiku. Cia tokia feisbuko ismintis. Va pasiguodziau.

O tai rimtai išmetė? Nes buvo atėję iš adminų ten į tą temą, jie sakė, kad tavęs nemetė jie....

Atsakyti