Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Susikurti Interneto Svetainę

Sveiki! smile.gif

Planuojančius(ias) susikurti interneto svetainę kviečiu susipažinti su Lietuvoje dar mažai žinoma, pažangia interneto projektų kūrimo platforma Tilda Publishing, kuri 95% tenkina svetainių rinkos poreikių.

Tildoje galima nesunkiai, be programavimo, susikurti stilingą, adaptyvią porfolio, landing-page, reprezentacinę, informaciną, verslo, spec. projekto svetainę, el. parduotuvę, blogą. Jos funkcionalas ir turinio valdymo sistema garsėja tuo, kad čia savo nišą ras ir paprastas vartotojas, ir profesionalus dizaineris, ir programuotojas, ir didelė kompanija.
Sistema puiki tuo, kad žmogus, neturintis specifinių žinių ar pakankamo biudžeto specialistų samdymui, vis tiek gali susikurti sau svetainę, kuri atrodys estetiškai, visuose įrenginiuose veiks puikiai, indeksuosis greitai, o valdoma bus patogiai ir paprastai.

Tildoje svetainės gimsta kitaip. Jos surenkamos iš atskirų blokų kaip namas iš plytų (bibliotekoje jų - virš 500, įskaitant dizainerių pamėgtą Zero Block, kuriame galima "nusipiešti" ir animuoti elementus). Blokų dizainą, eilės tvarką galima keisti, todėl visi tinklapiai unikalūs. Net gi tie, kurie sukurti panaudojant nemokamus šablonus - jie visi redaguojami, yra judrūs, neriboja fantazijos ir tarnauja labiau kaip dizainerių sukurti pavyzdžiai, o ne kaip šablonai (templates) plačiąja prasme.

Platformos išbandymui registruokitės per šią nuorodą - taip gausite:

a) 2 savaičių Tilda Personal planą nemokamai (išjungia nemokamo plano apribojimus ir leidžia naudotis pilnu paslaugų paketu bei publikuoti svetainę be nuosavo domeno: Plans and Billing -> Start your two week Tilda Personal plan for free, Activate);

b) dar 1 mėnesį nemokamai po pirmojo paskyros apmokėjimo (mokestis už turinio valdymo sistemą ir hostingą).


Bandykite, klauskite, tobulėkime kartu! smile.gif
Kažkas galbūt atras ir naują specialybę, - procesas smagus, įtraukiantis ir tobulinantis įgūdžius.

Plačiau svetainės bloge.
Atsakyti
tai ką, "verslininkė" karantine? biggrin.gif
kaip jūsų Skyway laikosi? biggrin.gif
Atsakyti