Tik klinikoje „Sveikatos garantas“ išmėginkite pačią karščiausią Lietuvą pasiekusią naujieną – individualias dubens dugno raumenų (DDR) stiprinimo procedūras!

 

Tokio maksimalaus poveikio Jums nesuteiks nė vienas elektromagnetines bangas taikantis gydymo aparatas, įprastai nefokusuotai veikiantis tik paviršinį raumenų sluoksnį.

       ♦ HIFEM(High-Intensity Focused Electromagnetic) terapijos efektyvumas grindžiamas fokusuota elektromagnetine energija, giliu įsiskverbimu ir visų dubens dugno sluoksnių stimuliavimu.

       ♦ Net viena HIFEM sesija iššaukia tūkstančius supramaksimalių dubens raumenų susitraukimų ir ženkliai padidina kraujo tiekimą, kas ypač svarbu raumenų tonuso atkūrimui, nevaisingumo atvejais, erekcijos bei ejakuliacijos gerinimui.

       ♦ Dubens dugno raumenys(DDR) palaiko dubens dugno organus ir vaidina labai svarbų vaidmenį pailginant didžiausią malonumą - vyro orgazmą ejakuliacijos metu.

Klinikoje „Sveikatos garantas“ skiriamos bei atliekamos šios procedūros:

       ● Atliekamas neinvazinis ir neskausmingas prostatos masažas, skiriamas aseptinių prostatitų gydymui. Jo metu net nereikia  nusirengti!

       ● Skiriamos individualios vyrų intymios sveikatos stiprinimo terapijos sesijos.

       ● Procedūra , skirta šlapimo nelaikymo, dažniausiai atsiradusio po prostatos operacijos, gydymui.

       ● Skiriamos sveikatinimo procedūros, gerinančios spermogenezę.

       ● Terapijų sesija, skiriama lėtinio dubens skausmo sindromo (LDSS) gydymui.

       ● Taikomos ligų profilaktikai, dirbantiems sėdimą darbą ar neturintiems reguliarių lytinių santykių.

DDR IR INTYMIOS GEROVĖS SĄRYŠINGUMAS

Dubens dugno raumenys atlieka svarbų vaidmenį seksualinės funkcijos ir vyrų intymios gerovės srityje. Santykis tarp vyrų lytinės ir dubens dugno raumenų funkcijų yra glaudus ir sudėtingas. Norint suprasti sąryšingumą, svarbu žinoti vyrų dubens raumenų anatomiją.

Vyrų dubens dugno raumenys yra sudėtinga trisluoksnė struktūra. Pirmas(vidinis) sluoksnis yra storos raumenų kilpos formos. Antrasis, įtemptas tarp sėdynkaulių, sluoksnis dengia priekinę mažojo dubens pusę, apgaubia šlapimtakį ir kontroliuoja šlapimo pūslės uždarymą. Vyrų prostata yra būtent šiame sluoksnyje. Trečiasis(paviršinis) sluoksnis  turi didžiausią raumenų masę ir atlieka daugiausia funkcijų – nuo normalaus šlapinimosi iki ejakuliacijos kontrolės. Vyrų dubens dugno raumenys koordinuoja intymią sveikatą (kontrakcijas, atsipalaidavimą, aktyvumą ir kt.).

Vyrų dubens dugno raumenų funkcija taip pat yra susijusi su ejakuliacijos koordinavimu. Stiprūs raumens susitraukimai gali prailginti orgazmo malonumą ejakuliacijos metu. Todėl dubens dugno raumenų terapija gali optimizuoti seksualinės kulminacijos eigą, jėgą ir intensyvumą.

Dubens skausmą jaučia daugelis įvairaus amžiaus vyrų. Išties yra ne viena priežastis, dėl kurios jis gali atsirasti. Dažniausiai toks skausmas vadinamas lėtiniu dubens skausmo sindromu(LDSS). Šis skausmas yra vienas iš rodiklių, kad  yra problemų dėl dubens dugno būklės. LDSS yra glaudžiai susijęs su seksualine ir dubens dugno disfunkcija.

 

AR ŽINOTE?

 

VYRAMS APIE HIFEM TECHNOLOGIJŲ TAIKYMĄ

 

Maksimalų savarankišką raumens susitraukimą, pasiekusį didžiausią įtampą,  fiziologiškai išlaikyti yra labai sunku ir tai trunka tik trumpą laiko intervalą. DDR terapijos, taikant HIFEM technologijas, sukeliamos kontrakcijos yra  supramaksimalios, pasiekiančios visus tris dubens dugno raumenų sluoksnius – tiek paviršinius, tiek ir giluminius. HIFEM sukelia supramaksimalius DDR susitraukimus, kurie nepriklauso nuo smegenų funkcijos ir negali būti atlikti savarankiškai.

HIFEM technologijų efektyvumo raktas yra palaipsniui didėjantis fokusuojamų elektromagnetinių laukų intensyvumas ir impulsų dažnis, dėl kurio atsiranda unikalus susitraukimų energingumas. Jau per vieną terapijos sesiją, naudojant HIFEM technologijas, atliekama tūkstančiai  supramaksimalių susitraukimų. Toks poveikis negali būti pasiektas taikant tik bendrą praktiką (pvz.: Kėgelio pratimai) ar silpnesniais, ne tokio maksimalaus intensyvumo bei magnetinio lauko tiek tiksliai nenukreipiančiais ir tik paviršiniai, bet ne giluminiai, veikiančiais gydymo aparatais.

DDR terapija tiesiog tinkamai pakeičia raumenų struktūrą, skatina efektyvų raumenų skaidulų kūrimą, reguliuoja jų  hipertrofiją bei hiperplaziją. Stiprinti ir sustiprinti dubens dugno raumenys, padėję organams grįžti į pirmines anatomines padėtis, vėl pilnai tarnauja, gerina tiek intymiąją, tiek ir viso organizmo sveikatą.

 

TRYS TERAPIJOS, TAIKANT HIFEM, BŪDAI

 

Šlapimo nelaikymo terapija  trunka apie 30 minučių ir susideda iš trijų skirtingų fazių: DDR pabudinimo, stimuliavimo ir atpalaidavimo. Šių fazių kartojimas ir sutelkta bei tinkamai nukreipta elektromagnetinė energija sukelia dubens dugno raumenų stimuliavimą, prisitaikymą ir rekonstrukciją.

Erekcijos gerinimo procedūros trunka apie 30 minučių ir susideda iš dviejų skirtingų fazių, kurių metu  suaktyvinama kraujotaka ir palaipsniui didinamas bei intensyvinamas perinealinis raumenų stimuliavimas. Dėl to dubens dugno srityje gerėja kraujotaka, kas ir lemia intymios sveikatos pagerėjimą.

LDSS terapija trunka apie 20 minučių ir susideda iš trijų skirtingų fazių: skausmo malšinimo, izometrinio dubens dugno atpalaidavimo ir lėto raumenų aktyvavimo, siekiant sustiprinti kraujotaką. Procedūros mažina skausmus, stiprina raumenų tonusą.  

 

 

https://www.sveikato...intymi-sveikata