Įkraunama...
Įkraunama...

KINEZITERAPIJA

Klinikoje „Sveikatos garantas“ paslaugų pasiūla formuojama atsižvelgiant į dažniausiai patiriamas sveikatos problemas, išklausytus pacientų pageidavimus ir lūkesčius. Pastebėjome, jog ypač aktualūs tapo nėščiųjų sveikatinimo bei reabilitacijos aspektai, iškilo ne vienas žindymo specializacijos konsultanto, Kėgelio pratimų metodikos ir kineziterapeuto atsakymų reikalaujantis klausimas. 

Todėl galime džiaugtis, jog klinikoje dirba puiki specialistė, LSMU dėstytoja, akušerė, žindymo konsultantė, kineziterapijos magistrė Ramunė Kreipavičienė, kuri konsultuoja, gydo, atlieka nėščiųjų masažus, rengia sveikatinimo programas, yra aktyvi tiek teoriniame, tiek ir praktikos lauke.

Kineziterapeutė  R. Kreipavičienė padės išmokti taisyklingai aktyvuoti dubens dugno raumenis žmonėms nelaikantiems šlapimo. Ši opi ir jautri problema kamuoja tiek moteris, tiek ir vyrus. Klinikos „Sveikatos garantas" specialistai siūlo ją išspręsti naujausiu ir paveikiausiu aukšto intensyvumo fokusuotos elektromagnetinės terapijos metodu, masažų ir pratimų pagalba, atsisakant intervencijos bei invazijos į jūsų kūną.

https://www.sveikato.../kineziterapija

 

Atsakyti

Laba diena, 

esu LSMU kineziterapijos studijų programos trečio kurso studentė Viktorija Vaidelytė, nuo š.m. rugpjūčio iki 2021m kovo mėnesio Kaune ketinu atlikti bakalauro baigiamojo darbo tyrimą tema “Liemens ir dubens funkcinės būklės kaita esant tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimui moterims po gimdymo”. Šiam tikslui pasiekti ieškau moterų su išsiskyrusiais tiesiaisiais pilvo raumenimis po gimdymo. Todėl kreipiuosi į gimdžiusias bei paskutiniuose nėštumo mėnesiuose esančias moteris, įtariančias išsiskyrusius pilvo raumenis. Siūlau NEMOKAMAS mankštas Kaune 2 kartus per savaitę, trunkančias 6 savaites. Mankštos metu kreipsime dėmesį į taisyklingos laikysenos korekciją, liemens ir dubens stabilumo lavinimą, kvėpavimo pratimus ir kitus korekcinius pratimus, siekiant sumažinti tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimą bei jo sukeltas problemas. Labai kviečiu pasinaudoti galimybe, kuri nieko nekainuoja, kviečiu skirti laiko ir dėmesio savo sveikatai.

Informacija prašau pasidalinti! O jeigu susidomėjote ar nesate tikra dėl išsiskyrusių pilvo raumenų, kreipkitės - papasakosiu, kaip išsiaiškinti 🤗 Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į facebook profilį Viktorija Vaidelytė, el.paštu: vika.vaidelyte@gmail.com arba tel.nr.: +37064359235

Lauksiu! 🤗

Atsakyti