Laba diena,

Džiaugiuosi galėdama užduoti klausimą plastikos chirurgui. 
Vienas mano paakys nuo mažens turi daugiau riebalinio sluoksnio nei kitas. Su amžiumi, jis padidėjo ir paryškėjo, todėl dabar vengiu šypsotis ir juoktis... Man 27 metai ir jau seniai galvoju apie plastinę operaciją. Norėčiau paklausti:

1. Ar darant pjūvį voko viduje ir pašalinus riebalinį sluoksnį, liks paakių odos perteklius?

2. Galbūt tada geriau būtų daryti pjūvį voko išorėje abiems akims ir pašalinti dabar esamą (gal ir ne tokį didelį) odos perteklių ir riebalinius maišelius, užbėgant už akių faktui, kad su amžiumi oda vis tiek raukšlėsis ir bet kuriuo atveju reikės operacijos. Ir tada ateityje kartoti apatinių vokų operaciją kas maždaug 10 metų..?
 
3. Ar apatinio voko pjūvis išorėje tikrai toks jau visiškai nematomas kaip visur rašoma? Galbūt jis nematomas jei apatinis vokas turi naturalių mažyčių raukšlelių? Kaip tada tuo atveju jei oda dar neturi tokių raukšlelių? Internete tokiu operacijų nuotraukose "PO" moterys dažnai pasidariusios makiažą, kur apatinė voko linija nubrėžta kosmetiniu pieštuku arba nuotraukos ne tokios didelės ir kokybiškos, kad būtų galima pamatyti randą taip kaip jis atrodytų dienos šviesoje. 

4. Ar sunku būtų rasti plastikos chirurgą, kuris atliktų tokią operaciją, ty dėl estetinių prežąsčių? Pavyzdžiui, ar jūs imtumėtės tokios operacijos? 

Ačiū jums už atsakymą :)