Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo moterys/panelės gal padės atsakyti, kas su manim netaip :)

Labas Vakaras, kaip supratote iš temos pavadinimo esu 28 metų vyras, kuris vis dar neturi antrosios gyvenimo pusės :) Nesu sėdintis vietoje, visad stengiuosi susipažinti su man patinkančia mergina gatvėje, naktiniam klube, parduotuvėje ar per tinderi ar badoo.. Bet, kaip nieko taip nieko. Nepasakyčiau, kad esu išrankus žmogus panelėms, domina paprastos panelės su kuriomis būtų galima pabendrauti apie bet ką, turėtu savo gyvenimo tikslus, norėtu sukurti gražia šeima ir, kad jos norėtu šalia savęs turėti tikrą vyra kuris visad rūpintusi.

Kad turėtumėte man kažką patarti, tai truputi apie save ir pomėgius - esu aukštas, vidutinio sudėjimo (po karantino rimtai užsimsiu sportu), turiu savo versla, savo būsta, savo automobilį, mėgstu važinėtis dviračiais, vaikščiotis, būti gamtoje, stengiuosi sveikai maitintis, keliauti, sėdėti restoranuose/kavinėse, patinka naktiniai klubai, koncertai ir visokie renginiai, taipogi stengiuosi visad tobulėti savo veikloje :)

Minusai manyje - nemėgstu bendrauti ir kalbėti apie nesamones, kartais tenka prieš mergina kišenėje paieškoti žodžio, neturiu daug draugų, santykiai su tėvais ne patys geriausi, esu gan drovoka asmenybė ir reikia prisiversti kažką daryti, bei negalvoti kas bus blogai jei padarysiu.

Galvojate, atrodo esu gyvenima susitvarkes ir kodėl neturiu panelės? Gal, ji jau būtų mano gyvenime - tiesiog prieš tai nerūpėjo arba viskas per "draugus"... Universiteto laikais buvo panelių kurios kabinosi ant kaklo, bet tiesiog tada man nerūpėjo, per tinderi buvau susipažinęs su viena man patinkančia medike, mes su ja laiką leidome, viskas buvo kaip iš pasakos, bet tada draugai pradėjo sakyti kaip ji atrodo ir t.t., aš norėjau nepalikti draugų, tad išsiskyriau su ja, kaip vėliau pasirodė tai buvo didelė klaida, nes su tais "draugais" jau nebendrauju, o dėl išsiskyrimo po šiai dienai gailiuosi.. Kaip ir minėjau gatvėje, parduotuvėje patinkančia panele bandau užkalbinti, bet dažniausia gaunu arogantiškus atsakymus arba išviso nebendrauja :) Bet aš bandau! Dauguma bendraamžiu naudojasi baddo arba tinderiu - daug like iš ten nesurenku, nes manau nuotraukose esu nefotogeniškas, bet esu ne su viena panele susitikes tai jos man buvo pasakiosios, kad aš gražus, saugiai prie manęs jaučiasi, gražios akys ir su vienu žinomu LT žmogumi palygino :D. Bet su jomis ir nieko nesigaudavo...

Gal Jūs panelės patarsit kas su manim čia ne taip yra :) Ir duosit gerų gyvenimiškų patarimų :)

Pradžiui tiek. Jei reikės nuosekliai atsakysiu į viską :) 

Atsakyti
QUOTE(Dom7 @ 2020 04 22, 20:42)
aš norėjau nepalikti draugų, tad išsiskyriau su ja,

....

Gal Jūs panelės patarsit kas su manim čia ne taip yra smile.gif

Cia ankedotas?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 22, 21:08)
Cia ankedotas?

Kaip taikliai! smile.gif
Atsakyti
Pirma, mesk svorį. Dabar.
Antra, baik mergas kalbinti parduotuvėse, man pvz visada tokie kalbinimai būdavo atgrasūs, pasirodo, ne vien man.
Trečia, baik savęs gailėtis, matyt, tai ir spinduliuoji. Susirask hobi, pradėk gyventi ir mergos pačios atsiras smile.gif
Atsakyti
drovus kalbinantis net parduotuvėse?
nieko sau drovumas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 04 23, 08:13)
Pirma, mesk svorį. Dabar.
Antra, baik mergas kalbinti parduotuvėse, man pvz visada tokie kalbinimai būdavo atgrasūs, pasirodo, ne vien man.
Trečia, baik savęs gailėtis, matyt, tai ir spinduliuoji. Susirask hobi, pradėk gyventi ir mergos pačios atsiras smile.gif

Prir ko cia svoris? Gi nerase, kad nutukes.
Ar jau vidutinio sudejimo zmonems be sansu antra puse susirasti?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 23, 08:08)
Prir ko cia svoris? Gi nerase, kad nutukes.
Ar jau vidutinio sudejimo zmonems be sansu antra puse susirasti?

Kai vyras sako, akd jis-vidutinio sudėjimo, paprastai tai reiškia, kad jis storas.
Galima susirast, aišku, BET neretai tokie vyrai įsivaizduoja, kad yra lieknesni nei yra iš tikrųjų ir ieško gazelių, mat tokio pat sudėjimo moterys jiems...negražios. Žinoma, tai nėra apibendrinimas visiems, bet dažnai taip būna smile.gif
Atsakyti

Gal Jūs panelės patarsit kas su manim čia ne taip yra :) Ir duosit gerų gyvenimiškų patarimų :)

Geriausiai tokius reikalus, kaip ir visas kitas sritis, siame forume ismano viena dalyve. Ji yra lutuke123. Tikrai dalina visada gerus patarimus. Taigi palauk, kasdien mazdaug apie 11 val. ji ateina i foruma. Ir iki vakaro dalina paratimus. Kantrybes ir ji tikrai pades.  :4u:  Visos kitos tai siaip sau tokios su patarimais.  :D 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 04 23, 09:25)
Kai vyras sako, akd jis-vidutinio sudėjimo, paprastai tai reiškia, kad jis storas.
Galima susirast, aišku, BET neretai tokie vyrai įsivaizduoja, kad yra lieknesni nei yra iš tikrųjų ir ieško gazelių, mat tokio pat sudėjimo moterys jiems...negražios. Žinoma, tai nėra apibendrinimas visiems, bet dažnai taip būna smile.gif

Nu nebutinai. Man atrodo, tai reiskia, kad be raumenu gal tiesiog. Net moterys ta vidutini sudejima supranta gana skirtingai.
Bet va pana paliko del isvaizdos. Ir siaip poste daug apie isvaizda. Ir tai labiau rodo, kad ne isvaizdoj, o tarp ausu didesne beda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 23, 09:26)
Nu nebutinai. Man atrodo, tai reiskia, kad be raumenu gal tiesiog. Net moterys ta vidutini sudejima supranta gana skirtingai.
Bet va pana paliko del isvaizdos. Ir siaip poste daug apie isvaizda. Ir tai labiau rodo, kad ne isvaizdoj, o tarp ausu didesne beda. smile.gif

Visaip gai būti. Bet kažkodėl manau, kad nė viena jam nedrįso pasakyti, kad jis per storas,,,O gal apsileidęs? Nematant sunku pasakyt,
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2020 04 23, 09:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dom7" data-cid="72649549" data-time="1587577362"><div><p></p><p>Gal Jūs panelės patarsit kas su manim čia ne taip yra smile.gif Ir duosit gerų gyvenimiškų patarimų smile.gif</p><p></p></div></blockquote><p>Geriausiai tokius reikalus, kaip ir visas kitas sritis, siame forume ismano viena dalyve. Ji yra lutuke123. Tikrai dalina visada gerus patarimus. Taigi palauk, kasdien mazdaug apie 11 val. ji ateina i foruma. Ir iki vakaro dalina paratimus. Kantrybes ir ji tikrai pades.  4u.gif  Visos kitos tai siaip sau tokios su patarimais.  biggrin.gif </p>

😂😂😂
Papildyta:
QUOTE(Dom7 @ 2020 04 22, 19:42)

<p>Kad turėtumėte man kažką patarti, tai truputi apie save ir pomėgius - esu aukštas, vidutinio sudėjimo (po karantino rimtai užsimsiu sportu), turiu savo versla, savo būsta, savo automobilį, mėgstu važinėtis dviračiais, vaikščiotis, būti gamtoje, stengiuosi sveikai maitintis, keliauti, sėdėti restoranuose/kavinėse, patinka naktiniai klubai, koncertai ir visokie renginiai, taipogi stengiuosi visad tobulėti savo veikloje smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Minusai manyje - nemėgstu bendrauti ir kalbėti apie nesamones,

Nezinau kaip paaiskinti, bet va sitie sakiniai kazkodel man atmustu nora pazindintis. Jei pradzioj bendravimo su mergina save taip pristato, tai nenuostabu ko visos arogantiskos.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 04 23, 09:31)
Visaip gai būti. Bet kažkodėl manau, kad nė viena jam nedrįso pasakyti, kad jis per storas,,,O gal apsileidęs? Nematant sunku pasakyt,

Ne lengviau paklaust tiesiai sviesiai " ar tu storas"? biggrin.gif

Bet kad ir butu storas, tai cia nera minusas, jei protingas vaikinas butu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 23, 10:03)
😂😂😂
Papildyta:

Nezinau kaip paaiskinti, bet va sitie sakiniai kazkodel man atmustu nora pazindintis. Jei pradzioj bendravimo su mergina save taip pristato, tai nenuostabu ko visos arogantiskos.
Papildyta:

Ne lengviau paklaust tiesiai sviesiai " ar tu storas"? biggrin.gif

Bet kad ir butu storas, tai cia nera minusas, jei protingas vaikinas butu.

Gali būti proto bokštas, niekada nepažiūrėčiau į storą ar apvalų vyrą. Tiesiog, kiekvienam savo...
Atsakyti