Įkraunama...
Įkraunama...

Karantinas ir smurtas

Labas,

 

Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad dėl karantino padaugėjo smurto namuose atvejų. Kaip jūs laikotės? Ar teko susidurti su smurtaujančiais vyrais, ar pastebėjote kad karantino metu į blogą ėmė kisti jų elgsena ir emocijos? Kaip su tuo tvarkotės? Būtų labai įdomu išgirsti jūsų nuomonę nesvarbu čia, ar privačia žinute...

Atsakyti
Niekas nepakito.
Atsakyti
kodėl tik vyrais? o moterys ką, šventosios?
Atsakyti

Jūs teisi, tikrai nebutinai,

Vokietijoje jau įsteigė specialią liniją nuo seksualinio ir psichologinio smurto namuose nukentėjusiems vyrams.

Atsakyti
tai labai keista, jei taip nutinka tarp jaunesnių porų. Nes senesnius suprantu, dauguma dar tuokėsi nepagyvenę kartu, kad kas nors ten suvedė, supiršo. Su asocialiais aišku viskas, pas juos neturėjo kas nors pakisti. O visi likusieji? Tai kodėl jie šeima patapo, jei jiems negera kartu? Absurdas kažkoks. Aš tai pvz. negaliu atsidžiaugti karantinu ir laiku su savo žmogumi.
Atsakyti
Niekas nepasikeite pas mus.
Butu gal sunkiau, jiegu isvis tektu but namie uzdarytiems, bet daug gamtoj bunam, ir kartu visi, ir atskirai po viena iseinam. Mes tokie, kad reikia pabuti su savim kiekvienam, tai sito turim
Bet daug laiko namie, tas smagu,kad daugiau veiklos kartuu.
Atsakyti
cia kaip is to anekdoto? "Atjunge interneta, pabendravau su zmona, pasirodo nieko tokia visai moteris" biggrin.gif

O kaip tie zmones iki siol gyveno?Nezinau pas mus, tai niekas nepasikeite, tik as maziau pavargstu, nes is namu dirbu.
Atsakyti

Augustiną skriaudžia vyras, kad susirūpinote kitais vyrais? :hmm: jeigu prieš karantiną buvo normalus, tai kas dabar turėjo pasikeisti?

Atsakyti

Ne:D Tiesa sakant be šiokios tokios melancholijos apraiškų mėgaujuosi karantinu ir vienatve. Tiesiog pavaršius statistiką susidaro įspūdis, kad šoktelėjo smurtas todėl ir nusprendžiau paklausinėti gal kam teko su tuo susidurti. Labai džiugu girdėti, kad daugelis, regis, net atvirkščiai suartėjo!

Atsakyti
Manau tokios krizes tik paaistrina esamas bedas, jei ju jau buvo, bet nesukuria nauju. Zinoma, jei pas zmones pinigu trukumas, prarandami darbai ar verslai, gali pasunketi problemos, turetu buti svieciama kur gauti psichologine pagalba zmonem siu sunkiu kai kam metu.
Musu darbe duoti telefonai, kur galima gauti nemokama counculing pvz, jei rpireiktu, nuolat kreipiamas demesys i mental health, daromos net virtualios pertraukeles kavos.
nes jus tikrai teisus siu ometu tirkai gali padaugeti psichologiniu probelmu zmonem, kuriso gali isivystyti i smurta pries kitus ar save... Jau vein tai, kad padaugejo isgerimai zmoniu daug ka sako..
Atsakyti

Monteverte, 23 Bal 2020 - 14:36, parašė: tai labai keista, jei taip nutinka tarp jaunesnių porų. Nes senesnius suprantu, dauguma dar tuokėsi nepagyvenę kartu, kad kas nors ten suvedė, supiršo. Su asocialiais aišku viskas, pas juos neturėjo kas nors pakisti. O visi likusieji? Tai kodėl jie šeima patapo, jei jiems negera kartu? Absurdas kažkoks. Aš tai pvz. negaliu atsidžiaugti karantinu ir laiku su savo žmogumi.
Na tarybiniais laikaos tuokėsi iš meilės.nieks nepiršdavo.susipažindavo šokiuose,darbuose,gatvėse ar studentų bendrabučiuise.o jei dar anksčiau,tai arba jų nebėra arba jau nėr jėgų smurtui..😁
Atsakyti

Anksčiau kai tuokdavosi, gal daugiau galvojo kaip reiks gyventi, šeimą išlaikyti, o dabar juk dažnai sako "jei ką juk galima išsiskirti". Gal užtai ir nesistengia taikstytis. Kartais iš menkiausio susižodžiavimo gali didelis konfliktas kilti, jei laiku nesustosi.

Atsakyti