Sveikos merginos ir moterys,

 

Ieškojau daug informacijos apie tokį atvejį kaip savo, bet randu tik daug panašių. Galbūt kažką praleidau ir galėsite nukreipti tinkama linkme  :4u:

 

Lygiai 15 savaičių nubėgo vaisiaus vandenys. O trumpa istorija iki to laiko yra tokia: dvi dienos prieš tai buvau benualpstanti, sąmonės nepraradau, bet keletą minučių akyse buvo visiška tamsa ir išmušo karštis. Į gydytoją nesikreipiau. Tą pačią dieną turėjau lytinius santykius. Sekančią dieną pastebėjau labai labai didelį išskyrų pagausėjimą ir spalvos pakitimą, išskyros buvo žalsvos spalvos. Sulaukiau sekančios dienos, situacija pasikeitė tik tiek, kad išskyrų spalva iš žalsvos patapo ryškiau geltona, jaučiau nedidelį pilvo maudimą. Paskambinau savo ginekologei, liepė atvykti apžiūrai. Buvo paimtas šlapimo tyrimas, kraujo tyrimas. Apžiūrėjo ant „lėktuvo“ ir pasakė, jog tai dar pagydoma. Sulašino lašalinę ir prieš paleidžiant namo pranešė jog šlapime rado bakteriją/infekciją (tiksliai nebeprisimenu). Išrašė žvakučių, šlapimą valančių tablečių ir išleido namo. Po maždaug pusvalandžio pajutau labai didelį šlapumą. Galvojau taip yra normalu po sulašintos lašalinės, tačiau kiekis buvo nerealus. Per kelias minutes pakeičiau kelis paketus ir popierius, jausmas kaip apsišlapinus. Paskambinau gydytojai, nedelsiant liepė atvykti atgal. Atvykus buvo pranešta, kad nubėgo vaisiaus vandenys ir reikės skatinti persileidimą jeigu per naktį jis man neįvyks pačiai. Per naktį niekas nepajudėjo, ryte patikrinus išskyras jos jau buvo pasidariusios pūlingos. Įdėjo tabletę ar kažką panašaus į makštį. Po keletos valandų išgėriau dvi tabletes skatinančias persileidimą, joms nepadėjus po keletos valandų dar dvi. Ne už ilgo prasidėjo spazmai ir pilvo skausmai. Pradėjo vertis gimdos kaklelis ir prasidėjo persleidimas. Gydytoja minkė pilvą ir bandė padėti persileisti, tačiau vaisiaus galva užstrigo kaklelyje ir buvo nuspręsta operuoti. Operacinėje belaukiant anesteziologų abortavausi pati. Vėliau vakumo pagalba buvo išvalyta gimda.

 

Dabar yra 6 diena po persileidimo (jeigu jį taip dabar galima vadinti). Nieko neskauda, vis dar negausiai kraujuoju. Pirmadienį einu duoti kraują tyrimams dėl buvusios infekcijos. Negaliu pasakyti nei jos pavadinimo nei iš kur kilo, per visą stresą, ašaras, baimę liko labai daug nepaklaustų klausimų, todėl labai laukiu vizito pas gydytoją.

 

Širdis atrodo suplyšusi į milijonus gabalų, skausmas didžiulis, vienintelis dalykas kuris gelbėja ir sukelia šypseną bei viltį yra tas, jog galbūt nereikės laukti 6 mėnesius ir galėsiu vėl pastoti anksčiau. Žinoma greitis čia nerodiklis, manau reikės atlikti keletą tyrimų ir įsitikinti ar viskas gerai, tačiau noriu ir to laukiu beprotiškai, vien idėja apie pasiruošimą jau suteiks vilties vėl žinoti, jog galbūt artėja ta diena  :nestuke

 

Galbūt yra daugiau susidūrusiu su vandenų nutekėjimu panašiu metu ir kaip sekėsi pastoti vėliau? Kada? Kokius tyrimus atlikote? Gal šiaip kokios naudingos informacijos šia tema turite pasidalinti  :4u: