Sveikos, kol kas mažai kas kalba apie CBD aliejų ir jo nauda, mažai kas dalinasi savo patirtimi, ir tai yra apgailėtina! Juk dar daug žmonių net nėra girdėja apie jo naudą žmogui, nežino kad jis gali padėti sergant tokiomis "nepagydomis " ligomis kaip autizmas,vėžys,alzhaimeris, epilepsija ir t.t. Jis gali jums padėti su nervų, imuninės sistemos stiprinimu, aknę. KVIEČIU PASIDALINTI savo patirtimi ir padėti vienas kitam! Mano patirtis su CBD yra neįtiketina. Mano mama turejo labai daug problemų su sveikata. Dėl besaikio ir ilgalaiko alkoholio vartojimo + 2 kart buvo krutinės vėžys ir žinoma paliko savo pasėkmes. Ir psichologinė būsena buvo bloga. Nemiga. Kepenų veikla buvo sutrikusi. Neuropatija buvo pripažinta – gulėjo kaip daržovė. Daktarai sakė liko 2,3 mėn. ir kad yra nebegydoma. Iš nevilties, nelabai tikėdama jo nauda, nupirkau Šveicariško CBD aliejaus. Ir buvau nustebusi poveikiu. Ji atsigavo ir protauja, ir gerai miega, ir būklė ryškiai pasitaisė. Gerti kol kas nebenori. Rekomenduoju 100%👌 Džiaugiuosi, kad tai atsirado.

Jeigu norite artimiau susipažinti su CBD aliejumi,

Daug informacijos soc tinkluose pateikia: Kanapių Industrija

arba jų tinklaraštyje www.Kanapescbd.lt

90668553_116580269969146_531308744668086