Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 07, 14:21)
Plaukiau Buka su exe guminemis 1982 metais. Po kurio laiko lyg ten buvo uzdraude plaukiot.
Nzn kaip jus ten taip mazai nuplauket...
Mes pradejom Utenio ezere o nuplaukem iki Vilniaus.
Tada automobilio neturejom. Tai nuvaziavom autobusu iki Utenos. Ten paemem taksi iki Utenio ezero. O Vilniuje islipom Neries krante, i trulika ir i gelezinkelio stoti.
Ten geriausias marsrutas buvo tuo metu.
Sroves upelis man padare didesni ispudi. Cia jau zemiau Ginuciu maluno.

Po to dar karta nuo Ginuciu maluno plaukiau burine - gumine su vaikais, o exe su automobiliu nuvaziavo paimti kur Sarkuvos ezeras baigias.

Praeitais metais praplaukiau nuo ginuciu su elektriniu motoru su MB

gaila, kad neparašai šio savo posto į Baidarių temą, daug žmonių tau padėkotų, nes vis kartas nuo karto klausinėja maršrutų
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 15:21)
As galiu cituoti, as galiu austi, megsti ir adyti, o ko jus reaguojatbigsmile.gif

čia geras biggrin.gif o aš virves pinti mėgstu. Matei kaip kvailiukės kai kurios užkibo? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 07 07, 16:25)
Ka tu cia vargsti. Jis gi kaip ožys -  vistiek galva daužys i vienus vartus

cambalai Ožiai juk labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 07 07, 16:20)
Nupirkau, nes jam priklause buto dalis, kuriame dabar gyvenu.
Nupirkau šalia savęs, per 10-15min kelio pesciomis, kad mažam vaikui būtu patogu, abu tevai vietoj ir rajone.
Sūnus vienas, tai jam ir užrašys. Dievina savo sūnu.
Dar detaliu reikia? rolleyes.gif  brunette.gif

Galėjai iškart ant sūnaus užrašyt. Nežinai, kas vyrui sušvies dar. cool.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 17:14)
Kur lendu, jau salia taves gal? buuu fear.gif
Tau cia gyvas bendravimas?  fool.gif
su tokiom debilem kaip jus kelios, nei per 100metru nenoreciau atsirasti  biggrin.gif

kas pas tave per neigalumas, kad nemoki susivaldyti nuo rasymo man, nuo mano zinuciu skaitymo? gal padeti kaip?  doctor.gif
Papildyta:

tai ko verkiat paskui? ?? su proteliu kas ne taip, kad nepasiprendziat blogai jum, kad cia  rasau ar gerai lotuliukas.gif

Bet ziuriu kaip tu man pavydi, kad as dirbu visgi ar ne? lotuliukas.gif taip ir neradai darbo? jau kiek metu pirmink nedirbi?
Papildyta:

Mano parasytu cia zinuciu 90 porc darbo metu, o tavo?? kada tau laisvalaikis, kada su saviskiu pabuni? kada su dukra, nei iseiginiu, nei atostogu, nuolat cia nuo ryto iki vakaro lotuliukas.gif man tai kai laisvalaikis, tai laisvalaikis, as bunu su seima, ne su telefonu rankoje, kaip aimeja, kuri baisisi, kad jei kur su vyru eini, palieki tel namie, juk toks ilgas sarasas zmoniu skambineja, zinutes siuncia.. tu irgi taip pat, kaip matau  unsure.gif
Papildyta:

blink.gif
iki mano kiemo kaime geresnis kelias...

Tikra karpa tu
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 07 07, 17:35)
Tai nei barščių išverdi, nei pačiulpi? Nu ir boba, kas su tokia gali būt?

Na, ne tavo mados, as gyvenu 2020 metuose ir tau linkiu is viduramziu isbristi.
ps del darbo nu nepavydek taip..
o tai tavo vaikai jauciu tave tik pazaliavuse nuo pykcio mato, isterikujnacia ir keiskmais beisplustancia, uzjauciu vaikus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 19:53)
o tai tavo vaikai jauciu tave tik pazaliavuse nuo  pykcio mato, isterikujnacia ir keiskmais beisplustancia, uzjauciu vaikus. unsure.gif

Moterys 2020uose dėl vyrų ne barščius verda, o testosteroną libido didint geria, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 07, 19:57)
Moterys 2020uose dėl vyrų ne barščius verda, o testosteroną libido didint geria, ane? biggrin.gif

gero tau irgi vakaro bek barscius virti , hormonu pagerti, kad tik nepastotum ir padrocinti nepamirks ir tiesa paciulpti dar butiniausiai 4u.gif is to kaip surpantu jusu diena ir susideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 20:07)
gero tau irgi vakaro bek barscius virti , hormonu pagerti, kad tik nepastotum ir padrocinti nepamirks ir tiesa paciulpti dar butiniausiai  4u.gif is to kaip surpantu jusu diena ir susideda  biggrin.gif

Nepavydek, ji bent gyvena, pilnaja ta zodzio prasme, o tamsta tik imituoji, isikibusi i kompa, nes klaviatura tamtos tikras gyvenimas, kur nei barsciu virti reik, nei vaiku priziuret, nei darbe dirbti, nei su vyru myletis ir t.t.. Na, o kai zmones myli vienas kita, kodel gi ne apdovanoti demesiu ir mylimu zmoniu intymias kuno vietas. Nematau tame nieko blogo, jei abiem tai teikia malonuma.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 07 07, 19:53)
o tai tavo vaikai jauciu tave tik pazaliavuse nuo  pykcio mato, isterikujnacia ir keiskmais beisplustancia, uzjauciu vaikus. unsure.gif

Nu ko tau debile pavydėt? To, kad esi psichodinočka, kurios visi vengia kaip maro? Bitė darbininkė paklodžių audėja😂
Tai sakai 2020 metais bobos šeimai negamina maisto? Kaip tu pati su kiekviena savo tryda pati sau šaudai į kojas, nu tokia debilė, kad nx😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 07 liepos 2020 - 20:41
Na ka, idomuc su issigimusia ubunte apsisiko
Vilniuj N T yra zenkliai pigesnis nei Maskvoj.
?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 07 07, 17:41)
gaila, kad neparašai šio savo posto į Baidarių temą, daug žmonių tau padėkotų, nes vis kartas nuo karto klausinėja maršrutų

Breznevo laikais dirbau radijo gamykloje. Ziuriu pas bendradarbi tokia knygute
Vandens turistu keliai

Pavarciau - pasaka.... viskas aprasyta tik sesk ir plauk.
Sako Laisves alejoje, knygyne prie Soboro yra. Nuejau - akurat yra.

Dabar ne tas, ne tas
Atsakyti