Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 15:19)
Kas 'ne'? Neišpašalvonino? Šunė pati pasiprašė išvežama i kazkoki kaimiūkštį pas svetimus zmones?
Papildyta:

Ir kodel niekas tavimi cia netiki, nežinai?

O ka cia reiskia? Cia kaip tu savo suni davei vedziit savo senai, vos paeinanciai ir bligai matanciai mamai, kuri nemate ka suo prarijo?

Cia tik tu ir lutuke gali patiket. Smagu tave patrolint biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 17:49)
Kaži kokius svetimus? Nerašė? biggrin.gif
Papildyta:
Aaa, jau kita istorija biggrin.gif

Man idomu kokios istorijos pagridnu Burba tai raso, siaip is oro susigalvojo ar tu rimtai kazka panasaus rasei, ji ne taip suprato? nezadejai kaciu isigyti madingu? Temos istrintos dabar jau ka nori gali rasyti smile.gif

Na ne kita ji nuo pat pradziu raso, kad savo sena suni kazkam isvezei i kaima, nes norejai veisliniu kaciu. nepastebejau, kad Burba butu linkusi kazka jau cia tiek kurti kaip cambala....
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:05)
Zinom, matem kaip viena sm per naujus sedejai 4u.gif .

nepatikesi, bet tavo drauges teletabes irgi per naujaka cia sedi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 15:22)
a, jau ir daktaras apgintas? ir dar naują dalyką pasirinkai? Smagu už tave biggrin.gif

Naujo ne. Senas - tavo nervu tampymo 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 15:20)
taip musu giminaiciam suo buvo nuvestas, juk rasiau pamirsai vel?  biggrin.gif Ir matai musu suo buvo jaunutis, ne senas kaip Monterkistos, tai labai greit apsiprato naujoj vietoj  mirksiukas.gif

Alkoholike, pamirsai ka vapejai kai mes su bobute tave skalbem. Vapejai kad tavo alkoholikas atidave kazkokiem kaimynam.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 15:23)
gerai dar kad žvakių nepridegei savo išdvėsėliui biggrin.gif

Tu savo nugaisusiai jorkei degi zvakes?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:09)
O ka cia reiskia? Cia kaip tu savo suni davei vedziit savo senai, vos paeinanciai ir bligai matanciai mamai, kuri nemate ka suo prarijo?

Cia tik tu ir lutuke gali patiket. Smagu tave patrolint biggrin.gif .

o kas blogai senam zmogui su sunim vaikscioti? blink.gif abiem i nauda ir suo prasivaiskcioja ir tas zmogus. Ka jei jau senas viskas nurasytas? surpasciau butu koks jusu, ziaurumo primokytas vilksunis, kur ten jegos reikia sulaikyti, jei ant ko pultu, o jei nedidelis eilinis suniukas , kur bedos?
nezinau kas atsitiko, kad Burbos suo mire, tu aisku viska zinai, bet tai kaltinti dabar Burba, jos mama, jei ir nusinuodijo, tai gal tuos zmones kaltinit, kurie nuodus meto, nemanai? matyt ir suo senas buvo, kad pats neuzuode, ka valgo, na liudna tragedija, ko tu is to nuolat saipaisi? blink.gif

Nematau pagridno netiketi Burbancia, ji man nemelavo, neprikure kazkokiu pasaku apie mane, nepriimu u zgyrna piniga kai kuriuos pasisvaiciojimus,visos cia prirasom perliuku,bet cia jusu teletabiu nuolatinis darbas, jumis nei nei zodziu negalim atiketi. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:19)
Papildyta:
Alkoholike, pamirsai ka vapejai kai mes su bobute tave skalbem. Vapejai kad tavo alkoholikas atidave kazkokiem kaimynam.
Papildyta:

jo jo jau dabar kaimynam, kam dar bus po dienos? lotuliukas.gif nuo pat pradzios sakiau,ka dgiminaiciam, geriem zmonem , kruie gyveno panasiai tokioj aplinkoj kaip ir mes, kaime mirksiukas.gif
nu va ir kas gali tavim paskui tiketi, dar ir bobute itraukei i savo nesamones, draugiu ieskai doh.gif

nu kai pis kapu grizai ir vel i savo vemalus, nei siek tiek ramybes neturi dusioje?

ko tau taip vaidenasi, kad tu kazkieno cia emocijas veiki, kazka nervini?ant tiek nera ka veikt gyvenime?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:00)

Bet kokiu atveju tai asocialus elgesys. Ir žinau dėl ko taip padarei. Pistis tau trukdė kas naktį, nes senam šuniui reikalinga slauga, reikia prie jo keltis naktimis.

O taip, prie seno ligoto suns ikalinga keltis nakti - kad sikt isvest, kad po savim nedarytu.
Tu gi nesikelei, risai sena, ligota sune lovoje, dare vargse po savim...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 18:14)
Man idomu kokios istorijos pagridnu Burba tai raso, siaip is oro susigalvojo ar tu rimtai kazka panasaus rasei, ji ne taip suprato? nezadejai kaciu isigyti  madingu? Temos istrintos dabar jau ka nori gali rasyti smile.gif

Na ne kita ji nuo pat pradziu raso, kad savo sena suni kazkam isvezei i kaima, nes norejai veisliniu kaciu. nepastebejau, kad Burba butu linkusi kazka jau cia tiek kurti kaip cambala....
Papildyta:

Kas yra madingos katės? biggrin.gif
Kaimo nėra. Šuo būdavo pas uošvį kai atostogaudavom, nes nesiveždavom, kaip Burbė, kartu, plius kai kraustėmės. Tai va tada būdavo su uošviu. Dar kai svečių sulaukdavom su nakvyne, bet tai buvo du sykius keliom dienom. Būū kaip baišu biggrin.gif
Žaviuosi Burba, kad skraidinosi savo šunį net į Seišelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 17:53)

Скатертью дорожка сказала мандавошка

Tu mandavoska? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:05)
Zinom, matem kaip viena sm per naujus sedejai 4u.gif .

kam nauji, kam px ant jų. Man nauji kovo 1 dieną biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 18:14)
Man idomu kokios istorijos pagridnu Burba tai raso, siaip is oro susigalvojo ar tu rimtai kazka panasaus rasei, ji ne taip suprato? nezadejai kaciu isigyti  madingu? Temos istrintos dabar jau ka nori gali rasyti smile.gif

Papildyta:

aš mačiau tą temą kur Burba UMD jai rašė ir plakė ją už tai. Jei tai būtų nesąmonė, jinai netylėtų, reaguotų, sakytų ką čia nusišneki Burba ir pan. Nes jos ten visos nesipyko, bendravo, tik Burba jau nemėgo Montekristos už šunį ir mylimukę pysliukę paauklėdavo. Tai jei tai būtų buvusi netiesa, Montekrista tikrai netylėtų, o tylėjo suraukus dupą. Dabar jau tipo netyli, kai tikisi, kad niekas tų temų neras, o tada tylėjo? Ir visos kitos tylėjo tenais narės? Jos gi būtų užsipuolę Burbę, kad ji nsuišneka, sakytų kokį šunį ar pan. Bet niekas Burbės neužsipuolė. Vadiansi tai TIESA
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:22)

Žaviuosi Burba, kad skraidinosi savo šunį net  į Seišelius  4u.gif

Gal tos, kurios jai neikandamos, nes veislines?
Argi nematai kad apgailetinai bando kopijuot burba, nors taip kvailai atrodo🤣.

Tokioj prabangoj gyveno, visur skraide ir numete senam, sunkiai paeinanciam ir blogai matanciam mamukui vedziot... Besmegene stora kerepla burba.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:19)

nu tai tik patvirtinai, kad turi Smegenų krušimo bakalaurą, o magistro taip ir neapgynei, ot liurba biggrin.gif

o kas sakė, kad mane nugaišęs? čia tu saviškį paliegėlį šildai biggrin.gif maitintk daugiau. Pati kaulas ir šunį nubadinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:28)
kam nauji, kam px ant jų. Man nauji kovo 1 dieną biggrin.gif

Tai kai tau px, o tavo memei ne, tai jis ir paliko tave viena, o pats su normalia moterimi svente.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:22)
O taip, prie seno ligoto suns ikalinga keltis nakti - kad sikt isvest, kad po savim nedarytu.
Tu gi nesikelei, risai sena, ligota sune lovoje, dare vargse po savim...

tam ir prisirišau, kad išgirst, debile. Aš gerai miegu, negirdžiu kai vaikšto šunys naktimis po kambarį, plius dar tais laiais kiliminės dangos madoje buvo, tai jokios pėdutės garsų nekėlė
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:22)
Kaimo nėra. Šuo būdavo pas uošvį kai atostogaudavom, nes nesiveždavom, kaip Burbė, kartu, plius kai kraustėmės. Tai va tada būdavo su uošviu. Dar kai svečių sulaukdavom su nakvyne, bet tai buvo du sykius keliom dienom. Būū kaip baišu biggrin.gif
Žaviuosi Burba, kad skraidinosi savo šunį net  į Seišelius  4u.gif

nafik šuo, jei su juo neatostogauti? mano šuo atostogų daugiau nori nei aš, jiems labai patinka keliaut. Maniškis galėtų kas dieną naujame name gyventi
Matosi kaip 'mylėjai'
Atsakyti