Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:30)

o kas sakė, kad mane nugaišęs? čia tu saviškį paliegėlį šildai biggrin.gif maitintk daugiau. Pati kaulas ir šunį nubadinai biggrin.gif

Pati issidavei. Ne viena karta.
Jo, dar suniui tokiu karsto vandens pripalamu pusliu( grelku) pripilu.
Boze boze, kokios debiles, patikejo kad suni lauke sildau🤣🤣🤣.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:31)
Tai kai tau px, o tavo memei ne, tai jis ir paliko tave viena, o pats su normalia moterimi svente.

kaip tu permatei aš viena ar su kuo nors? biggrin.gif skraidai visatoje? Gražiai elkis, o tai nukentėsi nuo elfų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:35)

kame? įkelk įrodymus, debile
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:28)
Gal tos, kurios jai neikandamos, nes veislines?
Argi nematai kad apgailetinai bando kopijuot burba, nors taip kvailai atrodo🤣.

Tokioj prabangoj gyveno, visur skraide ir numete senam, sunkiai paeinanciam ir blogai matanciam mamukui vedziot... Besmegene stora kerepla burba.

Skraidinosi kartu, nes kaipgi šunį paliktų???? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 18:22)

Nematau pagridno netiketi Burbancia, ji man nemelavo,

Tai tu tikek
Ar kas tau draudzia? Tu gi jos sliure. O ji juokiasi is taves.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:37)
Skraidinosi kartu, nes kaipgi šunį paliktų???? biggrin.gif  biggrin.gif

ir vėl tik patvirtinai, kad lengvai savąjį bet kam numestum.
Kaip tave lengva pagauti pasidarė, anksčiau būdavai gudresnė, įdomu būdavo su tavim pasikapoti, o dabar gryna cambalinė biggrin.gif Su kuo sutapsi - tuo tapsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:37)
kaip tu permatei aš viena ar su kuo nors? biggrin.gif skraidai visatoje? Gražiai elkis, o tai nukentėsi nuo elfų biggrin.gif
Papildyta:

kame? įkelk įrodymus, debile

Buuu...👻👽👻
Jau ikelus kitoj temoj buvau. Vienu nicu tiek metu, kitu niku kitaip. Nu aisku - jorke - dankane maklaude, matanti Lenkijos kalnuose suduzusio lektuvo zmoniu sielas rolleyes.gif .
Atsakyti
o dabar rebusas debilėms. Kokio velnio reiktų Burbai Už miegamojo durų kabinėtis prie Montekristos apie šunį, jei tai būtų netiesa? Ten net nebuvo temos apie šunis. Kabinėtųsi prie jos diedo birkos tada, prie ko čia šuo? Niekas nevyksta šiaip sau.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:42)
Buuu...👻👽👻
Jau ikelus kitoj temoj buvau. Vienu nicu tiek metu, kitu niku kitaip. Nu aisku - jorke - dankane maklaude, matanti Lenkijos kalnuose suduzusio lektuvo zmoniu sielas rolleyes.gif .

tu įkėlėi savo perdarytą žinutę, debile. Įkelk originalią nuorodą ir prisiek savo vyro mirtim, kad rašiau, kad mano šuniui 5 metai 2008.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:42)
o dabar rebusas debilėms. Kokio velnio reiktų Burbai Už miegamojo durų kabinėtis prie Montekristos apie šunį, jei tai būtų netiesa? Ten net nebuvo temos apie šunis. Kabinėtųsi prie jos diedo birkos tada, prie ko čia šuo? Niekas nevyksta šiaip sau.

Of koz, kai tik pasakiau, kad karalius nuogas, kad ji iš visų temų išmetama, prasidėjo biggrin.gif o man smagu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 19:22)
Kas yra madingos katės? biggrin.gif
Kaimo nėra. Šuo būdavo pas uošvį kai atostogaudavom, nes nesiveždavom, kaip Burbė, kartu, plius kai kraustėmės. Tai va tada būdavo su uošviu. Dar kai svečių sulaukdavom su nakvyne, bet tai buvo du sykius keliom dienom. Būū kaip baišu biggrin.gif
Žaviuosi Burba, kad skraidinosi savo šunį net  į Seišelius  4u.gif

jau klausei, jau keliau straispni, atmintelei ne kas? bigsmile.gif kas ten kele straipnsi , lyg milimuke, kad atmintis prasteja nuo per mazai sekso lotuliukas.gif

Matai tu jau sioje zinuteje meluoji apie Burba, ji sake, kad neskraidino, na tai kaip as galiu tiketi, kad kitko nemeluoji, kiek nuolat apie mane meluoji biggrin.gif . Juo labiau kai vartaisi del kaciu ir ale nezinai ka reiskia madingas gyvunas, tas kaimo nera irgi zinai itartinas labai pareiskimas, yra kaimas Lietuvoje... atleiks, nekeli pasitikejimo... 4u.gif

na lai bus cia tavo sazinei ta visa istorija, vis tiek tu pati zinai, kaip kas buvo geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:34)
tam ir prisirišau, kad išgirst, debile. Aš gerai miegu, negirdžiu kai vaikšto šunys naktimis po kambarį, plius dar tais laiais kiliminės dangos madoje buvo, tai jokios pėdutės garsų nekėlė

Kad Vicioke rasei, jog risai, nes nenorejai kad ant grindu siktu ir myztu. Ikelt pakartotinai?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:39)
ir vėl tik patvirtinai, kad lengvai savąjį bet kam numestum.
Kaip tave lengva pagauti pasidarė, anksčiau būdavai gudresnė, įdomu būdavo su tavim pasikapoti, o dabar gryna cambalinė biggrin.gif Su kuo sutapsi - tuo tapsi 4u.gif

Nu ne visų gi santykiai su artimaisiais yra tokie kaip tavo 4u.gif
Įsivaizduok, ir šį šunį, kates, esu palikusi ne sykį atostogų metu, košmaras ką biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 18:35)

Nešildai????žiaurus žmogus esi biggrin.gif vargšas cucikas lauke gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:28)
Gal tos, kurios jai neikandamos, nes veislines?
Argi nematai kad apgailetinai bando kopijuot burba, nors taip kvailai atrodo🤣.

Tokioj prabangoj gyveno, visur skraide ir numete senam, sunkiai paeinanciam ir blogai matanciam mamukui vedziot... Besmegene stora kerepla burba.

jo jo ir cia as apie pnigus ir veisliniu gyvunu galejima isigyti sumastau lotuliukas.gif tai monterksita sake baika visi tie veisliniai gyvunai, pigu , o tau brangu buvo?

Matai jos mama nera su psichine negalia mirksiukas.gif Mano mama irgi kate augina irgi jau metuose moteris ir ka?
Atsakyti